Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak zarobić aby się nie narobić ?????? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




witam na moim forum
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Paula :
witam na moim forum


heh... ELO Paula cool.gif

P.S Forum jest wspólne wink.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
heh... ELO Paula cool.gif
P.S Forum jest wspólne wink.gif

Faktycznie KRZYSIU ma rację, ale chyba PAULI chodziło o to, że rozpoczęła nowy wątek i to chyba o mocno dyskusyjnej tematyce.
Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw zaprezentować swoje umiejętności, a przynajmniej zakres możliwych do wykonania czynności, obojętnie czego by nie dotyczyły.
Bo nawet podniesienie słuchawki, przeprowadzenie rozmowy, czy samo leżenie "pępkiem do góry" - też jest czynnością. Czy można się przy tym narobić - to już inna sprawa, ale zarobić napewno. /to taka mała dygresja/
Poważnie, to uważam, że należy dokonać podziału na prace fizyczne i umysłowe, ale przy jednych i przy drugich można się zmęczyć, albo odpoczywać - problemem jest kto płaci, ile i za co.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




polacy są wciąż leniwi w sprawach pracy. Bardzo dużo osób ma wysokie wykształenie ale nie pracuje bo nie odpowiadają im . np warunki pracy.
Choć największy wpływ ma chyba RP co jest leniwa..... lol.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
Choć największy wpływ ma chyba RP co jest leniwa..... lol.gif

Możesz tą myśl rozszerzyć ?
  
Re: <Paula> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




logicznie patrzac na ten watek dochodze do jednej odpowiedzi:
znalezc sobie meza eusa_sick.gif

dlaczego tak sadze? eusa_eh.gif
<ol>dwa powody<li>pytanie zostalo zadane przez kobiete biggrin.gif<li>... na forum 'W kobiecym gronie' lol.gif
tongue.gif
  
Re: <EDDY> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




EDDY - i ty to mówisz serio ???!!!
Wiesz co to żona ?
To najtańsza:
1. kochanka,
2, kucharka
3, sprzątaczka
4. niańka
i uważasz, że to nie jest ciężka praca ?! chciałbyś się podjąć takich czynności, za parę marnych groszy, jakie przyniesie "jaśnie oświecony" małżonek ? - to woła o pomstę do nieba !!!
Gdzieś już wyjaśnialiśmy, że małżeństwo to także partnerstwo we wszystkim, również i udział w budżecie domowym, czyli co by nie było trzeba - zarobić !!!
A temat dotyczy tego, żeby się przy tym całym "zarobieniu" jeszcze się nie napracować - co w obecnych czasach jest taką samą sztuką jak znalezienie pracy w ogóle.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




mowilem to na pol serio doubt.gif

Cytat:
przy tym całym "zarobieniu" jeszcze się nie napracować

wiem, ze to nie w polskich realiach (choc zapewne sa tez i takie przypadki u nas), to wystarczy, ze kobieta spelnia jeden z punktow, ktore wymienilas (tzn. kochanka ;-)), a bogaty, zapracowany maz zatrudni gosposie, co by sie jego LALA nie nameczyla za bardzo - malo jest takich malzenstw? :>
<ul>reasumujac: <li>facet musi byc bogaty, prozny i glupi (choc to nie jest warunek ;))<li>kobieta musi byc niezla zdzira i miec snobistyczne odchyly, a do tego byc na tyle leniwa, co by nie 'shanbic sie' praca</ul>
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 21 Września 2003, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no tak lol.gif znaleść bogatego faceta... pozwolić mu zrobić dziecko i ożenić się pod przymysem... lol.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 08:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
mowilem to na pol serio doubt.gif
... - malo jest takich malzenstw? :>
<ul>reasumujac: <li>facet musi byc bogaty, prozny i glupi (choc to nie jest warunek ;))<li>kobieta musi byc niezla zdzira i miec snobistyczne odchyly, a do tego byc na tyle leniwa, co by nie 'shanbic sie' praca</ul>

i jeszcze jedno "dobre" przemyślenie
Krzysiek :
no tak znaleść bogatego faceta... pozwolić mu zrobić dziecko i ożenić się pod przymysem...

włosy się jeżą na głowie - czy są jeszcze na świecie takie "eksponaty" ?

