Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2008, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
3.kasia.13
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7325
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




z ciekawych jak dla mnie polecam szkołę uczuć interesująca komedia romantyczna, american pie - legenda kina xD a jak american pie to i nowośc na dvd supersamiec - pełne uznanie bo film postawił dużą poprzeczkę przed innymi produkcjami, a z tych mniej ciekawych to zaczarowana, oko, jumper...
  
Re: <3.kasia.13> ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2008, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




znowu supersamiec ?
  
Re: <J@ger> ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2008, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Superwirus. wink.gif
  
Re: ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
PostWysłano: Wtorek, 20 Lipca 2010, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7521
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




a mnie bardzo podobał się film sexmisja :)
  
Re: ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2012, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eurobrokers
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7689
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




ostatnio oglądałem Śniadanie u Tiffaniego- świetny film, wspaniała Audrey Hepburn - polecam wszystkim
  
Re: ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
PostWysłano: Środa, 17 Lipca 2013, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fotonek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7803
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




To prawda film jest świetny:) ja ostatnio oglądałem ogłupiający horror Droga bez powrotu 2:) swoją drogą warto zajrzeć na stronę nokaut.pl/filmy/ - znajdziecie tam wiele filmów w dobrych cenach
  
ciekawe i te mniej ciekawe filmy:P
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010