Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Forum umiera Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Sylwia> Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 03 Czerwca 2007, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Sylwia :
Przyglądam się tej dyskusji na temat wskrzeszania forum już od dłuższego czasu. I naprawdę nie mogę przestać się dziwić Tobie- Kindża, po co to robisz.

sugerujesz, żebym się wycofała tak? Zresztą nie Ty jedna. Ok. Skoro tego sobie życzycie. Nie będę się upierać, bo i tak to nic nie da. W sumie cóż mi z tego przyszło. Każdą moją iskrę, którą próbuję wzniecić (notabene ku zaskoczeniu innych) wszyscy mi gaszą. Czuje się jak ten cholerny Don Kichot w swojej walce z wiatrakami... albo Syzyf.

Sylwia :
Mam wrażenie, że strasznie żałujesz i ubolewasz nad tym, że nie brałaś udziału w dyskusjach, które się tu kiedyś toczyły.
Podsumowując- nigdy już nie będzie takiego forum, nigdy już nie będzie takich Pudelsów.

A i owszem... skłamałabym gdyby tak nie było. No nic... Przyjdzie mi tylko pogodzić się z porażką... bo niewątpliwie jest to porażka.

Sylwia :
Aha i ostatnia, ale wydaje mi się najważniejsza rzecz- ktoś powinien o tym pomyśleć wcześniej. Co myślicie nad zmianą tego forum w forum tylko "Maleńczuk + Homo Twist", a starego, nieistniejącego forum "Viribus..." na forum teraźniejszych Pudelsów? Ja jako fanka Maleńczuka nie mam ochoty przedzierać się przez morze wątków i informacji o nowej płycie Pudelsów, bo już mnie to zwyczajnie nie interesuje. Pod rozwagę szczególnie dla starszych bywalców forum- gdyż Ci młodsi stażem chyba nie bardzo znają genezę problemu jaki się pojawił przy okazji "Dawnej..." i który doprowadził do zamarcia forum (jeśli już wszyscy tak bardzo się na to "Umieranie" zawzięli)

Taka moja refleksja. W sumie i tak już nikt nie gada tu o Pudelsach, więc czy ja wiem czy zmiana nazwy forum, by coś dała. Albo czy nowe forum, by coś dało. Ale to już zostawiam Wam "starzy wyjadacze". A co do genezy problemu... to i owszem, jako "świeża krew" nie znam przyczyn i nawet o nie nie pytam, bo zakładam, że i tak nie udzieli mi nikt odpowiedzi... A powodów do nie udzielenia mi na ten temat odpowiedzi pewnie znajdzie się mnóstwo.

P.S. Hmm... nie ukrywam, że nie jestem szczególnie zachwycona z takiego obrotu sprawy... confused.gif
parafrazując Miłosza
"Lepszy dla mnie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta."
sad.gif
P.S. trudno... cool.gif
  
Re: <Kindża> Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2007, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




No,weż się nie wygłupiaj,Kindża ! Brakowało by mi Twoich uwag , komentarzy , njusów i TV informacji .Ja lubię Ciebie i twoje zaangażowanie w sprawy MM. Nie pozbawiaj nas tego z powodu jednej opinii. No, to do poczytania ! eusa_naughty.gif
  
Re: <Ula.B> Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2007, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Ula.B :
No,weż się nie wygłupiaj,Kindża ! Brakowało by mi Twoich uwag , komentarzy , njusów i TV informacji .Ja lubię Ciebie i twoje zaangażowanie w sprawy MM. Nie pozbawiaj nas tego z powodu jednej opinii. No, to do poczytania ! eusa_naughty.gif


"nie jestem winien, nikt mi nie dłużen, tak po trochu dogorywam..." lol.gif
ee tam... daleko mi do wygłupów. Ja po prostu nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą confused.gif. A może po prostu, zwyczajnie, nie mam nic do powiedzenia... eusa_sick.gif
Mówisz- jednej opinii. Ja sobie myślę, że więcej osób by się pod nią podpisało. Ale to tak na marginesie. eusa_eh.gif
Ula.B :
Brakowało by mi Twoich uwag , komentarzy , njusów i TV informacji
jak to mówią... jedna jaskółka wiosny nie czyni tongue.gif mimo wszystko, dzięki! Niee no... sporadycznie, bo sporadycznie, ale coś napewno skrobnę (na złość innym biggrin.gif=>niesmaczny żart tongue.gif )
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 07 Lipca 2007, 03:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

No nie wierzę. I Tobie nie dali zasnąć snem wiecznym? Masz dobrze, bo obowiązki scedowałeś na mnie i teraz ja tu muszę sprzątać. eh.


Sama chciałaś, to masz ;>
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 02 Listopada 2007, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Puk Puk ...... Puk puk...... ........................

człap......człap.... kkkktooootaaam?????........


SMIERĆ...ERĆ....ERĆ.....ERć.....Erć....erć.....rć.....ć.......
  
Re: <LALISZON> Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 03 Listopada 2007, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Nie , nie , nie...chcielibyście , to tylko chwilowa drzemka związana z listopadowymi nastrojami . Forum nie umrze póki my , fani , żyjemy !
  
Re: <Ula.B> Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 03 Listopada 2007, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




no... nie powiedziałabym doubt.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 03 Listopada 2007, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ula.B :
Forum nie umrze póki my , fani , żyjemy !

Jeszcze Polska... wink.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 03 Listopada 2007, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
no... nie powiedziałabym doubt.gif


W tym momencie to ja Ciebie nie rozumiem shock.gif , ale cieszę się , że się odezwałaś . w sumie o to chodziło biggrin.gif .
  
