Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Jaka To Piosenka? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Sobota, 27 Września 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio dostałem od koleżanki składankę U2. Na tejże składance usłyszałem pewną piosenkę. Nie wiem jak sie nazywa, i podejrzewam że to nie jest ich. W każdym razie zaczyna sie tak:"oh, oh my love, oh my darling, I've hunger for your touch" a refren:"I need your love". napewno ktoś wie jaki ten utwór ma tytuł, i kto go w oryginale wykonuje. Napiszcie -czekam na odpowiedzi.
Ps. koleżanka nie wie nic otej piosence, mówi że dostała tę składankę od kolegi. smile.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




All I want is you cool.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Sorki pomyłka , to oczywiście Unchained melody . Cover w wykonaniu U2 . Grane zawsze z One podczas Zoo TV
  
Re: <andy85> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 09:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no jasne ! Utwór szczególnie popularny podczas trasy Love Town Tour
  
Re: <andy85> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jezuuuu... !!!!
posłuchałem tą piosenkę i niewiedziałem że jest taka fajna... mi przypomina jakby Elvisa ! lol.gif ale super jest !!!!!Ballada
  
Re: <andy85> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Dzięki. biggrin.gif Myślałem że wiem więcej o u2. confused.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




jest w moich the best... biggrin.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




W takim razie ja też mam pytanie. Jaki tytuł ma kawałek U2 z któregoś z filmów o Batmanie (chyba to jest ta część z Valem Kilmerem)?
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




"hold me, thrill me, kiss me, kill me" ? confused.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
"hold me, thrill me, kiss me, kill me" ? confused.gif


dokładnie !
  
Re: <Obserwabla> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Hold me, thrill me, kiss me, kill me...
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
jezuuuu... !!!!
posłuchałem tą piosenkę i niewiedziałem że jest taka fajna... mi przypomina jakby Elvisa ! lol.gif ale super jest !!!!!Ballada


Bo Elvis tez śpiewał tę piosenkę :-)))) Mam w domu jego wykonanie live - po prostu buty spadają!! Mnie osobiście Unchained Melody najbardziej podoba się w wykonaniu Righteous Brothers - mmmmiiodzio :-)))
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




trini :

Bo Elvis tez śpiewał tę piosenkę :-)))) Mam w domu jego wykonanie live - po prostu buty spadają!! Mnie osobiście Unchained Melody najbardziej podoba się w wykonaniu Righteous Brothers - mmmmiiodzio :-)))

Ten zespół wykonuje to chyba w oryginale
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ostatnia spodobał mi sie cover Beat On The Brat, znaczy niedawno go dopiero usłyszałem
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ostatnio słyszałem UM w wykonania śp. Elvisa i przyznam że Bono lepiej wykonał ten utwór
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
victoria
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #533
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




to jest piosenka Unchained melody . oryginalnego wykonawcy nie pamiętam( coś jak The........Brothers)
  
Re: <Krzysiek> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Andrzej
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #572
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




a Can't Help Falling In Love?? Bono znowu przebił króla i to mocno wink.gif
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Tak z innej beczki , nigdy nie sądziłem że Helter Skelter jest takie zaj....ste
  
Re: <andy85> Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio słyszałem na którymś z muzycznych programów Unchained melody w wykonaniu jakiegos młodego bezgłosowca, kompletna fuszerka. wink.gif .


Ostatnio zmieniony przez marekyeah dnia Piątek, 12 Marca 2004, 16:10, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Jaka To Piosenka?
PostWysłano: Sobota, 06 Marca 2004, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pola
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #751
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




a to czasem jednak Elvis nie jest pierwszym wykonawca tej piosenki ..?
ale w wykonaniu U2, jest naprawde piekna... obmywa sie magia , tak sluchasz , i plyniesz .. wspaniale ..
  
Jaka To Piosenka?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010