Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Nowa płyta Homo Twist Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Wtorek, 09 Października 2007, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Ostatnimi czasy słychować, że nowa płyta HT jest już na ukończeniu. Wiadomości te są z pierwszej ręki, gdyż wspominał o tym sam Laliszon. Lala wspominał też, że jest bardzo zadowolony z dotychczasowych nagrań i że jeszcze nigdy nie uczestniczył w takiej sesji nagraniowej. Zespół słuchaj jej z dumą, choć jest jeszcze nie dopracowana - brak jeszcze partii smyczków. Jak określił to Laluś "Wszystko jest super ,duuuużo żywego zakumanego grania, kopara wam opadnie". Zatem problem tego wątku u brzmi: czego spodziewacie sie po tym albumie?? Będzie on wg Was równie energetyczny jak płyta "Homo Twist", mroczny jak "Demonologic", texty będą tak samo prześmiewcze jak na "Moniti Revan", czy też będzie brzmiał tak oryginalnie jak "Cały ten sex"?? Hmm, być może będzie to pomieszanie wszystkich stylów grania jakie panowały na wszystkich poprzednich płytach?? Czego spodziewacie sie po tym tworze??
  
Re: <Lucekk> Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Wtorek, 09 Października 2007, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Skoro Olaf gra na basie, to spodziewam się,że nie będzie ani trochę podobna do "Demonologic". Z resztą mam nadzieję,że pozostałych płyt też jakoś specjalnie nie będzie przypominać. W każdym razie nastawiłam się na opadnięcie kopary biggrin.gif cool.gif ,a żeby tak się stało muszę usłyszeć coś nowego,oryginalnego i niepowtarzalnego. I tak na pewno będzie wink.gif . Już nie mogę się doczekać smile.gif
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Wtorek, 09 Października 2007, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Nikita :
Skoro Olaf gra na basie, to spodziewam się,że nie będzie ani trochę podobna do "Demonologic".

O tak crazy.gif .. dlatego spodziewam się grania z charakterem crazy.gif. Nie będę ukrywać, że jestem zwolenniczką mocnego grania. O teksty się nie martwię, bo się nigdy nie zawiodłam.
Mając powyższe na uwadze, moja wizja płyty przedstawia się tak:
mocne granie + surowy/mroczny- typowy dla Homo Twistu klimat + dosadne teksty = nowa płyta HT.
Nie chciałabym aby powtarzali jakiś schemat z poprzednich płyt.
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Środa, 10 Października 2007, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




kolejne wieści z frontu=> Na nowy materiał składa się 13 utworów. Płyta ma się ukazać jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej już w listopadzie.
cool.gif
  
Re: <Nikita> Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Środa, 10 Października 2007, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Nie sądzę, by Olaf miał aż tak wielki wpływ na brzmienie płyty. To Maleńki jest kierownikiem, i to on ustala co i jak będzie zagrane... Choć, o ile sobie przypominam Titus, mówił kiedyś że Maciej dał mu całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o część "basową".... Może i tak będzie w tym przypadku. Nie ulega tez wątpliwości, że Olaf reprezentuje całkowicie inny styl grania od Titusa.
P.S. Ktoś może wie jakie są teraz relacje miedzy MM a TP?? Po rozstaniu przeca maciek nie zbyt dobrze wyrażał sie o nim...
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Środa, 10 Października 2007, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieję, że nie będzie tak jak z "KOLEGAMI" doubt.gif

coś nowego i ostrego tak żeby ciary były - tego się spodziewam
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Czwartek, 11 Października 2007, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Spodziewam się , że płyta odniesie sukces , bo ten zespól na to zasługuje. Czego im szczerze życzę i trzymam kciuki ! cool.gif
  
Re: <Ula.B> Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Czwartek, 11 Października 2007, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




"Sukces"?? Michał Wiśniewski też swojego czasu odniósł "sukces". doubt.gif I co z tego?? Teraz już jest zapomnianą gwiazdeczką, która już raczej nie zabłyśnie (czego z resztą sobie i Wam życzę). Ja z kolei wolałbym, by to był po prostu dobry album zagrany z kopyta, choć i fajno by było by granie było riffowe...
P.S.Od dwóch dni szpikuję się płytami Homo. Niczego innego nie słucham - nakręcam się... cool.gif
  
Re: <Lucekk> Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Czwartek, 11 Października 2007, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Ja tez sie nakrecam,bo Ula mi napisala,ze 27-go.10 jest koncert w Lesznie.Zadnego plakatu w calym miescie,cisza dla oczu i uszu,ale ja Ci Ula wierze i nakrecam sie,a co!!!
  
Re: <haps> Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Piątek, 12 Października 2007, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




W kalendzrzu Voo Voo była wzmianka , a jezeli zaszły jakieś zmiany to , nie moja wina . W końcu do Jeleniej też masz niedaleko . Ja bym pojechała .
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Wtorek, 16 Października 2007, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Lucekk :
"Sukces"?? Michał Wiśniewski też swojego czasu odniósł "sukces". doubt.gif I co z tego?? Teraz już jest zapomnianą gwiazdeczką, która już raczej nie zabłyśnie (czego z resztą sobie i Wam życzę). ]

Właściwie cóż to za porównanie MM i Wiśniewski . Myślę , że MM jest gwiazdą , która błyszczy , może nie oszałamiająco jasnym światłem , ale za to stale cool.gif . I niezależnie od tego czy płyta odniesie sukces , czy nie , będzie błyszczeć nadal . Czego sobie i Wam życzę .

Cytat:
P.S.Od dwóch dni szpikuję się płytami Homo. Niczego innego nie słucham - nakręcam się...]


..i ja czynię podobnie.
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Qba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3074
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Wiadomo coś więcej o tej płycie? Będzie jeszcze w listopadzie jak zapowiadano? Listopad już mamy a słychać niewiele.
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




listopad się jeszcze nie skończył ... wink.gif wszystko przed nami... heh eusa_eh.gif
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




spokojnie płyta nagrana i zmixowana leży u mnie na biurku, czekam jeszcze na solówki tajemniczych zaproszonych gości (znanych i wybitnych artystów) potem już tylko ostateczny mastering i otwieramy szampana drunken_smilie.gif
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Piątek, 07 Grudnia 2007, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Możemy liczyć na to, że płyta wyjdzie przed świętami?? Nie ukrywam, że miło by było gdybyście dali nam taki prezent świąteczny...
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Sobota, 08 Grudnia 2007, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




wątpię, raczej to z technologicznego punktu widzenia nie możliwe, zwłaszcza że mastering tej płyty robimy 12-14. Płyta w dystrybucji to nie to samo co wypalić cd w kompku i dać koledze lub lepiej koleżance.
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Sobota, 08 Grudnia 2007, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Laliszonie a możesz zdradzić coś więcej, jakieś tytuły utworów? czy są jakieś covery i jak Ty osobiście oceniasz tą płytę? wink.gif
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Grudnia 2007, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




utworów 13
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2007, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Kurcze właśnie zobaczyłem ze nie bedzie koncertu HT 15.12 w Krakowie, myślalem ze moze jakis nowy utwor pojawiłby sie, a tu...... klapa sad.gif
  
Re: Nowa płyta Homo Twist
PostWysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2007, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Qba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3074
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




A czemu nie ma tego koncertu? Na stronie widniał od około roku a tu parę dni przed został odwołany. No cóz. Pozostaje mieć nadzieje, ze w nadchodzącym roku po wydaniu płyty będzie jakaś trasa.
  
Nowa płyta Homo Twist
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010