Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <CzarnUla> 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Maj 2007, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zbych
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5455
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




uff...
no więc mimo że premiera dvd przesunięta aż na 3 września
to oficjalnie potwierdzam że ROK SZKOLNY KOŃCYMY nad MALTĄ, a dvd kupicie sobie jak juz wrócicie do szkółki

no i info:

U2 - Pop-MALTa
Projekcje koncertów U2 na wielkim ekranie Kina Letniego Malta-Ski 22.06.2007r.


22 czerwca 2007 r., do Poznania zjadą się fani U2 z całej Polski. Kino letnie Malta-Ski, zamieni się w tym dniu w arenę Pop-MALTu - XI Ogólnopolskiego Zlotu Fanów U2 w Poznaniu.
Właśnie na trasie Pop-Mart, 10 lat temu, Irlandczycy po raz pierwszy zagrali w Polsce &#8211; zlot będzie więc okazją do wspomnień. Koncertową atmosferę fani poczują na nowo, dzięki projekcjom dvd na ekranie o powierzchni blisko 40m2 i nagłośnieniu o mocy 3000W. Jeśli dodać do tego urokliwe położenie kina nad jeziorem, to impreza będzie niemal równie spektakularna jak koncerty U2.
Nad Maltą zobaczymy też członków U2 &#8211; choć pewnym jest, że będą to &#8222;tylko&#8221; uczestnicy konkursu na najlepsze przebranie i charakteryzację z okresu Pop-Mart.
Obok pokazów dvd i discotheki na fanów czekają nietypowe konkursy z ciekawymi nagrodami.
W razie deszczu, fani Irlandczyków znajdą schronienie &#8222;U Kibiców&#8221; w zadaszonym pubie, tuż obok kina letniego, ale już dziś zapewniamy, że 22 czerwca będzie stał pod znakiem &#8222;Staring At The Sun&#8221;.
Start imprezy przewidziano na godzinę 20:00, rozstrzygnięcie konkursu na przebranie ok. 21:30, a początek projekcji na godzinę 22:00, zabawa potrwa do samego świtu.
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego rocka, bez względu na wiek &#8211; biggrin.gif WSTĘP WOLNY!
Zabawę wspierają: Allegro.pl, Creative i Eska Rock

Kino Letnie Malta-Ski
Ul.Wiankowa 2
61-131 Poznań
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Wtorek, 29 Maj 2007, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieje że konkurs odbędzie sie faktycznie koło 21:30 a nie np. o 21:PP lol.gif
  
Re: <Bombel> 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Wtorek, 29 Maj 2007, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Co do konkursu na przebrania , stylizację itp
Moim zdaniem trochę za mało czasu i stroje nie będą takie super jak na zlocie w listopadzie. Właściwie o zlocie wiadomo od jakiegoś miesiąca może półtorej a ostatnio przygotowywaliśmy stroje ok 4 miesięcy.
  
Re: <aniarg> 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Środa, 30 Maj 2007, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zbych
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5455
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




no wiem ze czasu nie ma za duzo... dodatkowa trudnosc ale i zadowolenie z wygranej bedzie wieksze wink.gif

ale jak dzis pamietam jak sie kilka osob odgrazalo w zeppelinie ze juz ma pomysly na popmart ;P

robcie co mozecie, pole do manewru jest wielkie...

rozstrzygniecie bedziemy robic przed 22 zeby bylo jeszcze jasno,
mam jeszcze kolejny pomysl... ale to juz na zlocie sie dowiecie
biggrin.gif
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Środa, 30 Maj 2007, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




I/1 Vitani (jak nie bedzie egzanimow...)

I/2 Scarlet (postaram się z całych sił :)

I/3,4 Ania S with or without Małżonek ( takie nieśmiałe plany )

I/5 matri (jeżeli Wy będziecie to ja chyba też)

I/6 aniarg (?)


W uzupełnieniu wklejam listę "obecności" z innego forum jutowego:

01.Zbych
02.Slawasu2
03. olive
04. roopa (Let's go... Discotheque...)
05. cezar
06. eve
07. DOTY
08. felis_immanis
09. depe przyjedzie ze Ślunska..
10. dagasia tyż..
11. conr4d
12.alien
13. Haftung (jeszcze na 100%nie bo będzie sesja ale może uda sie wlecieć cool.gif )
14. Ariena
15.fred -postaram sie byc!
16. ja
17. the_Fly//biesiada
18. Grace
19.bob wiadomka też się piszę na tą impre:)
20. Maya
21.Absta
22.Bomblono
23. Kłapouchy


