Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Piknik Country Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Piknik Country
PostWysłano: Wtorek, 31 Lipca 2007, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Maciej Maleńczuk & Maria Sadowska-Stand by your man
http://pl.youtube.com/watch?v=lXxx8Tmnr5A
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Wtorek, 31 Lipca 2007, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piwoszz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6886
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Malenczuk juz chyba traci kontakt z rzeczywistoscia bo to co zobaczylem to dno
  
Re: <piwoszz> Piknik Country
PostWysłano: Wtorek, 31 Lipca 2007, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lumena
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3474
Posty: 44


[ Osobista Galeria ]




Luz,
bywało gorzej
lol.gif
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Środa, 01 Sierpnia 2007, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6359
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




ło matko shock.gif Nie było mi dane oglądać w sobotę i dobrze...za to teraz poprawił mi się humor lol.gif
  
Re: <piwoszz> Piknik Country
PostWysłano: Środa, 01 Sierpnia 2007, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Ludzie , chyba nie było aż tak żle . Mnie tam się podobało , znowu coś innego , przyjemnie było posłuchać . Ciekawe co sądzi Kindża ?
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




DNO!!!!
  
Re: <Lucekk> Piknik Country
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




taki talent,taka charyzma...szkoda,ze sie MM postanowił chwytac wszystkiego jak leci eusa_sick.gif
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Macie racje, ten występ jest ... "troszkę" żenujący , mam nadzieje ze nie widzieliscie relacji w Polsacie. Jako pierwszą MM wykonal 'Ring on Fire", to bylo ok, ten występ występ z M. Sadowską - ocencie sami, ale najgorzej jak Malenczuk wykonywal piosenke z 2 "Kolesiami", wyglądało to jak boysband- naprawde, az sie pisac nie chce :-(
  
Re: <Rafaldinho> Piknik Country
PostWysłano: Piątek, 03 Sierpnia 2007, 01:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Troche sie gubi facet."Koledzy" to rewelacyjna płyta i nie można po czyms tak świetnym nagle leciec w doł i zanizac poziom.Chyba rzeczywiscie chodzi o KASE,bo inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.
  
Re: <haps> Piknik Country
PostWysłano: Piątek, 03 Sierpnia 2007, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem Country też nie jest muzyką szczególnie wysokich lotów , więc czego można wymagać od wykonawców , a o kasę chodzi każdemu , nie ukrywajmy .
  
Re: <Rafaldinho> Piknik Country
PostWysłano: Sobota, 04 Sierpnia 2007, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Ci dwaj "Kolesie" to Lonstar i Tomasz Szwed - legenda muzyki Country w Polsce i w Mrągowie . Myślę , że to też nie było aż tak tragiczne , nie przesadzajcie Kolesie !
  
Re: <Ula.B> Piknik Country
PostWysłano: Sobota, 04 Sierpnia 2007, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




ODA DO MM

Ach,Maestro...Dręczysz sobą-dłuuugą i cienką osobą...
Stojąca glista w kałuzy skapana jest jak Ty,Maestro-taka sama.
Skąd więc to głosisko jak armata brzmiące?
Z takiej chudości się dobywające?
Porywa to-to do wielbienia tłumy,
aż wieść zgrzytająca zmusi do zadumy:
miast nabierać ciała mocząc gębę w zupie
śpiewasz gniot z Sadowską,masz swój talent w dupie.
Za takie numery należy się klaps!
A klapsa wymierza swoją odą...haps wink.gif
  
Re: <haps>Piknik Country
PostWysłano: Niedziela, 05 Sierpnia 2007, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




"Oda do MM"... urocze tongue.gif
Po pierwsze nie lubie country, po drugie twórczość Sadowskiej też mnie nie zachwyca. A i MM nie "ratuje" mojego negatywnego nastawienia, gdyż tak na mój gust MM wymęczył tę piosenkę...
Podsumowując...gdyby Sadowska zaśpiewała ją solo, pewno lepiej by zabrzmiała.

Zresztą... czy fajnie zaśpiewał czy nie, publice widać się podobało... mnie jest wszystko jedno...wracać do tej piosenki nie będę, bo i po co (z dnia na dzień nie polubię country). Było minęło... eusa_eh.gif
  
Re: iknik Country
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Sierpnia 2007, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Kindża :


Zresztą... czy fajnie zaśpiewał czy nie, publice widać się podobało...

...i o to właśnie chodziło ...słuszna uwaga , słuszna racja .
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Sierpnia 2007, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Maciej Maleńczuk & Maria Sadowska-Stand by your man
http://pl.youtube.com/watch?v=lXxx8Tmnr5A



shock.gif eusa_sick.gif redface.gif crazy.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif lol.gif lol.gif lol.gif i to jest cały mój komentarz na temat Mrągowa
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Niedziela, 12 Sierpnia 2007, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Maleńczuk & Chojnacki - Ring of fire
http://gabra.wrzuta.pl/film/6VKyDqstSg/malenczuk_chojnacki_-_ring_of_f ire
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Sierpnia 2007, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Do njusów to się absolutnie nie kwalifikuje, za to poziomem podobne jest do Pikniku Country.

http://www.vipnews.pl/article.php?category=4&article=2760&fpag e=6






Żenada eusa_wall.gif Na tym etapie nie zdziwię się jeśli go zobaczę w "Tańcu z Gwiazdami".[/img]
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Sierpnia 2007, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Maleńczuk nie potrafi starzeć się z klasą...Jestem co raz to bardziej rozczarowany jego "twórczością"...
  
Re: Piknik Country
PostWysłano: Wtorek, 02 Października 2007, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Sylwia :
Na tym etapie nie zdziwię się jeśli go zobaczę w "Tańcu z Gwiazdami".

A właściwie czemu nie . Te jego kocie ruchy (to nie moje) , może by się nadał .
  
Re: <Ula.B> Piknik Country
PostWysłano: Środa, 03 Października 2007, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Niestety nasz Macius z ruchem scenicznym ma niewiele wspolnego, a co dopiero z tancem. Niech se spiewa i dobra. Czy...pani Malenczuk nie posiada innego obuwia? Mragowo,Kaprun,srodek lata,kozaczki....
  
Piknik Country
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010