Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Survivor - Ksiązki o U2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Nie wchodząc w kompetencje Novii i w ramach próby rozruszania Forum proponuję zabawę mającą powaodzenie na forum U2-site a mianowicie Survivor - polskie książki o U2.

Regulamin:
głosujemy na naszym zdaniem "najsłabszą" książkę o U2 , tzn na ta, którą chcemy aby odpadła

- na głosowanie mamy conajmniej 48 h (tak jak ostatnio- za każdym razem określę konkretną godzinę zakończenia głosowania w zależności kiedy będę mogł zliczyć głosy), każdy ma jeden głos, głosowanie jest jawne, tzn piszemy post, a nie pm, nasz typ piszemy pogrubioną czcionką, a uzasadnienie wyboru jest oczywiście mile widziane, wedle uznania i chęci

- liczone są głosy oddane tylko do określonej godziny, jeśli ktoś się spóźni choćby minutę wg zegara forumowego, jego głosu nie policzę

- osoba, która założyła Survivor po określonym czasie zlicza głosy, wykreśla jeden, ten "najsłabszy" utwór z płyty i głosujemy dalej,



Książki o U2:
- Sprzysiężenie na rzecz nadziei
- Into the Heart - teksty bez tajemnic
- U2 encyklopedia
- Bono: Święty i grzeszny
- U2 Propaganda
- Duchowa podróz U2
- Bono o Bono

Głosując skupiamy się głównie na merytorycznej zawartości książki, formę i wydanie traktujemy marginalnie

Koniec pierwszej tury głosowania piątek 11.maj godzina 14


---------------------------------------------------------------------- -



Ja osobiście głosuję na Duchową podróż U2. Czytając ją wynudziłem sie strasznie, pod koniec to już wszystkie te religijne dywagacje pomijałem.

Książka, której autor stara się udowodnić, że wszystko co robi U2 ma jakiś związek z ich wiarą.
Ta książka to jedno wielkie "robienie z igły wideł"
  
Re: Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ja bym do tego jeszcze dodała "U2 by U2", bo w sumie dużo osób to czytało --'
  
Re: <evay> Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




No tak, ale Survivor ten traktuje o Polskich książkach
  
Re: Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie najdsłabszą jest Bono: Święty i grzeszny. Zbyt dużo błędów merytorycznych i fatalnego tłumaczenia.

Walk On podoba mi się dlatego, że traktuje o tak ważnym aspekcie działalności zespołu, który jakoś przez fanów jest spychany na margines. Również uważam jednak, że momentami autor prowadził nadinterpretacje.
  
Re: Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Piątek, 11 Maj 2007, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Święty i grzeszny, zdecydowanie.
  
Re: Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Piątek, 11 Maj 2007, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Z powodu braku zainteresowania przesuwam koniec pierwszej tury do czasu aż nie zagłosuje jakaś w mierę reprezentatywna liczba osób. (min 13) sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Piątek, 11 Maj 2007, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Walk On.
bo w ogóle mnie nie zainteresowała...
I zdecydowanie ZA DUŻO o Bono.
Chciałabym wreszcie książkę, w której ktoś napisze coś ciekawego o reszcie muzyków
  
Re: Survivor - Ksiązki o U2
PostWysłano: Niedziela, 13 Maj 2007, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Święty i Grzeszny. Z zupełnie odwrotnego powodu - za dużo o U2, za mało o Bono. Poza tym minimalna ilość ciekawostek - tylko na samym początku dowiedziałem się kilku rzeczy, o których nie wiedziałem wcześniej. Walk On też można wiele zarzucić, ale tam przynajmniej temat jest ciekawy.
  
Survivor - Ksiązki o U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010