Najbardziej mnie cieszy, że właśnie na hehu odnajdują się (sporadycznie ale jednak) osoby, które jakby gdzieś przepadły a jednak SĄ wink.gif (vitani, cyziu2, CzarnUla, aniarg ... ).
Odezwijcie się i inni, którzy tu na heh, wierzę - zaglądacie - z sentymentu lub ciekawości lub z przypadku!
Przyjedziecie - super, nie możecie lub macie inne plany - szkoda, ale - dajcie znać o sobie!
Ja o Was cały czas pamiętam! I wiem, że wiele innych osób również!
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Środa, 30 Maj 2007, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




matri :
01.Slawasu2
02.Vitani (jak nie bedzie egzanimow...)
03.cezar (chyba, że Was nie będzie)
04. Doty (jesli pociag bedzie...)
05. Scarlet (postaram się z całych sił :)
06. alien (jak wszyscy ktorzy bym chciala,zeby byli-beda)
07. eve (patrz wyżej^ ;))
08. Ania S with or without Małżonek ( takie nieśmiałe plany )
09. Bombel bo muszę swe okulary odzyskac:PP
10. matri (jeżeli Wy będziecie to ja chyba też)


11+2. aniarg + 2 - jak zawsze
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Sobota, 02 Czerwca 2007, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
człowiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4966
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




Jeśli nic po drodze nie wypadnie niespodziewanego to też się pojawię.
12.człowiek
heh forever smile.gif
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Sobota, 02 Czerwca 2007, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




[quote="cezar"]I/1 Vitani (jak nie bedzie egzanimow...)




W uzupełnieniu wklejam listę "obecności" z innego forum jutowego:

01. Zbych
02. Slawasu2
03. olive
04. roopa (Let's go... Discotheque...)
05. cezar
06. eve
07. DOTY
08. felis_immanis
09. depe przyjedzie ze Ślunska..
10. dagasia tyż..
11. conr4d
12. alien
13. Haftung (jeszcze na 100%nie bo będzie sesja ale może uda sie wlecieć cool.gif )
14. Ariena
15. fred -postaram sie byc!
16. ja
17. the_Fly//biesiada
18. Grace
19. bob wiadomka też się piszę na tą impre:)
20. Maya
21. Absta
22. Bomblono
23. Kłapouchy
24. Vitani
25. Scarlet (postaram się z całych sił :)
26. Ania S with or without Małżonek ( takie nieśmiałe plany )
27. Bombel bo muszę swe okulary odzyskac:PP
28. matri (jeżeli Wy będziecie to ja chyba też)
29+2. aniarg + 2 - jak zawsze
30. Człowiek :)

Nio a ja to troszeczkę mysle pouporządkowywałem ;)

Mysle że nikt niebedzie na Mnie zły :)


A swoją drogą ja tu zawsze zaglądam z sentymentu Cezarku :) POZDRO
Niech Heh nieumiera !!!!!!!!!!!!
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Czwartek, 07 Czerwca 2007, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Najbardziej mnie cieszy, że właśnie na hehu odnajdują się (sporadycznie ale jednak) osoby, które jakby gdzieś przepadły a jednak SĄ wink.gif (vitani, cyziu2, CzarnUla, aniarg ... ).
Odezwijcie się i inni, którzy tu na heh, wierzę - zaglądacie - z sentymentu lub ciekawości lub z przypadku!
Przyjedziecie - super, nie możecie lub macie inne plany - szkoda, ale - dajcie znać o sobie!
Ja o Was cały czas pamiętam! I wiem, że wiele innych osób również!


Cezar,
Nigdzie nie przepadłam ... tylko nie wiem gdzie jest to "drugie" forum, na ktorym sa wszyscy ... wink.gif
Na HEH'a zagladam tak czesto jak moge - przeciez tu mam przyjaciol.

Co do Poznania - uczelnia troche mi namiaszala sad.gif
22.06 mam egzamin, a musze zdac wszystko w czerwcu...
Ale zrobie co moge by z Wami byc!

Pozdrawiam !

P.S. Grupo krakowska - może jakis maly lokalny zlocik?
Tak dla odprezenia przed sesja wink.gif
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2007, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cyziU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5145
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Niestety tak jak wspominalem uczelnia daje w kosci i nauki co nie miara, wiec poznan odpada, a szkoda bo jestem zwiazany z tym miastem, a co lepsze to miasto i zlot zwiazalo me zycie z zyciem drugiej osoby. Mam jednak nadzieje ze jeszcze w tym roku sie spotkamy.

P.S. Co do "lokalnego" mini zlotu to jestem oczywiscie za, tylko teraz kwestia ustalen i zebrania ludzi. cool.gif
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Piątek, 15 Czerwca 2007, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczepj
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3550
Posty: 311


[ Osobista Galeria ]




melduje sie poslusznie caly i zdrowy ;)

na zlocie niestety sie nie zjawie... nie da rady...
praca... akurat w piatek 22 czerwca nie moge wziac urlopu :-/

pozdarwiam serdecznie, bawcie sie dobrze... do nastepnego razu...

przyslijcie pocztowke ;)
  
Re: <szczepj> 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Sobota, 16 Czerwca 2007, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Hmm... wyglada na to ze Krakow sie nie zjawi sad.gif
Również mi nie uda sie dotrzec nad Malte...

