Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger -wasze opinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger -wasze opinie
PostWysłano: Wtorek, 08 Stycznia 2008, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lisekx
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3501
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




Mam zamiar kupić kamerkę do 100zł, wybór (chyba) padł na Logitech QuickCam Messenger, ale chciałbym usłyszeć opinie za i przeciw tych co ją mają (zdjęcia zrobione tą kamerką mile widziane). A może zaproponujecie jakąś inną dobrą kamerkę, która będzie dobrze współpracować ze Skype.
  
Re: Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger -wasze opinie
PostWysłano: Piątek, 07 Sierpnia 2009, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Możesz zajrzeć jeszcze na http://www.winmar.pl/. To stronka posiadająca sprzęt, jakiego szukasz. Może znajdziesz coś innego, godnego uwagi. W kwestii samego sprzętu za bardzo ci nie polecę, gdyż się nie znam na kamerkach. Mój dobry kolega opowiadał mi, że zmawiał u nich kamerkę internetową i był zadowolony. Możesz skontaktować się z obsługą. Pracują tam osoby przygotowane do udzielania szczegółowych informacji o swoim sprzęcie.
  
Re: Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger -wasze opinie
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bolden
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7451
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




hej
Polecam Logitech QuickCam Express - jak za taką kasę (moja kosztowała 52 zł) to bardzo dobry sprzęt. Pasuje do monitorów wszystkich typów i rozmiarów oraz bardzo dobrze współpracuje min ze Skypem
  
Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger -wasze opinie
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010