Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Pani Wszystkich Narodów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pani Wszystkich Narodów
PostWysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




`

Pani Wszystkich Narodów

Panie Jezu Chryste,
Synu Ojca,
ześlij teraz Ducha Twego na ziemię.
Spraw, aby Duch Święty
zamieszkał w sercach wszystkich narodów
i chronił je od upadku, katastrofy i wojny.
Niechaj Pani Wszystkich Narodów,
która kiedyś była Maryją,
stanie się naszą Orędowniczką. Amen.


W latach 1945-1959 mieszkanka Amsterdamu Ida Peerdeman otrzymała orędzia, w których Maryja przekazała jej swój nowy tytuł - PANI WSZYSTKICH NARODÓW, którym właśnie teraz ''w obecnym czasie, który jest naszym czasem'' życzy sobie być nazwaną. Maryja prosi w orędziach o oficjalne uznanie Jej posłannictwa jako 'Współodkupicielki, Pośredniczki i Orędowniczki'. ''Gdy dogmat zostanie ogłoszony, wówczas PANI WSZYSTKICH NARODÓW ofiaruje światu pokój, prawdziwy pokój.''
W jednym z objawień Maryja ukazuje się widzącej jako stojąca przed Krzyżem, z którym czuje się nierozłącznie związana, i przekazuje jej powyższą modlitwę. Z otwartcyh dłoni Maryi wychodzą trzy promienie, które oznaczają dla narodów 'Łaskę, Odkupienie i Pokój'. Dary te, które wypływają z Krzyża Chrystusowego, obiecuje Ona udzielić każademu, kto codziennie odmawiać będzie tę modlitwę przed krzyżem lub tym obrazem. Słowa: ''...która kiedyś była Maryją...'' tłumaczy Maryja sama: ''Wielu znało mnie jako Maryję. Teraz jednak, w tym nowym okresie czasu, który nadchodzi, pragnę być PANIĄ WSZYSTKICH NARODÓW. To zrozumie każdy.''
  
Re: Pani Wszystkich Narodów
PostWysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://www.voxdomini.com.pl/roz/amsterdam/amsterd.html
  
Re: Pani Wszystkich Narodów
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




1485.
ŚW. FAUSTYNA ROZMAWIAŁA Z MATKĄ BOSKĄ KAPŁAŃSKĄ

Widzenie Matki Bożej. W jasności wielkiej ujrzałam Matkę Bożą w białej sukni, przepasaną złotym pasem, a drobne gwiazdki także złote były po całej szacie i rękawy na trójkąt wyłożone złotem. Płaszcz miała szafirowy lekko zarzucony, na głowie miała lekko zarzucony przeźroczysty welon, włosy rozpuszczone, ślicznie ułożone i korona ze złota, która miała w zakończeniach krzyżyki. Na lewym ręku trzymała Dziecię Jezus. Takiej Matki Bożej jeszcze nie widziałam. Wtem spojrzała na mnie łaskawie i rzekła: jestem Matką Boską Kapłańską. Wtem Jezusa spuściła z ręki na ziemię, a prawą rękę podniosła w niebo i rzekła: - Boże, błogosław Polsce, błogosław kapłanom. I znów rzekła do mnie: - Powiedz to coś widziała kapłanom. - Postanowiłam sobie, że przy pierwszej sposobności widzenia się z Ojcem powiem, lecz ja sama nie mogę nic zrozumieć z tego widzenia. (Dz 1485)
  
Pani Wszystkich Narodów
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010