Pozdrowienie dla wszystkich!
(pomyslcie cieplo o Krakowie wink.gif )
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Czerwca 2007, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




moze mi sie uda zjawic;) chyba ze cos mi wypadnie.. jakbym byla to z chlopakiem;)
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2007, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ulka18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6853
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




witam ! ja też chętnei przyjadę na zlocik, tylko będę musiałą troszkę pokombinować, jestem ze Świdwina ... daleko jest z dworca na miejsce zlotu ?? do której planowana jest zabawa?? zaopiekuje się mną ktoś ?? heheheh
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2007, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ulka18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6853
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




aha jeszce mam ma&#322;e pytanko, gdzie mog&#281; znale&#380;&#263; wasze zdj&#281;cia pamietam , &#380;e kiedy&#347; taki w&#261;tek chyba by&#322; , ale nie moge go znale&#380;&#263; . Chcia&#322;abym wrzuci&#263; tam tak&#380;e moje , &#380;eby Was troche postraszyc buuuuu !!! hehe ale jestem podekscytowana, to bedzie mój drugi zlot , pami&#281;tacie atomic party w gdansku rok temu ?? wiem, wiem nigdy nie zapomina sie zlotow u2 ... pozdrawiam :*
  
Re: <Ulka18> 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2007, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zbych
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5455
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




wszystkie informacje wraz z mapka dojazdu z Dworca znajdziesz na stronie zlotu - www.u2.maltaski.pl (link do mapki na dole)

dodam ze calosc zajmie ok 30mint (tramwaj + spacer)

zlot jest zaplanowany na 100% do 4:00, a jesli bedzie frekwencja to i dluzej :D

opieka - po prostu przylacz sie do ktores z grupki ludzi, choc z doswiadczenia wiem ze wielu osobom wydaje sie ze sa one chermetyczne, to po prostu od Ciebie zalezy czy zagadasz i sie zasymilujesz - do dziela - do zoba!

ps. tu chyba nie wklejalem kilku informacji:
1) WC za darmo
2) zabawa trwa tak dlugo jak bedziecie sie bawic i ... zamawiac ;P ... DM w zeszlym roku do 6:00!!! (projekcje max do 4:00 bo potem juz jest jasno:)
3) bar bedzie zarowno na terenie "ogrodka" kinowego (wiec idac na browca nie tracicie wizji) + obok U Kibicow
4) U kibicow = w zadaszonej czesci rownolegle do OPen AIR tez beda projekcje (ten sam material)
5) PICIE - obowiazuje oczywiscie bezwzgledny zakaz konsumpcji wlasnego towaru wink.gif do nabycia browarki z pod znaku Komapnii
6) JEDZENIE - u kibicow podaja dania z Grilla + zapiekanki itp. wiec jak ktos zlapie gloda to
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Środa, 20 Czerwca 2007, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ulka18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6853
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




aha wierzycie ze sobie dam rade :) dziekuje za wszystkie wskazowki, mysle ze z asymilacja i adaptacja hehe nie bedzie zle ktos moze byc chermetyczny wazne ze ja nie jestem :P pozdro
szit przez przypadek zalozylam nowy temat sorrrry , przyznaje sie bez bicia
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Środa, 20 Czerwca 2007, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Scarlet
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5674
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Ulka18 :
aha wierzycie ze sobie dam rade :) dziekuje za wszystkie wskazowki, mysle ze z asymilacja i adaptacja hehe nie bedzie zle ktos moze byc chermetyczny wazne ze ja nie jestem :P pozdro
szit przez przypadek zalozylam nowy temat sorrrry , przyznaje sie bez bicia


Spokojnie, Mariusz czuwa wink.gif
A co do asymilacji, to będzie Alien (Ola) biggrin.gif Jeśli nawet zabraknie Ci odwagi czy pewności siebie, czy czegokolwiek innego, to nic sie nie martw, już ona Cię odnajdzie biggrin.gif
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2007, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




ojejku ja tu dawno nie błam ach ta praca... no ale jak tylko zagladam to jakos nas mało... i malo sie dzieje, podobno wszyscy przeniesli sie nainne forum ale jakie - bo nie wiem które jest bardziej zywe i gdzie wszyscy stad ? bo było tak fajnie..

No ale mialo byc o zlocie Zbychu super juz od paru dni nie moge sie doczekac wiec do jutra

a bede ja + Dominik + Bob + pewnie jeszcze znajomi Boba + dwójka moich przyjaciół
  
Re: 22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
PostWysłano: Sobota, 23 Czerwca 2007, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ulka18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6853
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




no i rzeczywi&#347;cie Ola mnie znalaz&#322;a hehe. Dzieki wszytskim za super zabawe, poprostu by&#322;o pi&#281;knie. Zbychu [aplauz] szacuneczek !! :)
  
22.06 - Pop-MALTa - POZNAŃ - premiera DVD - Zlot :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010