Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Przebojowa noc - TVP1
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przebojowa noc - TVP1
PostWysłano: Niedziela, 09 Września 2007, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




"Co się dzieje, oszaleję, niebo w sercu mam
Jak mi uwierzyć w to szczęście, nie wiem sam..."

...czyli Maciej Maleńczuk znowu zagościł w tv. Tym razem w programie Józefowicza "Przebojowa noc". Niestety nie było mi dane obejrzeć pierwszego odcinka, bo przyznam wyleciała mi z głowy data premiery, no ale już się nastawiłam na powtórki. cool.gif
Zapowiada się ciekawie. Każdy odcinek "Przebojowej Nocy" poświęcony będzie piosenkom z jednego kraju. Jednak w pierwszym odcinku mieliśmy okazję usłyszeć największe przeboje z całego świata.
Jak wyczytałam na stronie ww. programu Maciej M. zaprezentował: "Fever" oraz "Besame mucho".

Widział to ktoś może? Jakieś uwagi, spostrzeżenia?
Ja, jak przez mgłę pamiętam wykonanie "Fever" w Kędzierzynie Koźlu. Wtedy mi się podobało.
  
Re: <Kindża> Przebojowa noc - TVP1
PostWysłano: Wtorek, 11 Września 2007, 09:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Widziałam tylko "Besame mucho" , ponieważ na TvTour była podana data 16.09 , więc czujność moja była uśpiona . Samo wykonanie tej piosenki przyzwoite , zawsze uderza mnie doskonała dykcja MM. Myślę sobie nieraz , że w jakim kolwiek języku śpiewa to robi to b. dobrze i każdy , kto tym językiem włada zrozumie wszystko . Poza tym wydaje mi się , że MM pokazany został w niekorzystnym świetle i to w sensie dosłownym smile.gif .
  
Re: Przebojowa noc - TVP1
PostWysłano: Czwartek, 13 Września 2007, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Przebojowa noc, odcinek 1

Maciek w 39 min z "Besame mucho"

p.s. trochę pozmyślał w tekście, ale to nie byłby Maciej gdyby nie zmienił tekstu w trakcie śpiewania eusa_naughty.gif . Z wymową też różnie bywało... ale jeżeli ktoś nie miał styczności z językiem hiszpańskim to tego nawet nie zauważy...
tak więc pomijając powyższe, ogólnie było OK

p.s. mnie osobiście urzekł Rysiu lol.gif buahaha lol.gif crazy.gif

p.s. hmmm... albo mnie się usnęło podczas oglądania, albo nie pokazali wszystkich utworów...albo istnieje jeszcze taka opcja, że "Fever", "Something stupid", "Money, money",... puszczą przy okazji sobotniego odcinka "Przebojowej nocy" pod hasłem: wieczoru amerykańskiego... eusa_eh.gif
  
Re: Przebojowa noc - TVP1
PostWysłano: Sobota, 15 Września 2007, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Tak, tak Rysiu był świetny biggrin.gif , a co do wykonania... fajnie wyszło, nie wiem czy MM wystąpi w nastepnej Przebojowej nocy, gdyz miala ona byc 16.09, a przeniesli date emisji w sobote ok.22.00, a dzisiaj MM ma koncert w Miliczu, także kiepsko to widze... doubt.gif
  
Re: <Rafaldinho> Przebojowa noc - TVP1
PostWysłano: Sobota, 15 Września 2007, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




nooo... Kachna gdzieś tam po drodze napisała, że "miało być ale nie będzie"... mówi się trudno... A szkoda sad.gif.
  
Re: <Kindża> Przebojowa noc - TVP1
PostWysłano: Niedziela, 16 Września 2007, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Przy okazji sobotniego odcinka (w TV Polonia) nie puścili ani "Fever" ani "Besame mucho" , więc nie mogłam się wsłuchać co tam MM nazmyślał, niestety.
  
Przebojowa noc - TVP1
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010