Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> "Dlaczego NIE wierzyć?"
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Sobota, 27 Stycznia 2007, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jezus Maria, pierwszy raz spadł śnieg tej zimy i zaraz tak wszyscy narzekają. Cóż za naród... wink.gif
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Sobota, 27 Stycznia 2007, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Lepiej mi powiedz, co za palant pisze za mnie egzaminy od października...

"Dostanę dwóóóję, a może tróóóję, oł jeeee, a może zdaaam" crazy.gif
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Sobota, 27 Stycznia 2007, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Żeby to od października... eusa_wall.gif
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pytanie za 100 punktów: co to jest? biggrin.gif



Reszty szukaj np. na katolik.pl, wiara.pl i w innych portalach, a także w Biblii.
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No więc... mój mózg przeliczył, że Bóg pozbawił mnie możliwości grzeszenia. Następnie pozwolił, aby modlono się do mnie na różańcu. Wtedy chyba jakieś facety z piekła stwierdziły, że tych lasek w piekle to dużo jest na pewno, ale nie mają ciał (jeszcze crazy.gif , bo niewiadomo co będzie po Sądzie Ostatecznym). Więc oni na mne napadają od jakieś pół roku, ale nie mają ciał i se wyobraźcie do tej pory mam błonę nietkniętą (to dla mnie ważne, ale oni mnie nie słuchają, a nikt mnie nie broni). Girl power!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cool.gif Ta NMP to zajebioza laska musi być. eusa_eh.gif Myślałam, że tio nie o to tu chodzi... tylko o serce, duszę, te sprawy. BTW mój Anioł Stróż chyba uciekł, bo go nie wyczuwam (ten w moich dokumentach to nie Gahan tylko podobny jest albo ja opętana jestem). Ta Ania z Pogody to nie ja, tylko Mój Anioł Stróż. Ktoś mi podrzucił płytkę PTA i to wtedy, gdy rzuciłam ściąganie plików z sieci (czyżby Bóg, bo gadał podobnie).

W ogóle to chcę być sama!!!!!!!!!!!!!!!!!! crazy.gif

Victoria mi podrzuciała Bekhama, a raczej jakiś złosliwy dziennikarz - nie lubię piłkarzy, mają niezgrabne nogi, no chyba, że Christiano Ronaldo (podobny do Edka). eusa_eh.gif Ale tego też nie chcę? Czy ja w ogóle mogę w spokoju usiąść, pomyśleć, zadecydować?

Makoto Kino (Sailor Jupiter)

ALICE, to Ty za mnie gadasz? Przez to, że lecisz na Enrike (tak naprawdę to ksiądz z mojej parafii) o mało co bym nie zniknęła!!!!!!!!!!!!! Dziękuję Ci, gangsterze, że tak czuwasz nade mną. Jak tak masz czuwać, to się odpierdol.

W ogóle, z jakiej racji każda wymiana zdań w necie to jest wpizdu? crazy.gif

W ogóle to NMP czuje, że jakieś debilki chcą zająć jej najwyższe miejsce w Niebie i przez nie nie ma czym oddychać, przynajmniej tak wywnioskowałam. zly.gif Przecież to niesprawiedliwe, opinia publiczna tego nie wytrzyma. Zawsze uważałam, żę każdy musi swój metr kwadratowy. Współczuję jej. Mam nadzieję, że już nigdy nie usłyszę od Boga: "Baby, I'don't know your number", co zawsze czułam. crazy.gif Czyżby złośliwość from Bodo czy kto tam pod nim.
  
Re: <little_wild_girl> "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 09:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nie jestem zakochana w tym księdzu!!! To mięczak, który mnie porządnie wyspowiadać nie umiał, tylko się podniecał. W ogóle ktoś mnie wkopał, bo się "zabujałam" w jednej sekundzie - dobrze to pamiętam!!!!! Nie chciałam, zmieniłabym wtedy kościół natyuchmiast, ale była trzaskająca zima, a ja byłam świeżo po operacji i stwierdziłam, że nie będę codziennie do kościoła autobusem jeździć (wtedy się właśnie nawróciłam i miałam ochotę sobie pochodzić, no i zrobiłam sobie rok przerwy od nauki - 6 lat jeździłam po szpitalach) )To taka nagroda za to, że się za palanta modliłam, żeby normalne kazania gadał? Mnie chyba Jezus wybrał na swą Małżonkę z Apokalipsy, ale ja nie chcę seksu!!!!!!!!!!!!!!! W ogóle do laski jak się idzie trza się obciąć i wydepilować porządnie, a nie... Orgazm przeżywam tylko z dupy, a Judaszowi chyba prędzej do gejostwa nie????????????? Judasz jest bardziej spoko????? crazy.gif Do dupy z tymi chłopami.... A teraz ktoś mi podstępnie inteligencję odebrał i jak mam się bronić niby????????? Jutro egzamin... crazy.gif

