Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> HT Leszno one more time
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
HT Leszno one more time
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze chyba wiadomośc istotna,ale pozwólcie,że zacytuję maestra:"...Wczoraj Tytus oznajmił mi,że z nami już nie gra...Mowią,że człowiek pochodzi od małpy,ale Tytus to zwyczajna świnia.Bijcie brawo Lali-zagrał cały repertuar na czuja".Zagrał Lala-ja tam się nie pokapowałam,że coś mogło "nie stykać"(a co dpopiero miłe panie w garsonkach) eusa_clap.gif
  
Re: HT Leszno one more time
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 07:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




haps :
Jeszcze chyba wiadomośc istotna,ale pozwólcie,że zacytuję maestra:"...Wczoraj Tytus oznajmił mi,że z nami już nie gra...Mowią,że człowiek pochodzi od małpy,ale Tytus to zwyczajna świnia.Bijcie brawo Lali-zagrał cały repertuar na czuja".Zagrał Lala-ja tam się nie pokapowałam,że coś mogło "nie stykać"(a co dpopiero miłe panie w garsonkach) eusa_clap.gif



Na prawde Tytusa nie było na koncercie? O żesz Ty.... nie wierzę! O ile pamietam bardzo entuzjastycznie podchodził do gry w HT, i jak sadze pasował tam...Jęsli okaże sie ze Maleńczuks będzie poszukiwał nowego basisty - to będzie mi bardzo przykro, i chyba nawet się rozpłaczę...
  
Re: HT Leszno one more time
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #737
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




shock.gif a to nius z samego rana!
ale kwasss!

chociaż póki co- nie ma żadnych oficjalnych informacji ...
więc pozostaje czekać ...
cóż to będzie!? doubt.gif
  
Re: HT Leszno one more time
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




W takim razie z zupełnie innej beczki - na rozluźnienie klimatu: http://video.interia.pl/obejrzyj,film,59238
  
Re: HT Leszno one more time
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mała
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1807
Posty: 148


[ Osobista Galeria ]




ło matko bosko shock.gif
  
Zamknięty: Wtorek, 15 Maj 2007, 20:02 przez Alicja
HT Leszno one more time
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010