Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Tango Libido - chórki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tango Libido - chórki
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Edge44
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6877
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie jak myślicie skąd Maciek wzioł chórki, które wystepują w piosence? ja mam wrażenie, że już je gdzieś słyszałem w jakiejś piosence....macie jakiś typy?
  
Re: Tango Libido - chórki
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




była kiedyś taka francuska piosenka... tylko teraz z cholerę nie mogę sobie przypomnieć jaki miała tytuł i kto ją śpiewał... jak sobie przypomnę to dam znać...
P.S. tymczasem mogę ci tę piosenkę zanucić lol.gif
  
Re: Tango Libido - chórki
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Edge44
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6877
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




no wlasnie francuska piosenka! tylko jaki miala tytul i kto ja spiewal??? prosze bardzo o znak...:)
  
Re: Tango Libido - chórki
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Przypomniałam sobie==> ta piosenka to Joe Dassin - Et Si Tu N'Existais Pas. cool.gif
  
Tango Libido - chórki
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010