Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Jaka To Piosenka? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 07 Marca 2004, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Dziś wspaniale słuchało mi się tego utworu jadąc pociągiem z Krakowa...coś pięknego
  
Re: <Krzysiek> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Piątek, 02 Kwietnia 2004, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Chciałam przy okazji przypomnieć , że Unchained Melody jest motywem przewodnim filmu "Duch"...(szkoda tylko, że nie w interpretacji U2).
smile.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Czwartek, 03 Czerwca 2004, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gollum
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1038
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




moze ktos powiedziec z jakiego koncertu jest ta piosenka ?
szukam szukam i nie moge znalezc , chodzi oczywiscie o Unchained Melody
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Czwartek, 03 Czerwca 2004, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




gollum @ Czwartek, 03 Czerwca 2004 14:28 @ :
moze ktos powiedziec z jakiego koncertu jest ta piosenka ?
szukam szukam i nie moge znalezc , chodzi oczywiscie o Unchained Melody


hmm... UM znajdziesz chyba na the best of 1980-90 .. jest tez pełno wersji z koncertów z ZOO TV bo była ona zawsze grana razem z ONE smile.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




victoria @ Piątek, 19 Grudnia 2003 11:51 @ :
to jest piosenka Unchained melody . oryginalnego wykonawcy nie pamiętam( coś jak The........Brothers)

"Rightheous brothers" wink.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maciekk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1148
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Righteous Brothers
mam oryginał,ale jakby ktoś miał wersje U2 to bym z chęcią odsłuchał biggrin.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 02:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Jak chcesz to moge Ci przeslac ta piosenke przez gg smile.gif

A jest taka piosenka i nie moge tyt. skojarzyc w kazdym razie refren jest she's a river cos takiego... jakby ktos mial ten kawalek niech mnie poinformuje o tytule pozdrawiam biggrin.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




Mofoman : Wtorek, 03 Sierpnia 2004 02:25 :
Jak chcesz to moge Ci przeslac ta piosenke przez gg smile.gif

A jest taka piosenka i nie moge tyt. skojarzyc w kazdym razie refren jest she's a river cos takiego... jakby ktos mial ten kawalek niech mnie poinformuje o tytule pozdrawiam biggrin.gif


czyżby north & south of the river???
  
Re: <poplemon> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Normalnie juz szukam bo nie moge skojarzyc tego kawalka a jest zajefajny dzieki pozdrawiam biggrin.gif biggrin.gif normalnie eusa_clap.gif dla Ciebie wink.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




ale sobie głowy obciąć nie dam.
tak mi to wpadło, bo ściągałem dziś ten kawałek z u2.star.com (koncertu w omagh - 1998)

jeżeli to to, to pochodzi z singla staring @ the sun
  
Re: <poplemon> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Właśnie sobie ściągnąłem ten kawałek north & south of the river
jest super wink.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




w wersjiz singla brzmi trochę inaczej, jak dla mnie lepiej

ale to kwestia gustu...
  
Re: <poplemon> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




mi sie to pianinko podoba w wersji live wink.gif i ogólnie.... biggrin.gif
tez mam wersje z singla tzn z b sida z best of i tez jest fajna eusa_clap.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Dlatego wlasnie poruszylem niebo i ziemie zeby znalesc tyt tej piosenki strasznie mi sie ona podoba biggrin.gif eusa_clap.gif biggrin.gif

Cholernie bardzo pozdrawiam biggrin.gif lol.gif biggrin.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Wykonanie przez U2 tej piosenki jest niezłe a owszem. ale ja jednak mam ogromny sentyment to oryginału i mnie osobiście ta wersja bardziej przypadla do gustu smile.gif . Ale to jak zwykle moja jakże subiektywna ocena wink.gif .
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Ja juz nic nie poradze ale ta piosenka w wykonaniu U2 tak mnie nakreca ze ohoho biggrin.gif biggrin.gif poprostu konkret tak jak I still haven't found what I'm looking for w wersji z R&H pozdroffffffffffki biggrin.gif wink.gif
  
Re: <marekyeah> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




z tego co napisałes wynika że to "Unchaided melody" (jakoś tak chyba...)sluchalam jej ostatnio u kolerzanki, bardzo przyjemna piosenka. oryginal tego utworu jest w filmie "uwierz w ducha" ale przyznam ze nowa wersja jest lepsza od oryginalnej, Bono cudownie ją wykonał, uwielbiam tą piosenkę, idealna zeby sie zrelaksowac....
  
Jaka To Piosenka?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010