Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> telewizyjna alergia Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <szaman82> telewizyjna alergia
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ale akurat Grabowski A. jest dobrym aktorem- kiedyś chodziłem na te sztuki Schaeffera, w których grał (te scenariusze dla 1-go, 2, 3 aktorów)- bardzo mi się podobało
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




co do fabuly filmow to chyba za mocno sie one nie zmieniaja, jeszcze jakis czas temu byly tylko mafie, zabijanie, udawanie kozaka itp, ciagle to samo, dlatego od juz...paru miesicy powiedzialem sobie ze nie obejrze zadnego polskiego filmu i narazie sie przy tym trzymam ;).

a grabowski to dobry aktor, ktory ma grac jelopa, serial mi sie podoba, a moze podobal, bo juz nie ogladam tv, moze wszystko co tam sie dzialo jest glupie, ale kojarzy mi sie to wszystko z takim glupim polaczkiem, ktory lubi wypic i zarobic, aby sie nie narobic.

chyba nikogo nie urazilem ;), a jak tak, to przepraszam.
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
Berger :
W ,,Ostrym dyżurze" akcja biegnie znacznie szybciej. Nawet lekarze i pielęgnairki szybciej biegają po szpitalnych korytarzach. Pokusiłbym się o porównanie, że ,,Ostry" jest tyle razy szybszy od ,,Na dobre i na złe", ile razy akcja polskich serialei jest szybsza od akcji telenowel latynoamerykańśkich lol.gif
ile mozna patrzec na "wcaleniesmiesznego" Pazure i tym podobnych "etetowych" aktorow. eusa_wall.gif


Dokładnie, triumwiratu Linda - Pazura - Lubaszenko mam dość już od lat 90. ...
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




szaman82 :
co do seriali, to pragnąłbym dodać,że mam alergie i to najwyższego stopnia na ``swiat wg kiepskich`` a dokładnie na ferdynanda-powiem tak:taki jełop.

o! ja tez nie moge zniesc tego serialu. wiocha jakich malo. juz wole "swiat weglug bundych". tam przynajmniej da sie zniesc aktorow.
  
Re: <Kowal> telewizyjna alergia
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
ale akurat Grabowski A. jest dobrym aktorem


ale ja nie twierdze,ze jest on złym aktorem,tylko nie podoba mi sie postac ferdka kiepskiego oraz dowcip tego serialu.duzo bardziej wole ``swiat wg bundych``-tak jak Ramzes.

pozdrawiam
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
morfos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #314
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Wiem, że popadam w skrajność, ale od jakiś dwóch lat nienawidzę telewizji.
Dlaczego?
-Tylko w 1% filmów i seriali nie wiesz jakie będzie zakończenie
-W wiadomościach wszelkiego typu próbują manipulować opinią publiczną, albo mówią jak by wszyscy widzowie byli idiotami
-Teleturnieje i realityshow j.w.

I co tu oglądać??
Ja zadowalam się Discovery, Travel i innymi programami przyrodniczo-edukacyjnymi. Tam przynajmniej mają coś mądrego do powiedzenia.
  
Re: <morfos> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Tylko w 1% filmów i seriali nie wiesz jakie będzie zakończenie

hmmm...jesli chodzi o filmy to sie nie moge zgodzic.Bardzo duzo ciekawych filmow jest na tvp1 i tvp2,jednak leca one najczesciej poźno.warto dodac ze ta publiczna telewizja ma zdecydowanie mniej filmow komercyjnych niz stacje prywatne, co powinno zachecic do ogladania filmow na jedynce i dwojce



pozdrawiam
  
Re: <szaman82> telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 02:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tylko te dobre filmy są zwykle z przed conajmniej 10 lat i już dawno je widziałem a często kilka razy.
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 08:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
ale ja nie twierdze,ze jest on złym aktorem,tylko nie podoba mi sie postac ferdka kiepskiego oraz dowcip tego serialu.duzo bardziej wole ``swiat wg bundych``-tak jak Ramzes


dla mnie Kiepscy i Bundy to jeden wuj, tego sie nie da oglądać, shit, scheiss, albo jak kto woli: gówno jak cepy (zasłyszane na kielecczyźnie)
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Tylko te dobre filmy są zwykle z przed conajmniej 10 lat i już dawno je widziałem a często kilka razy.

niestety... niedawno m.douglas zagral w jakims calkiem znosnym filmie. nie pamietam tytulu, ale gral psychiatre. nawet dalo sie patrzec...
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Tylko te dobre filmy są zwykle z przed conajmniej 10 lat i już dawno je widziałem a często kilka razy.


A nawet sprzed kilkunastu. To akurat nie szkodzi. Wczoraj (a właściwie już dzisiaj) dzięki HBO przypomniałem sobie ,,Stowarzyszenie Umarłych Poetów". Film kończył się jakoś tuż przed 6.00 rano. Teraz w pracy jestem niewyspany, ale warto było.
  
Re: telewizyjna alergia
PostWysłano: Sobota, 19 Czerwca 2004, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agnieHa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1117
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




ja w kategorii prezenterka tez nominuje Mlynarska, bo ona mnie wkurza, a w kategorii reklama nominuje wszystkie teklamy kremow, farb do wlosów i chipsów oraz wszystkie telesklepy, telezakupy mango itp.
  
telewizyjna alergia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010