Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> kocham cię
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
kocham cię
PostWysłano: Niedziela, 25 Marca 2007, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
córka schizofrenika
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6786
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




ostatnia piosenka Macieja M. "gdzie sa przyjaciele moi" urzekła mnie to samo mówił mój tato jak ostatnim razem jak wyjeżdzał do psychiatryka.Nie wiem co to wróży na przyszłość ARTYŚĆIE o takiej wrażliwośći jak jego.Tato jest jego wielkim fanem od czasu "Dawnej dziewczyny" podobnie jak moja babunia.Przepraszam za te uzewnętrznienia ale intuicja podpowiada mi że ARTYSTA ma wpływ terapeutyczny na NARÓD nawet na tą jego częćś która odmiennie odbiera rzeczywistość.Dziękuję że mogłam się wypowiedzieć nie wszystkim jest to dane(gumowe ściany wygłuszają dżwieki)KOCHAM WAS ale nie mówcie tego nikomu ściany maja uszy a sufity ręce.
  
Re: <córka schizofrenika> kocham cię
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Marca 2007, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wiewiora again ?
  
Re: <J@ger> kocham cię
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
córka schizofrenika
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6786
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




nie zgadłes
  
Re: kocham cię
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A skąd wiesz, kto to wiewióra?
  
Re: <grusia> kocham cię
PostWysłano: Środa, 28 Marca 2007, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
córka schizofrenika
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6786
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




na lekcji biologii uczyli że ma rudy ogonek ,sory nie mam ogona, skąd ten twój wiewiór?
  
Re: kocham cię
PostWysłano: Piątek, 30 Marca 2007, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Panią Córkę zapraszam do wynurzeń w wątku "Yugopolis"

A Państwa "wielorybów" o zaprzestania polowań na trole.

Wątek zamykam crazy.gif
  
Zamknięty: Piątek, 30 Marca 2007, 11:15 przez Alicja
kocham cię
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010