Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Bohemia -> Ucieczka górali
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ucieczka górali
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2008, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]
Za Wirtualną Polską:

"Polscy górale uciekają na Słowację

Górale i zakopiańczycy uciekają na Słowację. Pod Tatrami ceny nieruchomości osiągnęły już astronomiczną wysokość. Za metr kwadratowy mieszkania trzeba zapłacić nawet 18 tysięcy złotych, a za niewielką działkę budowlaną już okrągły milion. Stąd coraz większym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości na Słowacji.
Górale coraz częściej - zamiast budować dom w Zakopanem, czy kupować drogi apartament - przenoszą się do naszych południowych sąsiadów. Zofia Pecuch z jednego z zakopiańskich biur nieruchomości wyjaśnia, że decydują o tym atrakcyjne ceny na Słowacji. Podkreśla, że część osób inwestuje w domy i mieszkania z myślą o życiu na emeryturze.
Mieszkanie na Słowacji można już kupić za około 150 tysięcy złotych. Dom wraz z udziałem w działce to wydatek rzędu około pół miliona złotych. Ceny w Zakopanem są wielokrotnie wyższe."

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=10008170
  
Ucieczka górali
Forum dyskusyjne -> Inne -> Bohemia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przedszkole Piłapurmo wrocławkartki-komunijne-recznie-robione.eufinansevlog.plrani
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010