Aha, Arystoteles jest fajny, pomógł mi. crazy.gif Czuję, że zaraz zniknę. crazy.gif

Duet grusia - ALICE nie bawi mnie. Do Atomica_Mario napisałam przypadkiem. W ogóle gdybym nie zachorowała nie musiałabym się męczyć w necie z jakimiś porypanymi ludźmi, którzy normalnie nie umieją rozmawiać. Chociaż pewnie bym się męczyła. O Pasjo... Nie jestem Jezusem... W ogole nie rozumiem jak można się zalamać w takiej chwili będąc Bogiem. Jezusku, Twoja Asuczka ich pobije za to co Ci zrobili, nie bój żaby. eusa_wall.gif
  
Re: <little_wild_girl> "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Na drugi raz proszę o trochę więcej mocy w decydujących momentach, chyba, że potem się wszystko pięknie odwróci. Tak, na scenie wypadam jak Gahan. Nie zamierzam wyjść za rozwodnika. crazy.gif Zresztą, co tam gwiazdy są winne swoim "grzechom", skoro dziennikarze często manipulują związkami przez puszczanie w obieg różnych informacji? Proszę nie testować różnych wariantów. Byłam już wszystkim - Sailor Moon, NMP, Jezusem, Aniołem, Józefem crazy.gif (dziękuję za tę wersję pani z Miłujcie się! - to gazetka świadków Jehowy?), Wielką Nierządnicą, Avril Lavigne i chyba Britney eusa_eh.gif , Artemis kutasie, przez Ciebie się spóźnię do szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!! Najbardziej odpowiada mi bycie Aniołkiem na smyczy z moimi szatanami, tak to jest to... Pozdrawiam Anneliese Miszel, św. Faustynę, św. Teresę, dziękuję Wam, wiecie co dobre. smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




O satanistka jakaś we mnie weszła. Panie Boże, czy jak do mnie wchodzą, to znaczy, że mam wziąć na siebie ich grzechy?, żeby nie musieli iść do piekła czy ja wtedy znikam? crazy.gif Indźoj de sajlens.
  
Re: <little_wild_girl> "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Właśnie otrzymałam piękną informację, że Jezus Chrystus nawet ręką penisa swego nie tknął. Twardziel jednak.............. shock.gif A może wrócę do katolicyzmu. eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif Ktoś wykonuje balet i znowu próbuje mnie zaczarować. crazy.gif Dobranoc. Jeśli ten pan odebrał mi cnotę, kimkolwiek jest, to już nie żyje. Dobranoc.

P.S. Co z tego, że postepuję w wierze, jak potem mi to samo wywala na forum i zły przykład daję (już nie wiem co pisać). Nie jestem w stanie się uczyć. Na UAMie są same Ajnsztajny. A pytania na egzaminach jak dla pierwszoklasisty.

Zresztą, myślałam, żę już odpokutowałam to wszyystko co przeskrobałam, skoro na różańcu się mogą do mnie modlić, a t5u znowu jakieś bezsensowane analizowanie. I to bez możliwości spowiedzi, bo jak do księdza modelka podejdzie to jeszcze eksploduje i tyle z tej poprawy.
Dlaczego wszyscy zaglądają mi do duszy? sad.gif
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Podpisano
Tatuś biggrin.gif
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Nic z tego nie rozumiem o czym piszesz, widać mało inteligentny jestem, a może Ty świrnięta, ale chciałbym żebyś wiedziała, że lubię czytać te Twoje abstrakcyjne, ... czy absurdalne ... czy jak je tam zwał to zwał, teksty - chyba mam podobny mętlik w głowie ostatnio i jeśli to świrostwo to ja też niedługo zeświruję! Pozdrawiam! I w duszę Ci nie zaglądam!
  
Re: <cezar> "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Michał Wiśniewski nie jest w moim typie.
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Michał Wiśniewski nie jest w moim typie.


W moim zdecydowanie też nie!
  
Re: <cezar> "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To nie dawaj sobie przełączać guziczka. lol.gif
  
Re: "Dlaczego NIE wierzyć?"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
To nie dawaj sobie przełączać guziczka. lol.gif


dobre rady są w cenie! wink.gif ale chyba nie od końca zrozumiałem! Mogę prosić o wyjaśnienie?
  
"Dlaczego NIE wierzyć?"
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010