Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Pani Wszystkich Narodów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pani Wszystkich Narodów
PostWysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

`

Pani Wszystkich Narodów

Panie Jezu Chryste,
Synu Ojca,
ześlij teraz Ducha Twego na ziemię.
Spraw, aby Duch Święty
zamieszkał w sercach wszystkich narodów
i chronił je od upadku, katastrofy i wojny.
Niechaj Pani Wszystkich Narodów,
która kiedyś była Maryją,
stanie się naszą Orędowniczką. Amen.

W latach 1945-1959 mieszkanka Amsterdamu Ida Peerdeman otrzymała orędzia, w których Maryja przekazała jej swój nowy tytuł - PANI WSZYSTKICH NARODÓW, którym właśnie teraz ''w obecnym czasie, który jest naszym czasem'' życzy sobie być nazwaną. Maryja prosi w orędziach o oficjalne uznanie Jej posłannictwa jako 'Współodkupicielki, Pośredniczki i Orędowniczki'. ''Gdy dogmat zostanie ogłoszony, wówczas PANI WSZYSTKICH NARODÓW ofiaruje światu pokój, prawdziwy pokój.''
W jednym z objawień Maryja ukazuje się widzącej jako stojąca przed Krzyżem, z którym czuje się nierozłącznie związana, i przekazuje jej powyższą modlitwę. Z otwartcyh dłoni Maryi wychodzą trzy promienie, które oznaczają dla narodów 'Łaskę, Odkupienie i Pokój'. Dary te, które wypływają z Krzyża Chrystusowego, obiecuje Ona udzielić każademu, kto codziennie odmawiać będzie tę modlitwę przed krzyżem lub tym obrazem. Słowa: ''...która kiedyś była Maryją...'' tłumaczy Maryja sama: ''Wielu znało mnie jako Maryję. Teraz jednak, w tym nowym okresie czasu, który nadchodzi, pragnę być PANIĄ WSZYSTKICH NARODÓW. To zrozumie każdy.''

Re: Pani Wszystkich Narodów
PostWysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

http://www.voxdomini.com.pl/roz/amsterdam/amsterd.html

Re: Pani Wszystkich Narodów
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

1485.
ŚW. FAUSTYNA ROZMAWIAŁA Z MATKĄ BOSKĄ KAPŁAŃSKĄ

Widzenie Matki Bożej. W jasności wielkiej ujrzałam Matkę Bożą w białej sukni, przepasaną złotym pasem, a drobne gwiazdki także złote były po całej szacie i rękawy na trójkąt wyłożone złotem. Płaszcz miała szafirowy lekko zarzucony, na głowie miała lekko zarzucony przeźroczysty welon, włosy rozpuszczone, ślicznie ułożone i korona ze złota, która miała w zakończeniach krzyżyki. Na lewym ręku trzymała Dziecię Jezus. Takiej Matki Bożej jeszcze nie widziałam. Wtem spojrzała na mnie łaskawie i rzekła: jestem Matką Boską Kapłańską. Wtem Jezusa spuściła z ręki na ziemię, a prawą rękę podniosła w niebo i rzekła: - Boże, błogosław Polsce, błogosław kapłanom. I znów rzekła do mnie: - Powiedz to coś widziała kapłanom. - Postanowiłam sobie, że przy pierwszej sposobności widzenia się z Ojcem powiem, lecz ja sama nie mogę nic zrozumieć z tego widzenia. (Dz 1485)

Pani Wszystkich Narodów
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010