Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Psycho-Dancing Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 11 Marca 2009, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Że ja mam iść? Szczerze mówiąc w ogóle nie planowałam pójść na psychodancing. Jeżeli już, to bardziej myślałam o HT w kwietniu.... hmm.. jeszcze się zastanowię, do piątku zostało trochę czasu
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Piątek, 13 Marca 2009, 02:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&f riendID=161306302

http://www.youtube.com/watch?v=SIvX_oltVGc&feature=channel

Tego chyba jeszcze tutaj nie widziałam ;)
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Sobota, 14 Marca 2009, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gandl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7375
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




A co ma pan Sanchez do M. ? :)
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Sobota, 14 Marca 2009, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fan z południa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7396
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam!

Mam do sprzedania dwa bilety na Warszawski http://www.stodola.pl/klub/?show=622 koncert Psychodancing. Przyczyna jest prozaiczna x) dzień wczesniej jest w Krakowie Rock Metal festival w Studio i tam mnie ciągnie bardziej, a chociarz bym chciał to nie wyrobie do warszawy na czas.

Kto chętny kontakt prosze gg: 3012653
Bądź email:

P.S. Cena normalna + koszt przesyłki z Krakowa gdzieś
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 31 Marca 2009, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Na stronie Stodoły są już zdjęcia z warszawskiego koncertu z 22 marca 2009.

http://www.stodola.pl/klub/?sub=galeria&id_albumu=651
  
Re: <Nikita> Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 01 Kwietnia 2009, 05:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




No o HT możesz tylko myśleć pozytywnie jako historii. Wczoraj rano czyli we wtorek 31.03 wystąpił z zaskoczenia GAME OVER
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 01 Kwietnia 2009, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
No o HT możesz tylko myśleć pozytywnie jako historii. Wczoraj rano czyli we wtorek 31.03 wystąpił z zaskoczenia GAME OVER


W życiu nie uwierzę, z takimi profesjonalistami jakich MM ma teraz w zespole nigdy by się przecież nie rozstał. On jednak, wbrew pozorom, nie jest czubkiem, cały czas to twierdzę. smile.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 01 Kwietnia 2009, 09:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6359
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
No o HT możesz tylko myśleć pozytywnie jako historii. Wczoraj rano czyli we wtorek 31.03 wystąpił z zaskoczenia GAME OVER


Jeśli to żart na prima aprilis, to jest kiepski! HT musi grać dalej. zly.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 01 Kwietnia 2009, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
No o HT możesz tylko myśleć pozytywnie jako historii. Wczoraj rano czyli we wtorek 31.03 wystąpił z zaskoczenia GAME OVER


Lala !!! eusa_liar.gif nieładnie tak sobie z nas żartować szczególnie jeśli chodzi o HT. eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif Bardzo proszę oficjalnie to jutro zdementować eusa_wall.gif
  
Re: <tnatalia> Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 01 Kwietnia 2009, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Kolega nam przyspieszył Śmingus Dyngus wiaderkiem za kołnierz w tym roku dwa w jednym w pakiecie na dzień przed Prima Aprilis, za pośrednictwem managera:-).
Na szczęście tego samego dnia po południu osrał mnie ptak, to dobra wróżba zwłaszcza że dziś wyszedł mój najnowszy osobisty singiel, a do końca kwietnia płyta, wiec zamiast labidzić zaciskam pasa i do roboty.
cool.gif do zobaczenia na koncertach LALA i JEVO KAMANDA

www.myspace.com/lalaijk
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Czwartek, 09 Kwietnia 2009, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GREG_S
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7402
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wszystkim bywalcom forum najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne, kopy prezentów, super koncertów i wszystkiego naj naj . . . [usmiech]

Do zobaczenia - gdzieś w Polsce...
GREG i reszta "Psychodancingu". [usmiech]
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 28 Kwietnia 2009, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




tak więc co do dzisiejszego koncertu w zielonej górze, uważam że koncerty w filharmonii to totalna klapa ale mimo wszstko jestem zadowolona po raz kolejny byc na koncercie biggrin.gif ludzie jak to w filharmonii siedzieli sztywno jak kołki a to przecież nie o to chodzi, juz sama nazwa Psychodancing sugeruje ze to poprostu sie nie nadaje w takie miejsca. Ludzie oczywiscie klaskali nawet kiedy w srodku utworu byla pauza redface.gif

