Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Sobota, 23 Lutego 2008, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Koncercik do obejrzenia
http://www.onet.tv/28962,,,,,,15288,wideo.html

Albo

mms://stream.onet.pl/media.wsx?/isnz/200802/5b87db8103.wmv

Mnie się bardzo podoba ;) Super pomysł chociaż trzeba przeczekać marudzenie prezentera, żeby posłuchać mistrza.

Buziaki
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Sobota, 23 Lutego 2008, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




aaaaa to tak brzmi piosenka "Absolutnie" w wykonaniu MM... myślałam że się nie doczekam jej usłyszeć eusa_eh.gif ... nawet znośna aranżacja cool.gif ale wolę wykonanie Młynarskiego... Ogólnie MM wypadł wielce OK. Genialne wykonanie "Ach, proszę pani"!! eusa_clap.gif
P.S. prowadzący wymiata lol.gif
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Sobota, 23 Lutego 2008, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
mms://stream.onet.pl/media.wsx?/isnz/200802/5b87db8103.wmv


czy może mi ktoś podpowiedzieć w której minucie MM śpiewa, bo to są jakieś koszmarne nudy:)



Ok już widzę. 16 minuta, później 44 i ostatnia część z 72 minucie
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Niedziela, 24 Lutego 2008, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Mnie podoba się ostatni kawałek- "praca na saxach". W ogóle fajna ekipa gra w psycho ;)

Buziaki
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Niedziela, 24 Lutego 2008, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Black Widow :
W ogóle fajna ekipa gra w psycho ;)


a jakże mogłoby być inaczej skoro cała ekipa jest z Posen cool.gif
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Niedziela, 24 Lutego 2008, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Ooo - to nie wiedziałam ;) Podoba mi się ten na klawiszach lol.gif
  
Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2008, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Całkiem fajna sprawa ten Psychodancing , szkoda , że nie będzie nas na to stać .
Tu się zgodzę z Kindżą , że piosenka "Absolutnie" brzmi inaczej w wykonaniu MM , ale trudno konkurować z tak niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju artystą jakim jest Młynarski . Za to "Nigdy więcej" lepsze od oryginału , moim zdaniem . "Ach , proszę Pani.." - jak zwykle super i prawdziwy rarytas - cudowne "Jestem sam" (wraz z komentarzem) eusa_clap.gif - jeden z najlepszych utworów , obok "Oto", jakie kiedykolwiek w życiu słyszałam .
Ogólnie świetny "konkurs" naszego Idola Starszych Pań. biggrin.gif
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2008, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Ula.B :
Całkiem fajna sprawa ten Psychodancing , szkoda , że nie będzie nas na to stać

co masz na myśli?
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Wtorek, 26 Lutego 2008, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
[..]


co masz na myśli?


smile.gif To oczywiście żart oparty na słowach MM , który przy każdej okazji , w każdym wywiadzie na temat Psychodancingu powtarza , że bedą bardzo drodzy . Pamietasz wywiad na koncercie , na którym byłyśmy w BB ? Tam też zagadnięty na ten temat, powiedział - "nie będzie was na to stać ". Ale to żarty , myślę , że nie będzie aż tak żle . eusa_naughty.gif .Prawda?
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Wtorek, 26 Lutego 2008, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Całkiem fajna sprawa ten Psychodancing , szkoda , że nie będzie nas na to stać .


11 marca w HRC w Wwa będzie Maciek i bilety kosztują 100 zł eusa_sick.gif.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie MM ustala ceny biletów tylko klub ale i tak kwas. Cena tej wejściówki jest też taka droga dlatego, że to są pierwsze urodziny HRC i pewnie jakieś dodatkowe atrakcje będą, ale nie ma bata nie wydam "stówy" na taki lans. drunken_smilie.gif

Mam nadzieję, że na następny Psychodancing w Wwa będzie mnie stać. wink.gif cool.gif
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Środa, 27 Lutego 2008, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




[quote="tnatalia"]
Cytat:


11 marca w HRC w Wwa będzie Maciek i bilety kosztują 100 zł eusa_sick.gif.



A więc jednak nie koniecznie żart . sad.gif
  
Re: Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
PostWysłano: Środa, 27 Lutego 2008, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




tnatalia :

11 marca w HRC w Wwa będzie Maciek i bilety kosztują 100 zł eusa_sick.gif.


Przecież bilety nie kosztują tyle wyłącznie za występ MM, tylko płaci się za całość imprezy pod hasłem "urodzin", a MM występuje jako dodatek/ oprawa/ kapela uświetniająca ów wieczór...
więc nie wiem czym się tu przejmować...
  
Gala Onet.pl - Blog Roku - Psychodancing
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010