Re: <Ula.B> Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 04 Listopada 2007, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




a co tu jest do rozumienia eusa_eh.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 04 Listopada 2007, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Bo Ty chyba uważasz, Kindża, zresztą podzielam to zdanie, że, mimo iż fani żyją, forum raczej kona.
Natomiast Ula wierzy, że, skoro żywi, to nadal mogą i chcą tchnąć tu trochę tego życia.
Ludziom się po prostu nie chce. Kompletny brak entuzjazmu. Może co niektórzy już "wyrośli" z dyskusji na forach?
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Listopada 2007, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




grusia :

Ludziom się po prostu nie chce. Kompletny brak entuzjazmu. Może co niektórzy już "wyrośli" z dyskusji na forach?


No, ale skąd się bierze ten brak entuzjazmu , w końcu stale coś się jednak dzieje . Kochani , pobudka !!
"Wyrośli" ?! lol.gif lol.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Wtorek, 06 Listopada 2007, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Brak entuzjazmu prawdopodobnie jest spowodowany opuszczeniem Pudelsów przez charyzmatycznego pana Maleńczuka :P

A tak, "wyrośli". Wiesz, w pewnym momencie niektórzy mogą stwierdzić, że mają ważniejsze sprawy w życiu niż udzielanie się na forum [i zresztą one najczęściej są ważniejsze, ale ów udzielanie się całkowicie wypierają]. Ale to trochę temat na ponure pseudofilozoficzne rozważania na temat niefajności bycia lub stawania się osobą dorosłą ;P
  
Re: <grusia> Forum umiera
PostWysłano: Wtorek, 06 Listopada 2007, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Ja uwazam,ze Malenczukowi Pudelsi nie sa juz do niczego potrzebni.To wlasnie on czynił ten zespol.Teraz niestety,bez niego, Pudle sa nikim.Nowy wokalista,po takim gigancie jak MM, łatwo nie ma,ale nie ma tez "tego czegos"
co Maciejozol mial,ma i miec bedzie.Wystarczy,ze Malenczuk jest sobą i juz wszyscy(a moze wszystkie-heh-e)lotajom.Glistowatosc wyglądu(wszystkie mdleeeją,mmmm)drzenie głosu i do bólu swoje zdanie.Zaraza jedna.Niech se nawet odspiewuje nie swoje...... wink.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Wtorek, 06 Listopada 2007, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




grusia :


A tak, "wyrośli". Wiesz, w pewnym momencie niektórzy mogą stwierdzić, że mają ważniejsze sprawy w życiu niż udzielanie się na forum [i zresztą one najczęściej są ważniejsze, ale ów udzielanie się całkowicie wypierają]. Ale to trochę temat na ponure pseudofilozoficzne rozważania na temat niefajności bycia lub stawania się osobą dorosłą ;P


No , nie strosz sie tak . Rozśmieszyło mnie to dlatego , że przyjęłam to bardzo osobiście . A ja po prostu jestem już trochę bardzo wyrośnieta i też mam ważniejsze sprawy na głowie . Udzielanie się na forum wcale z nimi nie koliduje , to po prostu rozrywka i tyle , która zupełnie nie zależy od tego czy się jest osobą mniej czy bardziej dorosłą . Na razie mnie to jeszcze bawi , więc dlaczego nie ? smile.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Środa, 07 Listopada 2007, 02:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie mówię, że pisanie na forum jest rozrywką tylko dla dzieci i młodzieży.
Nie stroszę się.

Haps: ale, zdaje się, dyskusje o Pudelsach były tu głównym motorem, dlatego odejście Maleńczuka z zespołu tak na to forum wpłynęło.
  
Re: <grusia> Forum umiera
PostWysłano: Czwartek, 08 Listopada 2007, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Mysle Grusiu,ze sam Malenczuk sobie nie zaszkodzil odchodzac z zespolu,a forum tez krecilo sie glownie wokol jego osoby.Teraz, niestety,zamilkło wszystko jesiennie,a przed nami sen zimowy...Nie ma o czym dyskutowac,bo tegoroczne dokonania MM skonczyly sie na"Kolegach". Miejmy nadzieje,ze cos maestro szykuje,choc na rozleniwionego wyglądał w "Duzych dzieciach"...Moze zastanowimy sie czy ta koszula byla rzeczywiscie łososiowa,bo po mojemu...rózowa jak nic. heh(e)
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Czwartek, 08 Listopada 2007, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




haps :
Mysle Grusiu,ze sam Malenczuk sobie nie zaszkodzil odchodzac z zespolu,a forum tez krecilo sie glownie wokol jego osoby.Teraz, niestety,zamilkło wszystko jesiennie,a przed nami sen zimowy...Nie ma o czym dyskutowac,bo tegoroczne dokonania MM skonczyly sie na"Kolegach". Miejmy nadzieje,ze cos maestro szykuje,choc na rozleniwionego wyglądał w "Duzych dzieciach"...Moze zastanowimy sie czy ta koszula byla rzeczywiscie łososiowa,bo po mojemu...rózowa jak nic. heh(e)


Ja bym nie powiedziała , że dokonania MM skończyły się na "Kolegach" . A chociażby "Yugopolis", może jakiego "Złotego Dzioba" dostanie ?
A ta koszula to chyba rzeczywiście różowa była . smile.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Czwartek, 08 Listopada 2007, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ja bym nie powiedziała , że dokonania MM skończyły się na "Kolegach" . A chociażby "Yugopolis", może jakiego "Złotego Dzioba" dostanie ?


Halo, halo - "Yugopolis" na pewno nie był "dokonaniem". Niedługo dowiem się że duet Sadowską też nim był. eusa_sick.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Czwartek, 08 Listopada 2007, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




[quote="tnatalia"]
Cytat:
"Yugopolis" na pewno nie był "dokonaniem".


Ojeju , ale jakimś tam sukcesem był .
  
Forum umiera
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010