Ale co do maesto o dziwo zapomniał tekstu w barmanie lol.gif
najpierw zaspiewal poczatek drugiej zwrotki i mowi : stop stop mozecie zaczac jeszcze raz? potem zacial sie i stwierdzil ze nie pamieta co tam jest, nikt z zespolu uwaga tez nie pamietal lol.gif no to zaczeli inny utwor a malenczuk podczas sola gitary wyszedl za scene wrocil z tekstem napisanym na sercetce i zaspiewal biggrin.gif smial sie z tego dość długo stwierdzil że "przecież nic jeszcze nawet kurwa nie piłem" smile.gif


ogolnie dość skromnie wtrącał coś od siebie, pewnie tez sie nie czuł w takich klimatach. Jedna starsza pani jak usłyszała mocniejsze gitary to zatkala uszy i wybiegla lol.gif lol.gif

po koncercie rozdawal autografy, zgadzal sie nawet na zdjecia, co zabawne jak juz zostalo kilka osob jakas kobieta pyta czy moze zrobic zdjecie, on że no może, po chwili jak ja podeszlam po autograf patrzy na mnie i pyta czy ja przypadkiem nie chce sobie moze zrobic z nim zdjecia, i sie smieje biggrin.gif oczywiscie tradycyjnie, do zdjęcia musial zlapac kobiete za pierś wink.gif


ogolnie pomimo publicznosci jako takiej, koncert uważam za udany aczkolwiek nie najlepszy na jakim bylam w wykonaniu pana M wink.gif
na nastepny wybieram sie do Legnicy mam nadzieje ze bedzie lepiej wink.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Niedziela, 03 Maj 2009, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Psychodancing w Sandomierzu
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Sobota, 09 Maj 2009, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Foty wstawi Kachna (mam nadzieję ;) ) a ja co nieco napiszę:
Koncert zajebisty, zróżnicowany repertuar - nie tylko z "Psycho..., MM w świetnej formie i kondycji, pozy bardziej wyszukane niż kiedyś, widać że dobrze się znajduje w takim klimacie.
Publika nagrodziła muzyków gromkimi brawami, 4 bisy (mistrzunio powiedział że są na to przygotowani) eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 19 Maj 2009, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 26 Maj 2009, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




http://muzyka.interia.pl/galerie/artysci/maciej-malenczuk-na-swiecie-s askiej-kepy/zdjecie/duze,1033646,1,317

23 V - Warszawa - Święto Saskiej Kępy
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Sobota, 25 Lipca 2009, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EdekLeszczyk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #7414
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




...
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Piątek, 18 Września 2009, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Szczęka mi opadła jak zobaczyłam na stronie MM, gdzie zagra z Psychodansingiem 20.09. Mam poważne i chyba nie bezpodstawne obawy, że niewiele osób przyjdzie ich posłuchac. Obym się myliła!!!
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Września 2009, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




No i co miałam rację? Kto z was był na koncercie? Czy ktoś ma pojęcie gdzie jest Jodłowa? lol.gif Pięknie,pięknie... ale zadupie że hej!
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




a prawda jest zupełnie inna

Cytat:
Zagrał w Jodłowej

Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing wystąpił w niedzielny wieczór w Jodłowej.

Koncert oglądało ok. 300 osób - nie tylko mieszkańców gminy Jodłowa, ale również przyjezdnych gości. Przeszedł on najśmielsze oczekiwania wykonawców, jak i samych widzów – trwał prawie 2 godziny. Obok Maleńczuka w zespole wystąpili Maciej Muraszko – perkusja, Andrzej Laskowski – gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara, Grzegorz Stasiuk – electronic keyboard.

Był to pierwszy, ale prawdopodobnie nie ostatni występ Macieja Maleńczuka dla jodłowskiej publiczności. Prowadzone są rozmowy na temat jego występu w dniu 15 sierpnia 2010 r. podczas Dni Gminy Jodłowa.
  
Psycho-Dancing
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010