Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Proszę o wyjasnienie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Proszę o wyjasnienie
PostWysłano: Środa, 21 Listopada 2007, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hoood
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5288
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam mam pytanie w zeszłym roku kupiłem motocykl jezdziłem nim przez rok i sprzedałem go we wrześniu tego roku.Wczoraj zawitała u mnie policja i chciała mi ten motocykl zabrać twierdzac że był skradziony przez wcześniejszego wlaściciela.Powiedzieli że pojada do tego człowieka który kupił ode mnie ten motor i jemu go zarekwirują,a do mnie powiedzieli ze mam sie nie martwić i cieszyc ze zdążyłem go sprzedać w pore bo bym był stratny motocykl i pieniadze i że dla mnie ta sprawa już się skończyła.Moje pytanie brzmi tak;czy! ja wobec tego pana któremu sprzedalem motor bede ok?i czy nie bede zobowiazany do wypłaty tych pieniędzy które on mi wyłpłacił za ten motor?czy prawnie będzie to wszystko wporządku?
dziękuje i pozdrawiam
  
Re: <Robin Hoood> Proszę o wyjasnienie
PostWysłano: Środa, 25 Listopada 2015, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem nie powinieneś sprzdawac samochodu jak juz była u ciebie policja, bo wtedy też możesz być pociągnięty do odpowiedzialności. Na przyszłość zanim coś kupisz, sprawdź np. w bazie policyjnej tablice rejestracyjne.
  
Re: Proszę o wyjasnienie
PostWysłano: Czwartek, 26 Listopada 2015, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




No, ale on wyraźnie napisał, że najpierw sprzedał motocykl, a później zapukała policja. Moim zdaniem nie będziesz pociągnięty do odpowiedzialności, chyba, że ci udowodnią, że wiedziałeś, że jest kradziony.
  
Proszę o wyjasnienie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010