Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <kanapka> OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2010, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #4521

[ Osobista Galeria ]

Jak częściej to częściej. biggrin.gif

ja tez jeszcze żyje!

Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2010, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #4560

[ Osobista Galeria ]

Koziol :
Kurde ale się rozpisaliście...:D
Ale co tam i tak lubię od czasu do czasu zerknąć na stare forum :) pozdrowienia

kanapka :
[..]
To w tym miesiącu będzie częściej ;)

Doty :
Jak częściej to częściej. biggrin.gif
ja tez jeszcze żyje!

Matko! Nie ogarniam już forum! wink.gif Postów zatrzęsienie! biggrin.gif
Pozdrawiam! cool.gif

PostWysłano: Piątek, 10 Września 2010, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #4521

[ Osobista Galeria ]

cezar :
[..]

Matko! Nie ogarniam już forum! wink.gif Postów zatrzęsienie! biggrin.gif
Pozdrawiam! cool.gif

No nie przesadzaj , cwicz!!! To dopiero poczatek lol.gif

Re: <Doty> OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2010, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #3892

[ Osobista Galeria ]

Nie orientujecie się przypadkiem czy będzie niedługo jakiś zlot? :)

PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2010, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #4560

[ Osobista Galeria ]

kanapka :
Nie orientujecie się przypadkiem czy będzie niedługo jakiś zlot? :)

Wydaje mi się, że w tym roku Zbychowi może być cięzko raczej zorganizować Poznań (małe Skrzaciątko na świat przychodzi :) ).
Musimy więc liczyć na siebie i własną inwencję, coś zapewne kameralnego bardziej.

PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2010, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #3892

[ Osobista Galeria ]

cezar :

Wydaje mi się, że w tym roku Zbychowi może być cięzko raczej zorganizować Poznań (małe Skrzaciątko na świat przychodzi :) ).
Musimy więc liczyć na siebie i własną inwencję, coś zapewne kameralnego bardziej.

Hmm, kameralne spotkania są fajne, ale przeważnie ciężko się zgrać z terminami ;)

PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2010, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #4560

[ Osobista Galeria ]

kanapka :
[..]
Hmm, kameralne spotkania są fajne, ale przeważnie ciężko się zgrać z terminami ;)

Póki co jest nas tu chętnych dwoje, góra troje, więc zgrać się nie byłoby aż tak trudno wink.gif. Poczekamy z 3-4 miesiące to może jeszcze jakieś 1-2 osoby dołączą biggrin.gif. Komedia z tym hehem - jak miasto w roku 2137 po zderzeniu z księżycem. Jakieś niedobitki tylko spod gruzów wychodzą, nieśmiało spoglądając na siebie nie mogą się nadziwić, że jeszcze żyją i zastanawiają się czy jeszcze ktoś przeżył doubt.gif

Re: <cezar> OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2010, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #4521

[ Osobista Galeria ]

No ja wczoraj myslalam , 5 lat minelo 3 wrzesnia od naszego pierwszego spotkania , moze by rocznice zrobic???
Fajenie byloby zobaczyć wszystkich jak wtedy 3 wrzesnia 2005 r.
A a propo malego skrzaciątka - Basia juz calkiem duza dziewczynka biggrin.gif

Re: <Doty> OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2010, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #3892

[ Osobista Galeria ]

Bardzo dobry pomysł z tą rocznicą :D Co prawda wtedy nie dojechałam, ale teraz już nie odpuszczę :P

A heha to mi ciągle brakowało, miło zaglądać tutaj i widzieć, że ktoś tu jeszcze jest i pamięta :)

Czyli czekamy, aż się sytuacja rozwinie i na razie do poczytania, a potem do zobaczenia :D

PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2010, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

Kochani! Zlot w Krakowie się szykuje, trzeba być!
Założyłam już temat eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2012, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #4521

[ Osobista Galeria ]

Tak sobie czytałam tego heha i pomyslalam napisze a co mi tam. Moze jeszcze ktoś żyje i tez skrobnie.
Miłych wakacji 2012 wszystkim. biggrin.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 23 Maj 2016, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7662

[ Osobista Galeria ]

Pozdrawiam fanów U2. biggrin.gif

PostWysłano: Piątek, 28 Października 2016, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
człowiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4966

[ Osobista Galeria ]

Dziwnie jest po tylu latach wpaść na heha.
Ale jednocześnie to bardzo fajne uczucie, trochę czasu tu się spędziło, trochę ludzi się poznało i do tej pory ma się z nimi kontakt cool.gif

Pozdrawiam serdecznie

OFF-TOPIC
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 14 z 14  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychamstaff terrierkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonat
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010