Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #1798

[ Osobista Galeria ]

Tutaj kontynujemy off-topowe dyskusje z poprzedniego tematusmile.gif

Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

Nowy off - topic super ,można pisać o czym sie chce... biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #4183

[ Osobista Galeria ]

Właśnie, właśnie - ja np. chcę wiosnę... biggrin.gif biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

Ja też biggrin.gif biggrin.gif ,potrzebuje słońca...

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #4183

[ Osobista Galeria ]

Przecież to ja jestem słońcem... wink.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

Ty nie jesteś słońcem,jesteś wspaniała kobietą...

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #4183

[ Osobista Galeria ]

Jestem tylko sobą...

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

Ale słońcem nie...

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1798

[ Osobista Galeria ]

Od samego przeczytania Waszych postów zrobiło mi się bardziej wiosennie i bardziej słonecznie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #4183

[ Osobista Galeria ]

Oj Mariuszu, Ty zawsze masz dla człowieka dobre słowo... smile.gif smile.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

A teraz coś zupełnie z innej beczki:

Chelsea vs Arsenal

W niedzielne popołudnie na Millenium Stadium w Cardiff Chelsea zmierzy się w Arsenalem w finale Pucharu Ligi.
Będzie to 165. pojedynek tych zespołów, a piąty w Carling Cup i tradycyjnie nie zabraknie walki i emocji od pierwszej do ostatniej minuty.

The Blues i Kanonierzy dotychczas czterokrotnie grali w Carling Cup przeciwko sobie i bilans jest remisowy. Aż trzy spotkania rozegrane zostały w 1998 roku. W styczniu Arsenal wygrał 2:1 w pierwszym meczu półfinałowym, by w lutym przegrać 1:3 i odpaść z rozgrywek. Z kolei w listopadzie tego roku Chelsea sprawiła tęgie lanie Kanonierom, wygrywając na Highbury aż 5:0. Czwarty mecz miał miejsce w sezonie 1976/1977 i wówczas Arsenal wygrał 2:1.

W obecnym sezonie Chelsea i Arsenal grały przeciwko sobie tylko raz. W grudniu na Stamford Bridge padł remis 1:1. W tym tygodniu obydwa zespoły grały mecze w 1/8 finału Lidze Mistrzów i w tej kwestii lepiej wypadli mistrzowie Anglii, którzy bezbramkowo zremisowali z FC Porto. Kanonierzy ulegli natomiast PSV Eindhoven 0:1. Drużyna prowadzona przez Arsene'a Wengera wystąpi tradycyjnie w rezerwowym składzie i sprawia to, że to Chelsea uważana jest za faworyta, chociaż większość naszych czytelników stawia na Arsenal (62%).

Do składu The Blues wracają Ashley Cole i Arjen Robben, ale zabraknie Joe Cole'a, Johna Terry i Khalida Boulahrouza. W kadrze Kanonierów zabrakło takich zawodników jak Thierry Henry, Jens Lehmann, Gilberto Silva, Robin van Persie, William Gallas, Emmanuel Eboue i Fredrik Ljungberg. Z kolei pod znakiem zapytania stoi występ Justina Hoyte'a i Gaela Clichy.

16:00 Chelsea - Arsenal

Sędzia: Howard Webb

Chelsea: Cech , Hilario , Cudicini , Ferreira, A Cole, Geremi, Diarra, Carvalho, Bridge, Morais, Mikel, Lampard, Makelele, Ballack, Essien, Shevchenko, Drogba, Robben, Kalou, Wright-Phillips

Arsenal: Almunia , Poom Hoyte, Senderos, Toure, Djourou, Clichy, Traore, Walcott, Diaby, Flamini, Fabregas, Denilson, Aliadiere, Adebayor, Baptista, Hleb, Rosicky, Randall, Connolly

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

mnie też się zrobiło bardzo ciepło :)
chciałabym już wakacje. znów żeglować. i żeby już było wolne, bo mam dosyć martwienia się, co ze mną dalej będzie i tego nieustannego czytania poezji (za dwa tygodnie olimpiada z języka polskiego eusa_wall.gif).
Nie umiem analizować dzieł poetyckich! eusa_wall.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #3603

[ Osobista Galeria ]

Analiza wierszy zabija w nas humanistki, Ev!
Ja chcę wiosnę, chcę już chodzić w moim cudownym trenczu i zapomnieć o płaszczach/kurtkach zimowych. Chcę, żeby kwietły żonkile pod moim oknem, a mój mały szczeniak spędzał całe dnie na dworze wink.gif
I chcę źrebaczka juz! I przejażdżki ze źrebaczkiem po lasach i łąkach [don't worry, Ania na 'dorosłym' koniu a źrebko u boku! :P]

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

Carling Cup: piłkarski świat wstrzymał oddech, dramat Terry'ego

W finale Carling Cup Chelsea Londyn pokonała Arsenal Londyn 2:1 (1:1). Na boisku doszło do dramatycznych wydarzeń kiedy kapitan Chelsea John Terry po uderzeniu w twarz przestał na kilka chwil oddychać.
Prowadzenie w spotkaniu objęli zawodnicy Arsenalu, dla których bramkę po pięknej akcji strzelił Theo Walcott w 12. minucie. Zaledwie 8 minut później pięknym prostopadłym podaniem popisał się Michael Ballack, a Didier Drogba bez większych kłopotów wpakował piłkę do bramki "Kanonierów".

