Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Dowcipy o Depeche Mode Idź do strony 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Dowcipy o Depeche Mode
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Policjanci rozmawiają podczas koncertu Depeche Mode:
- Po co gra ten zespół?
- Dostaną przecież za koncert kupę kasy!
- To po co grają Christian Eigner i Peter Gordeno?

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave Gahan przychodzi do kościoła, aby się wyspowiadać. Stanął za znanym sportowcem. Po wysłuchaniu grzechów sportowca ksiądz mówi:
- A więc jesteś biegaczem? Pokaż mi jak biegasz!
Sportowiec niewiele myśląc rozbiera się do spodenek i zaczyna biegać po kościele. Widzący to Gahan truchleje:
- Ale dziś ksiądz surowe pokuty zadaje! A ja przyszedłem bez gaci!

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

- Dlaczego kobiety są gorsze w graniu muzyki rockowej niż mężczyźni?
- Bo chcą dłużej pozostawać na ekranach telewizorów.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave Gahan ma być starterem w wielkim biegu maratońskim. Sędzia główny wręcza mu pistolet i ustawia go na linii startu:
- Wszyscy wystartują, gdy pan strzeli.
- Dobrze, ale w którego?

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave podczas trasy ''Playing the angel'' zakładał czarne spodnie. Wielu fanów zapewne zaczęło się zastanawiać, czy nadążał z ich praniem. Pojawiła się więc pogłoska, że jest brudasem. Po trasie wciąż się z nimi nie rozstawał. Pewnego dnia przychodzi w swej kultowej parze spodni do sklepu sportowego i mówi:
- Proszę pana! Kupiłem sobie konia wierzchowego i potrzebuję teraz odpowiednich spodni.
- Dobrze. A jakiego rozmiaru jest koń?

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Na koncert Depeche Mode przechodzi maszynista parowozu. Miał miejsce pod sceną. W przerwie między piosenką ''World In My Eyes'' a ''Personal Jesus'' wykrzykuje do Dave' a.
- Ale pan jest przegrzany!
- Nie jestem przegrzany tylko spocony – odpowiada Dave.
- Proszę pana – oburza się maszynista – na wielu rzeczach mogę się nie znać, ale na parze znam się doskonale!

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave podczas koncertów jest najlepiej widoczny, więc chciał wyglądać dobrze. Kiedy osiągnął zamierzony efekt, chwali się przed kolegami z zespołu sprawnością fizyczną, którą rzekomo osiągnął dzięki systematycznym ćwiczeniom.
- Tylko z tym nie przesadzaj – żartują koledzy – bo jak tak dalej będziesz się odmładzał, zabiorą ci emeryturę!

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave na łożu śmierci dyktuje testament:
- Mojemu bratu Peterowi zapisuję wszystkie akcje i posiadłości nad morzem, mojej wiernej kucharce – rezydencję na Jamajce, a mojemu bratu Philipowi Michaelowi, który zawsze twierdził, że najważniejsze jest zdrowie – moje buty sportowe, rakietę tenisową i kąpielówki.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Anton Corbijn jest w początkowej fazie tworzenia pomysłu na teledysk do utworu ''Enjoy The Silence''. Kombinuje tak: ''Skoro są kowboje, to mogą być też konie''. Zaczyna szukać więc kogoś, kto potrafi jeździć konno. W wyznaczonym terminie i miejscu stawiło się mnóstwo kandydatów, jednak żaden z nich nie spodobał się reżyserowi. W końcu przed nim staje mężczyzna, który wydaje się być odpowiednim kandydatem.
- Jak się pan nazywa?
- Wiliam.
- A nazwisko?
- Szekspir.
- Nazwisko ma pan dosyć znane!
- Nic dziwnego, już od 10 lat jestem dżokejem!

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Początkowym pomysłem udało się w końcu zainteresować Dave' a Gahana. Wokalista musiał zapisać się do szkółki jeździeckiej. Po godzinie treningu podchodzi do niego Anton i pyta, jak mu się jeździ.
- Świetnie! Koń jest na tyle grzeczny, że zatrzymuje się przed każdą przeszkodą, abym mógł przeskoczyć ją jako pierwszy!

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Anton Corbijn mówi do Dave' a Gahana:
- Wyglądasz na bardzo wyczerpanego. Co się stało?
- Jak to co? - skarży się Dave. - Ledwo schyliłem się, żeby odpocząć, zaraz poczułem, że ktoś zakłada mi siodło na grzbiet...
Reżyser jest nieugięty:
- Co było dalej?
- Na mecie byłem trzeci.

Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Wtorek, 08 Lipca 2008, 12:19, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Teledysk do ''Enjoy The Silence'' przybrał ostateczny kształt. Gdy został ukończony, dziennikarz podchodzi do wycieńczonego Gahana:
- Gratuluję! Jak pan tego dokonał?
- Jak najszybciej chciałem mieć to już za sobą...

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Lekarz, który opiekował się Gahanem w czasie odwyku chwali się kolegom:
- Był u mnie gwiazdor rocka. Leczenie wypadło znakomicie. Teraz osiąga ogromne sukcesy!
- Czy nie stało się to w chwili, gdy ujrzał rachunek za leczenie?

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Po zbadaniu Dave' a Gahana lekarz mówi:
- Czy ma pan pracę siedzącą?
- Jak by to powiedzieć... I tak, i nie. Jestem gwiazdą rocka.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Fan, który dowiedział się o próbie samobójczej Dave' a, komentuje zdarzenie:
- Przedawkować narkotyki? Przecież są znacznie bezpieczniejsze sposoby na poznanie ładnej pielęgniarki!

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Na stacji pogotowia ratunkowego:
- Siostro, czy to ten gwiazdor, który przedawkował narkotyki?
- Nie. To przez narkotyki ten gwiazdor by umarł.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave ma myśli samobójcze. Zwierza się Martinowi:
- To straszne! Już nigdy nie zagram w golfa!
- A co się stało?
- Zgubiłem piłeczkę, którą grałem przez dziesięć lat...

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Dave Gahan:
''Ludzie, którzy oglądają moje koncerty przypominają widzów na meczu tenisowym. Z tą tylko różnicą, że ich głowy nie poruszają się z lewa na prawo, lecz z dołu do góry''.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

- Co w USA oznacza słowo ''bezużyteczny''?
- Murzyn mierzący 210 cm wzrostu i nie umiejący grać w koszykówkę.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2008, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

- Co zrobić, gdy zobaczy się Martina trzepoczącego swoimi czarnymi skrzydełkami i unoszącego się w powietrzu?
- Obudzić się.

Dowcipy o Depeche Mode
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 8 z 10  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010