Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Obieżyświat -> Linki ciekawe i przydatne
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2008, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




www.nationalgeografic.pl

www.odyssei.pl

www.lot.com
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Sobota, 18 Kwietnia 2009, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daisy m
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #7407
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




www.odpoczne.pl
www.mojewakacje.pl
www.bezdroza.pl

oraz link do Hostelu Aston w Krakowie - www.spanie.krakow.pl
i link do fajnego forum turystycznego - www.tripcafe.pl
  
Re: <daisy m> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jak zem starszy stazem to delikatnie zwroce uwage ze
zwyczajowo nie linkujemy i nie reklamujemy innych for (ów)
dziekuje za uwage
  
Re: <J@ger> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście, delikatnie jak na Ciebie. biggrin.gif Zastanawiałem się nad tymi linkami, ale IMHO sam charakter wątku narzuca tu pewien liberalizm. Może Edek rozsądzi. O ile żyje jeszcze. wink.gif
  
Re: <Berger> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przerzucone:
http://www.koniecswiata.net/jak-tanio-dojechac/
http://www.koniecswiata.net/jak-tanio-dojechac/konkurs-jak-tanio-dojec hac/
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Października 2009, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krokodyl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7453
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Pożyteczny link moim zdaniem to http://www.rezerwuje.pl/
To system rezerwacji hoteli online. Wartość ich oferty to przede wszystkim niskie ceny, niższe niż rezerwacja bezpośrednio w hotelu, oraz ogromna baza hoteli w Polsce i na całym świecie. Plus atrakcyjna promocja: przy zamówieniu biletów lotniczych, zniżka na hotel;)
Polecam, wygodne, proste, tanie i naprawdę zdaje egzamin.
  
Re: <Krokodyl> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Piątek, 06 Listopada 2009, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ehh reklama jest platna
bede powtarzal to do usranej smierci
  
Re: <J@ger> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Sobota, 07 Listopada 2009, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A ja już się kiedyś Ciebie pytałem: co z tego, że reklama, skoro post zgodny z tematem wątku? Na tej zasadzie na przykład w wątku "Koncerty" na forum "Muzyka" każdy post jest reklamą.
  
Re: <Berger> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Listopada 2009, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Krzychu, zgodny nie zgodny. Co innego jeśli ktoś z dobra wola poleca coś co sprawdził, na własne ryzyko i za własne pieniądze przekonał się o rzetelności portalu, stronki itp a czym innym jest jeśli za tak zwaną darmochę nachalnie reklamuje się jakieś chuj wi co.
  
Re: <Wujek Zed> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Wtorek, 10 Listopada 2009, 05:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jasne, że co innego, ale trudno na oko oceniać, kto reklamuje za kasę, a kto szczerze poleca. Powyższy post to na 90 proc. reklama, ale rezerwacja noclegu on line jest użyteczna dla kogoś, kto wybiera się w podróż, a forum "Obieżyświat" ma przecież podróżnikom służyć. W wątku o tanich i godnych polecenia noclegach też się może przecież wpisać właściciel jakiegoś schroniska. Mam tropić jego IP? Lepiej chyba będzie, jeśli jego informacje sprostuje jakiś niezadowolony gość?
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Wtorek, 10 Listopada 2009, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Wbrew pozorom łatwo. Choćby po stażu na forum. Że nie wspomnę o stylu. Ten powyżej to na setę lipa, i jeśli zagląda tu jeszcze autor (w co wątpię) to śmieje się w kułak, że moder kalosz.
A poza tym, skoro polecamy, to OK, ja podrzucam od siebie www.booking.com - portal sprawdzony, sam nieraz korzystałem, od lat na rynku... ale kasujmy może dymane informacje o nie sprawdzonych systemach, które nie wiadomo czy nie znikną równie szybko jak się pojawiły a niszczęsny klient może (choć podkreślam nie musi) mieć zamiast rezerwacji problem.
Krzychu, jeszcze raz: POLECAMY!
Wsłuchaj się w to słowo i zastanów nad swoim uporem.
  