W 56. minucie doszło do dramatycznego zdarzenia. Na dośrodkowanie w pole karne Arsenalu nabiegał John Terry, jednak gdy próbował dosięgnąć piłkę głową został kopnięty z całej siły w twarz przez Abou Diaby, który próbował wykopać piłkę. Terry padł jak ścięty i przez kilka chwil nie oddychał. Na szczęście lekarzom udało się przywrócić zawodnikowi oddech. Kapitan "The Blues" został jednak zniesiony z boiska z kołnierzem usztywniającym kręgi szyjne i maską tlenową na twarzy.
W dalszej części mecz przebiegał pod dyktando zawodników Arsenalu, którzy sprawiali wyraźnie lepsze wrażenie niż drużyna Chelsea, grająca ociężale i bez pomysłu. W drużynie "Kanonierów" na bramkę Petra Cecha strzelali Cesc Fabregas, Julio Baptista i Theo Walcott, jednak Czech bronił w najbardziej nieprawdopodonych sytuacjach. Podopieczni Jose Mourinho z rzadka kontratakowali - w 74. minucie piłka po świetnym uderzeniu Franka Lamparda z ok 30 metrów uderzyła w poprzeczkę bramki Arsenalu i wyszła poza boisko.

Jednak to Chelsea miała ostatnie słowo w tym spotkaniu. W samej końcówce meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Drogba. Z lewej strony dośrodkował Arjen Robben, a reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej skierował ją głową do bramki "Kanonierów". Chwilę później Andrij Szewczenko po ładnej akcji trafił w poprzeczkę.

W doliczonym czasie gry na boisku miała miejsce prawdziwa bójka, kiedy piłkarzom obu drużyn puściły nerwy po jednym z fauli. Najbardziej agresywnie zachowywali się Fabregas i Lampard, których długo nie mogli rozdzielić sędziowie i inni piłkarze. Czerwone kartki w tej sytuacji obejrzeli Obi Mikel, Kolo Toure i Emmanuel Adebayor. Na boisko wbiegli także szkoleniowcy obu drużyn Arsene Wenger i Jose Mourinho.

http://sport.onet.pl/0,1248702,1492827,wiadomosc.html

PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

evay :
chciałabym już wakacje. (...) i żeby już było wolne, bo mam dosyć martwienia się, co ze mną dalej będzie

W sensie - do jakiej szkoły pójdziesz po gimnazjum czy jak?

kmnd_rybnik :
Analiza wierszy zabija w nas humanistki, Ev!

Sądzę, że nie sama analiza, co narzucana inerpretacja tego, co ponoć "autor miał na myśli".

PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2007, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1114

[ Osobista Galeria ]

WIOSNA W UK JUZ PRAWIE ZAWITAŁ JUZ PTASZKI CWIERKAJA TRAWKA JEST ZIELONA
ALE NIE BYŁO TU NAWET PRAWDZIWEJ ZIMY 2 dni widziałem śnieg
w tym jeden to był prawdziwy bo był przez całe 16 godzin
a teraz czekam na słoneczko :)

PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2007, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

U mnie sypie śnieg, psia jego melodia.
Wszystko o kant rozbić.

PostWysłano: Piątek, 02 Marca 2007, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1114

[ Osobista Galeria ]

1 STARCIE WYGRANE NARAZIE DOLINA ROSPUDY OCALONA

PostWysłano: Piątek, 02 Marca 2007, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

Wiesz, Dolina Doliną, ale trzeba też pomyśleć o ludziach i rozwiązaniach zaistniałej sytuacji, bo ludzie albo chcą ślepo wszystko tam zniszczyć, albo "ratować", podczas gdy problem komunikacji i setek TIRów przetaczających się przez miasto pozostaje [ponoć też jest tam w ogóle dużo wypadków drogowych, ale głowy nie dam].

PostWysłano: Sobota, 03 Marca 2007, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

ach, dzis mijają dwa lata, odkąd jestem tutaj z Wami :)

OFF-TOPIC
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 14  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatdiks91
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010