A teraz mam pytanko:
Czy faktycznie jest to jedyny sposób na dostatnie życie ?
A nie lepiej, sobie to wszystko odpuścić i żyć spokonym i szczęśliwym życiem ?
  
Re: <Paula> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Heh, jest taki zawód, znacznie częściej wykonywany przez kobiety niż przez mężczyzn. Zarobek duży, a pracy faktycznie nie ma, sama przyjemność tongue.gif
Pomimo to chyba nie polecam crazy.gif
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hehe...
to mówisz napewno o najstarszym zawodzie świata...
do tych pań chodzą tylko ci którzy nie umią sobie życia zorganizować... aż żal mi tych facetów doubt.gif
  
Re: <Krzysiek> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, nigdy do tych pań nie chodziłem, niezależnie od tego, czy byłem akurat sam, czy nie. Nawet nie wiem, czy by mi coś z taką ,,profensjonalistką" wyszło crazy.gif
Ale z wyrazami współczucia bym się powstrzymał. Jeżeli facet jest wolny, ma potrzebę, płaci i korzysta z usług pani, która zawód taki podjęła dobrowolnie (tu jest oczywiście problem, bo tego na pewno nie wiemy), no to, czy można mu coś zarzucić, albo z jakiegoś powodu współczuć?
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




niewiem czy można współczyć ale to dziwne...
jak ktoś chce to prędzej znajdzie........to co chce
  
Re: <Krzysiek> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak byłem w Twoim wieku i nie miałem dziewczyny, to obiecywałem sobie, że jak jej nie znajdę do 30 - tki, to pójdę do prostytutki. Ale potem mi przeszło wink.gif
Może ci faceci nie potrzebują dziewczyny na stałe, a organizm swoich praw się domaga...
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Heh, jest taki zawód, znacznie częściej wykonywany przez kobiety niż przez mężczyzn. Zarobek duży, a pracy faktycznie nie ma, sama przyjemność tongue.gif
Pomimo to chyba nie polecam crazy.gif


Nie zrozum mnie żle Krzysiu...ale czy byłeś kiedyś kobietą, która uprawia zarobkowo seks? Skąd wiesz, że nie ma pracy a tylko sama przyjemność? Skąd takie podejscie? Z mojego punktu widzenia jest to dla kobiety upokarzające i upodlające. Żeby nie było domysłów - ja tez nigdy nie pracowałam w tej profesji - staram się tylko zrozumieć uczucia innych. W którymś poście mówiłeś o tym, żeby pisac w oględny sposób o ludzkich bardzo problemach skórnych - z uwagi na to, ze czytają to delikatne kobiety. A co teraz? Możesz pisać o innych kobietach w taki lekceważący sposób? Te kobiety sa inne? Czy może po prostu nie zajrzą tu i nie przeczytają?
  
Re: <EDDY> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ale szczera odpowiedz biggrin.gif
  
Re: <azilez> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh...
jakby nie było to zawów "prostytutka" jest żenujący i chaniebny
  
Re: <Krzysiek> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




kazdy zawod jest dobry zaczynajac od prostytudki konczac na zakonnicy lol.gif w zakonie nie ma duzo roboty i cie nie mecza i sie nie wysluguja toba
jak w niektorych miejscach pracy biggrin.gif
  
Re: <azilez> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Prostytutki hmm ... zastanawiałem się nad tym czy te Panie zmieniłyby zawód na inny ... czy jeżeli miały by wybór powiedzmy praca za 2000 zł a prostytucja za 5000 - 7000 to zdecydowałyby się na normalne życie ?
  
Jak zarobić aby się nie narobić ??????
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010