Re: <Wujek Zed> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Czwartek, 12 Listopada 2009, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wojtku, sam jesteś kalosz. :P Mało mnie obchodzi Krokodyli śmiech, a co do mojej moderki, to uważam, że jest akurat na odwrót: za łatwo ulegam J@gerowi, który ma chyba lekką obsesję antyreklamową i domaga się usuwania linków nawet do stron organizacji non-profit. Ja nie uważam, że reklamowana strona musi być lipna, a jeśli Ty uważasz inaczej, to przecież wystarczy zwrócić się do Edka, który jednak nie umarł, dopiero co wrzucił nawet dowcip do wątku obok...
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2010, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CezaryZG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3690
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Wiem, że J@ger i inni będą znów dyskutować o komercyjności i reklamie, ale, no cóż... Muszę, bo jestem super zadowolony z tego co juz jakis czas temu znalazłem w sieci i co się ciąglwe rozwija, żeby dogodzić takim różnym obiezyświatom, szczególnie takim, którzy mieszkają tam, gdzie mają daleko do empików i innych takich wodików.
Do rzeczy - świetny sklep z mapami i przewodnikami, wszystko w zasięgu ręki i portfela, łatwo się kupuje, szybko przychodzą zamówione towary i cena wysyłki u nich jest chyba bezkonkurencyjna - jedyne 5,90 złotego. Widział gdzies ktoś taniej?
acha - adres sklepu hehe - najważniejszego bym zapomniał ;) www.bosfor.pl No niestety, bez tej komercji daleko nie zajedziemy ;)
  
Re: <CezaryZG> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Lutego 2010, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to czuje sie wywolany do odpowiedzi
a coz tam takiego fajnego i w jakiej cenie kupiles drogi krokodylu ?

bo takich linkow to ja moge nawrzucac .. tylko po co


obsesja krzychu ? nie
lubie nazywac rzeczy po imieniu

i jak ktos sie wpycha z butami na salony, to niech to powie wprost
a nie traktuje mnie i innych za gowniarza
no.
  
Re: <CezaryZG> Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Wtorek, 16 Lutego 2010, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Tak widziałem tańszą wysyłkę. Sklep w Hong Kongu. Wysyłka ZA DARMO shock.gif

I co? Zatkało "kakało"? Sklep sprzedaje różności (od komputerów po zabawki). Pół forum o latarkach kupuje tam diody.
Chętni po linka [ci co nie potrafią sami znaleźć] zgłoszą się na priv.

A wracając do tematu "dyskusji". Ja nie potrafię postawić sztywnej granicy pomiędzy pomocnym linkiem a reklamą...
Ale ponieważ jestem bardzo wredny(i nie wierzę w ludzi), zakładam, że 90% to reklama.
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Środa, 17 Lutego 2010, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
jak ktos sie wpycha z butami na salony, to niech to powie wprost.


Kryptoreklamiarz nigdy nie powie wprost, że wciska kryptoreklamę, bo wówczas nie byłaby to KRYPTOreklama...
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Czwartek, 18 Lutego 2010, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CezaryZG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3690
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




aleście drażliwi...

ano kakao nie zatkało, bo w Polsce też zdarzają się sklepy, które wysyłają za darmo wliczając koszty wysyłki w cenę produktu. A na forum dla obiezyścwiatów pisać o sklepach z komputerami czy zabawkami...
Piszę o czymś moim zdaniem przydatnym, sprawdzonym i tyle...
powtórzę się, nie wszyscy mają blisko do przysłowiowego empiku :)
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2011, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yuko
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7661
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Polecam stronę http://aslematours.pl/pl/ powód? Oryginalne wycieczki, gdzie grupa nie jest większa niż 10 osób, poznanie miejsc, których nie zobaczy się z innym biurem podróży oraz mili piloci turystyczni, którzy zawsze pomogą. Tyle pamiętam z moich wyjazdów z tym biurem:)
  
Re: Linki ciekawe i przydatne
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2011, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zamykam wątek. Kiedy LWG go zakładała, kryptoreklama nie była jeszcze tak wszechogarniająca.
  
Zamknięty: Czwartek, 03 Listopada 2011, 17:17 przez Berger
Linki ciekawe i przydatne
Forum dyskusyjne -> Inne -> Obieżyświat

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010