Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak zarobić aby się nie narobić ?????? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




racja ... Wiecie co może by najgorszego ... to że po wejściu do UE ... przez pierwszy okres akcesji niestety pracy ubędzie a nie przybędzie, tak ... będziemy dokładać "do interesu" ... są oczywiście sposoby aby z unii "cos wyciągnąć" ale ...
  
Re: <e X t 7 3> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




wlasnie wszystko pojdzie w gore a zarobki te same a czlowiekowi sa potrzebne pieniadze co bedzie mozna kupic za np 500euro a to jest na nasz cos kolo 2000tysiakow bo kurs jest 4,5...zeta
to ja dziekuje eusa_wall.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Sobota, 27 Września 2003, 08:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Co to znaczy dużo ????
Bo to, że się zapracowywuję - to już wiem, że jestem pracocholikiem - to też wiem.
Ale jak przeliczam dochód na godziny - to wychodzi, że zarabiam mniej od sprzątaczki.
To gdzie tu sprawiedliwość !!!
Ale i tak uwielbiam swoją pracę i wszystko inne nie ma dla mnie znaczenia.
Dlatego zakładam wątek - praca, a dochody .
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Paula :
zgadzam się z krzyśkiem jakim cudem taka szmata


ale z tym to już przegiełaś !
Nie lubię Britney ze względu na jej styl muzyki ... jej niby pop to jakieś wielkie kręcenie tyłkiem i pokazywanie puszystych pośladków ale żeby odrazu tak od SZMATY !!! eusa_naughty.gif skąd wiesz czy ona użycza ciała za pieniądze... jak już to ile za godzinę bierze !!!???
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
.....
ale z tym to już przegiełaś !
.... żeby odrazu tak od SZMATY !!! eusa_naughty.gif skąd wiesz czy ona użycza ciała za pieniądze... jak już to ile za godzinę bierze !!!???

Krzysiu nie ważne ile bierze i czy wogóle, jak powiedzial BERGER nie wolno tak mówić o kobiecie i kropka, dlatego zwrócona Pauli uwaga, czegoś ją nauczy.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




dlatego ja też napisałem coś od siebie...
  
Re: <Krzysiek> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 07:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




KRZYSIU oczywiście, wszyscy to rozumiemy, nie chciałeś, żeby powoływać się na Ciebie i używać takich określeń, wszystko w porządku. Na tyle już Cię poznałam i wiem, że nie odbiegasz osobowością od pozostałego męskiego towarzystwa na tym forum. Mówiłam kiedyś, że jest SUPER.
A z drugiej strony, jeżeli są fani i płacą za "taki poziom muzyki" to dyskusja na ten temat i tak nie ma sensu.
Moi skromnym zdaniem - trzeba się starać zarabiać tak, aby można było codziennie spokojnie spojrzeć sobie w lustro, a nie za wszelką cenę., chociaż jak znam życie, nie każddemu się to udaje. Mówi się w tedy trudno.
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przyszła mi do głowy jeszcze jedna podpowiedź dla Pauli. Może wygrasz w totka, dajmy na to 5 mln zł? Ulokujesz to na rachunku długoterminowym, dajmy na to na 5 proc. rocznie. Będziesz z tego miała po roku 250 tys. zł, czyli ponad 20 tys. miesięcznie. I pracować już w ogóle nie będziesz musiała, a na pewno starczy na wikt i dolce vita. Słabo?
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 08:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




To jest niezłe, a może za pomysł dostaniesz jakiś mały %, chyba byś nie odmówił ?!
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kobietom, nie odmawiam! cool.gif
To żart, a teraz już powaznie - pewnie, Paula, jakbyś chciała mi ze swoich 5 mln odpalić jakieś 500 tys., to biorę bez wahania! biggrin.gif
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Skromny jesteś, ale to też jest sposób na podniesienie własnego budżetu, namów jeszcze kogoś, uzbiera ci się niezła sumka.
Tak na poważnie, to duże pieniądze zmieniają ludzi i to na tych negatywnych.
Dlatego posumowywując myśl Pauli, to czasami się lepiej narobić, ale zarobić i się z tego powodu nie zmieniać.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Rozmawiałem kilka lat temu z dziewczyną z Moskwy. Mówiła, że nie wszyscy Rosjanie są biedni; niektórzy mają baaardzo dużo pieniędzy. ,,Zdobytych niekoniecznie uczciwie" - skomentowałem. ,,Nieprawda. Koniecznie nieuczciwie" - odparła.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Tak na poważnie, to duże pieniądze zmieniają ludzi i to na tych negatywnych.

skad wiesz?
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Cytat:
Tak na poważnie, to duże pieniądze zmieniają ludzi i to na tych negatywnych.

skad wiesz?

Zmieniły mojego męża i niektórych moich znajomych.
Wiem że trudno jest bez tzw. "gorsza przy duszy", ale czasami małe pieniążki, ale troszkę powyżej przeciętności powodują w ludziach nie przewidzialne reakcje, pogardę dla tych co nie potrafiili. Tacy ludzie sami czesto zapominają skąd po postu przyszli i skąd się wywodzą i że zawsze mogą się znaleźć w miejscu swojego urodzenia, albo jeszcze gorzej.
Często nie nawidzę tych dorobkiewiczów, takich nowobogackich. Cenię w ludziach ich osobowość, ich charakter, a nie czym jeźdzą i co posiadają, a najlepiej stan konta brrrrryyyyyyy - to jest koszmarne, nie nadaję się do takiego zestawu, niestety.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja też się do takiego zestawu nie nadaję... na szczęście nie mam tak złych doświadczeń, jak Ty; ludzie, których znam, a którzy zaczęli w miarę dużo zarabiać, prawie się nie zmienili
  
Re: <Kowal> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Szczęśliwy człowiek z ciebie - tylko zazdrościć, a poza tym dobrze wiedzieć że są jeszcze tacy co potrafią się nie zmieniać pod wpływem większej gotówki.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A mnie ludzie, którzy zaczynają się zachowywać jak nuworysze, po prostu śmieszą.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a swoją drogą, to chciałbym zobaczyć na własnej skórze, jakbym się zachował biggrin.gif lol.gif cool.gif
  
Re: <Kowal> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem jak ty byś się zachował, bo na każdego działa to "coś" inaczej. Za to mogę ci powiedzieć, jak reaguje otoczenie.
Wszyscy zaczynają się do ciebie przyznawać, udawać "przyjaciół" i donosić na innych z "życzliwości", jak masz słaby charakter to sytuacja może cię przerosnąć i znajdziesz się raz dwa trzy nie w tej opcji co należy.
Jak w chodzisz do sklepów, a jesteś trochę lepiej ubranym i wyczują u ciebie kasę, to są bardzo serdeczni, ale tylko do momentu jak zapłacisz, potem się już tobą nikt nie interesuje.
Czyli obłuda w pełnym wydaniu.
Dlatego chociażby z tego tylułu uwielbiam wtapiać się w tłum i nie nawidzę wchodzić do "drogich" sklepów, nawet jakbym mogła sobie na to zawsze pozwolić.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a tak sobie myśle czasami, że jakbym trafił 6 w totka, nie przyznałbym się nikomu cool.gif
  
Jak zarobić aby się nie narobić ??????
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010