Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> telewizyjna alergia Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <ejmos> telewizyjna alergia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Żeby to. Wówczas nie dziwiłaby mnie specjalnie godzina emisji.
  
Re: <Berger> telewizyjna alergia
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




i nie nawidze jeszcze losowania totolotka. eusa_wall.gif
  
Re: <Berger> telewizyjna alergia
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja generalnie ogladam w tiwi tylko sport, dobre filmy, jak pisze Berger, leca najczesciej za pozno
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




monsoon :
i nie nawidze jeszcze losowania totolotka. eusa_wall.gif

Ja też; kojarzy mi się z czasami, kiedy musieliśmy spisywać jego wyniki w ramach dyżurów redakcyjnych, błeee...
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




od kilku tat polskie kino jest komercyjne... niw widać praktyczine sensu w naszych filmach...... a z polskich seriali to jedynie Kasia i Tomek są jescze w porzo....reszta totalny dół sad.gif
  
Re: <Krzysiek> telewizyjna alergia
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
polskich seriali to jedynie Kasia i Tomek są jescze w porzo


zgadzam się,oni są ok,ale ta pierwsza seria była lepsza.

Cytat:
reszta totalny dół


kiedyś jeszcze lubiłem ``złotopolskich``,ale teraz to sie taka brazylijska telenowela zrobiła,ponadto lubię jeszcze ``rodzinę zastepczą``-ciekawe tematy porusza

aha i jeszcze jedno:

Cytat:
niw widać praktyczine sensu w naszych filmach


hmmmm....tu sie nie zgodzę,wiekszość jest pozbawiona sensu,ale są też bardzo ciekawe i na wysokim pozomie, bardzo podobają mi się takie filmy jak:te starsze``kochankowie mojej mamy``, czy z nowszych ``edi``

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> telewizyjna alergia
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja bardzo czasami oglądam "Na dobre i na złe" cool.gif
  
Re: <Kowal> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




,,Na dobre i na złe" to taki ,,Ostry dyżur"? Oglądałem jeden odcinek i skonstatowałem, ze w porównaniu z amerykańskim, polski dyżur jest jakoś tak jakby mniej ostry. smile.gif
A co do ,,Kasi i Tomka", to zacząłem oglądać dzięki swojej dziewczynie. Wczesniej starałem się trzymać od polskich seriali z daleka. Ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że ,,Kasia i Tomek" mi się podobają. Takie krzywe zwierciadło dzisiejszej, polskiej rzeczywistości. A przynajmniej rzeczywistosci wykształconych trzydziestolatków z wielkiego miasta.
  
Re: <Berger> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




nie wiem, b nie widziałem ani razu "Ostrego dyżuru"
polskie seriale są genialne, ale te stare - Alternatywy, Zmiennicy, Kariera Nikodema Dyzmy - to jest miód
Kasi i Tomka widziałem parę odcinków i muszę przyznać, że się uśmiałem
  
Re: <Kowal> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W ,,Ostrym dyżurze" akcja biegnie znacznie szybciej. Nawet lekarze i pielęgnairki szybciej biegają po szpitalnych korytarzach. Pokusiłbym się o porównanie, że ,,Ostry" jest tyle razy szybszy od ,,Na dobre i na złe", ile razy akcja polskich serialei jest szybsza od akcji telenowel latynoamerykańśkich lol.gif
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger :
(ciach)
A co do ,,Kasi i Tomka", to zacząłem oglądać dzięki swojej dziewczynie. Wczesniej starałem się trzymać od polskich seriali z daleka. Ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że ,,Kasia i Tomek" mi się podobają. Takie krzywe zwierciadło dzisiejszej, polskiej rzeczywistości. A przynajmniej rzeczywistosci wykształconych trzydziestolatków z wielkiego miasta.

Szkoda tylko ze ten serial to nie jest polski pomysl. Oparty jest na bodajze formule amerykanskiej. tongue.gif
  
Re: <ulan> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A zatem przynajmniej zrzynać czasem dobrze umiemy.
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Bardzo proszę, aby ten temat pozostawić narzekającym. Jeżeli ktoś ma ochotę podyskutować o ulubionych serialach, Kasi i Tomku, itd - proszę zakładać nowe wątki. W tej chwili wątek podryfował do nikąd, poza tym trochę to głupio wygląda jak na tym forum 90% wątków zakłada jedna osoba. Także moja prośba ogromna - zakładajcie nowe wątki, jeżeli temat zbyt odbiega od oryginalnego.
  
Re: <Berger> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




lol.gif tak czułem, że dostaniemy opieprz lada moment lol.gif
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Czuj się opieprzony po raz drugi - za zbędny komentarz. Kolejne - po prostu skasuję. zly.gif
  
Re: <Obserwabla> telewizyjna alergia
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze chciałbym dodać,że mam alergię na jednego pana z TVN,jest nim Hubert Urbański zly.gif , bardzo go nie lubię,denerwuje mnie jego sposób bycia i prowadzenia zwłaszcza ``milionerów``,taki plastuś.

pozdrawiam
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Berger :
W ,,Ostrym dyżurze" akcja biegnie znacznie szybciej. Nawet lekarze i pielęgnairki szybciej biegają po szpitalnych korytarzach. Pokusiłbym się o porównanie, że ,,Ostry" jest tyle razy szybszy od ,,Na dobre i na złe", ile razy akcja polskich serialei jest szybsza od akcji telenowel latynoamerykańśkich lol.gif

to mi sie podobalo eusa_clap.gif lol.gif

nie podoba mi sie w polskich filmach to, ze bardzo czesto pojawiaja sie ci sami aktorzy. ile mozna patrzec na "wcaleniesmiesznego" Pazure i tym podobnych "etetowych" aktorow. fabuly filmow sie zmieniaja, aktorzy- nie. eusa_wall.gif
  
Re: <Ramzes> telewizyjna alergia
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




ja nienawidze jeszcze<chwili prawdy><spiewajacych fortepianow>okropienstwo i jeszcze tego o rosyjskiej ruletce
<awantury o kase> bo tam jest taka sztuczna dynamika .
serialu <samo zycie> za kolory
<na dobre i na złe>jest przewidywalne ,smętne i nic nie ma raczej wspolnego z ostrym dyzurem i denni sa ci bohaterowie
i nie podoba mi sie reklam wyborczej nie lubie jak ktos sie wypowiada w ten sposob
  
Re: <monsoon> telewizyjna alergia
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




co do seriali, to pragnąłbym dodać,że mam alergie i to najwyższego stopnia na ``swiat wg kiepskich`` a dokładnie na ferdynanda-powiem tak:taki jełop.

pozdrawim serdecznie
  
Re: <szaman82> telewizyjna alergia
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 01:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Akurat Kiepscy są na tyle zabawni, że jak kiedyś więcej TV oglądałęm, to jak przypadkiem mi się na to przełączyło a nic lepszego nie było to mogłem pooglądać. A i piosenka w czołówce była całkiem niezła jak na polski serial.
  
telewizyjna alergia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010