Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Lista Wszechczasów MTV Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <GregorP> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a kto powiedzial, ze nie lubie mocnej muzy?
znasz ostatnie plyty King Crimson? (Thrak, Power to believe, Construcktion of light) Nuovo metal- tak to Belew okresla, a mi taka muza pasuje jak najbardziej
ale, jak mowie: DT nie znam
  
Re: <Berger> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike Korn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #382
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Tak a propos rocka z lat '80. Słyszałeś The Darkness? Myślałem, że chłopcy robią sobie jaja, ale oni tak na poważnie przebierają się w świecące ubranka (coś jak Kiss połączony z Boney M) i grają tak bardzo melodyjnie + wokal falsetem. To nawet nie tak źle wypada. Kiczowato jak cholera, ale może lansują powrót do stylistyki lat '80?
  
Re: <Mike Korn> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Czwartek, 30 Października 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bo to teraz cholernie modne. Obejrzyj MTV Classic. Same różowe sukieneczki z lat 80. Klasyka, psiakość!
  
Re: <Mike Korn> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Poczytałem sobie w Wyborczej o tych Darkness. Chętnie z ciekawości posłucham, choć przyznam, że bardziej do mnie przemawia hard and heavy typu Led Zeppelin, AC/DC, TSA i Iron Maiden niż glam rock i pop metal w stylu Europe. Cóż, zobaczymy.
  
Re: <Berger> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehe , w tym sek ze Darkness to nie jest styl Europe czy temu podobnych kapel... ja widze podobienstwa do... Freddy'ego Merkurego - na zasadzie ze tesz sobie jaja robil nieziemskie lol.gif lol.gif lol.gif ogoolnie chlopaki niezle grajom , a teledyski majom przekomiczne eusa_clap.gif lol.gif
  
Re: <Mi> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakoś nigdy nie przepadałem za Queen. cool.gif
  
Re: Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jakoś nigdy nie przepadałem za Queen. cool.gif


dla mnie jest to jeden z historycznych zespołów... znam może 10 ich piosenek ale to wystarczy (ten styl) żeby ich wyróżnić eusa_clap.gif
  
Re: <Krzysiek> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja uwielbiam szczególnie Innuendo i ich kawalki z lat 70-tych , Freddie byl niepowtarzalny... a gitara Briana May'a to poezja ...
  
Re: <Mi> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie to coś między popem a hard rockiem. Wolę czysty hard rock smile.gif
  
Re: <Berger> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Zalezy ktoora plyta - niektoore som ostrzejsze , inne bardziej popowe - ale Innuendo naprawde polecam - miodzio cool.gif
  
Re: <Berger> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie to coś między popem a hard rockiem. Wolę czysty hard rock
A ja wręcz przeciwnie. smile.gif Ale takie pomiędzy też może być.

A ostatnio (w zeszłym tygodniu) jeden mój kolega stał się maniakiem Queen. Bardzo mnie to rozbawiło. A mi z Queenu podoba się muzyka do Nieśmiertelnego (choć wykonanie Sarah Brightman mi się podoba bardziej) i Bohemian Rapsody. Niezłe jest teżWe are the Champions, ale wykonanie Robbiego Wiliamsa bardziej mi siępodoba. IMHO to piosenki mieli nawet niezłe, gorzej z wykonaniem.
  
Re: <Tirinti> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
IMHO to piosenki mieli nawet niezłe, gorzej z wykonaniem.

Bogowie!! Czytacie to i nie grzmicie... crazy.gif
  
Re: <Mi> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 07:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Czytacie, widzicie i grzmicie smile.gif lol.gif lol.gif lol.gif eusa_naughty.gif zly.gif
  
Re: <ulan> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jesteście bogami, ulan? lol.gif cool.gif
  
Re: <Berger> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Niedziela, 21 Grudnia 2003, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Queen miejscami ocierał się o kicz. Taka przejaskrawiona sceniczność mnie bawi, dlatego zdecydowanie lubię sobie posłuchać Freddiego i spółki. Ale oglądać już nie bardzo. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz mnie odrzuca i nie mam pojęcia dlaczego. Fakt pozostaje faktem; Queen to kawał historii oraz zespół, który nadal trzyma się mocno. A i ich wkład niemały był. Klasyką jest i niech będzie.

A jak zapatrujecie się na "pośmiertne" albumy Queenu? :> (problem do dyskusji rzuciłem, a ustosunkuję się po was :P )
  
Re: <Mike> Lista Wszechczasów MTV
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
A jak zapatrujecie się na "pośmiertne" albumy Queenu? :> (problem do dyskusji rzuciłem, a ustosunkuję się po was :P )


niezbyt mi podchodza - podobaly mi siem jeden - dwa kawalki , nic wiecej....
  
Lista Wszechczasów MTV
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010