Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Dlaczego nie mogę się dostać na deple? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Zarówno podając IP 212.160.92.50, jak i wypisując www.dyskusje.pl
Otrzymuję komunikat o nie znalezieniu strony. Jednocześnie wiem (informacja od osób trzecich przez gg), że deple działają. U mnie w pracy nic nie jest poblokowane. Gdzie leży problem?
Czyżby dostawca internetu (Tepsa), dostarczająca nam stałe łącze ma gdzieś problemy?
  
Re: <oozz> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Myślałem, że to znowu padł serwer dyskusji. Ale skoro komuśdziała to widać, że problem jest z łączami. Też mam od TPSA i mi nie działa od rana.
To IP to ws50.accent.com.pl, widać serwer dyskusji jest podłączony do sieci firmy Accent. www.accent.com.pl działa, więc dziwna sprawa. A w nocy dyskusje mi działały, ale nie miałem uprawnień do dodawania postów.crazy.gif
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dzisiaj np kolo 13 nie dziaialyu mi zadne strony, wogole nie tlumaczyl hostow na ip, stawal na tym, ruszylo po jakichs 15 minutach, ale deple nie dziaily juz od troszczke dluzszego czasu...do teraz bo wlasnie udalo mi sie na nie wejsc ;d
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
ale deple nie dziaily juz od troszczke dluzszego czasu...do teraz bo wlasnie udalo mi sie na nie wejsc ;d


a mi nie :((
  
Re: <Bzdury> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




deple działają co jakiś czas przez chwilę. Mi dziś dwa razy się udało.
  
Re: <Tirinti> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Ja nie mam łączy od Tpsa i mi d.pl nie działa już od dwóch dni!Mam juz tego dosyć! zly.gif

szaman
  
Re: <szaman82> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A zatem witamy na hehu! wink.gif
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




szaman82 i tak jak nie masz lacza tpsa to i tak lecisz przez tpsa, takie zycie ;d
  
Re: <hardtmuth> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




to tego nie wiedziałem-taki ze mnie laik.Czyli nawet jesli nie korzystam z modemu ani internetu oferowanego przez tpsa a od prywatnej firmy, to i tak to sa łacza tpsa?A juz myslałem ze sie wyzwoliłem z monopolu...

wiecie,ja juz nie wytrzymam bez d.pla, co kilka minut sprawdza czy juz znajdzie te stronę.Czy już nie da się nic zrobic?

pozdrawiam wszystkich
  
Re: <szaman82> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




dns-y zachowują się tak, jakby nie było domeny dyskusje.pl (Unknown host) więc ciężko powiedzieć co będzie dalej...
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj Alex poinformował na deplu, że sytuacja wróci do normy na początku przyszłego tygodnia.

Z innej beczki - z depla zniknęło forum kazikowe.
  
Re: <Obserwabla> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Napiszesz coś więcej? Dlaczego zniknęło? A także gdzie się pojawi?
  
Re: <Berger> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Alex napisał: "Domena dyskusje.pl została znienacka, ale i nie bez powodu zablokowana przez NASK. Ponownie będzie działać dopiero na początku przyszłego tygodnia." Koniec wiadomości.
  
Re: <Obserwabla> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Miałem na myśli forum Kazikowe.
Co to jest NASK?
  
Re: <Berger> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Organizacja, kotra obecnie zajmuje sie glownie rejstracja domen internetowych. To tak w bardzo duzym uproszczeniu biggrin.gif
  
Re: <Berger> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




W sprawie Kazikowego - to, które do tej pory było na deplu zostało przeniesione do archiwum, tam gdzie jest już forum m.i. Opery. W tej chwili forum KKK jest samodzielnym i odrebnym tworem, a mozna znaleźć je tutaj.
  
Re: <Obserwabla> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego cześć Polski ma d.pl a część nie ma?czy ta plokada dotyczy tylko części Polski?

pozdrawiam


``To co pogrąża człowieka,
to wcale nie upadek do wody,
lecz pozostawanie pod wodą.``
Paulo Coelho
  
Re: <szaman82> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dotyczy części Polski w sensie podziału na sieci a nie administracyjnym. TPSA ma zablokowane. ICM ma dostęp do kilku sieci i dlatego ich proxy widzi dyskusje.
  
Re: <Tirinti> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dobra nowina - na odpowiedzialność Alexa. Deple już działają, na razie pod adresem www.dyskusje.net
  
Re: <Berger> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Teraz juz dwa adresy działają i ten z pl jak i z net.Czy Wam tez tak sprawnie dyskusje działają?aż nie moge w to uwierzyć biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010