Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> paul van dyk ;), zakochalem sie Idź do strony 1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
PostWysłano: Piątek, 18 Kwietnia 2003, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

a nad czym on tak pracuje?



to nie wiesz?
.
.
nad kolejną butelką



no to by sie mniej wiecej zgadzalo wink.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Yyy , to ma być forum o muzyce????? lol.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Yyy , to ma być forum o muzyce????? lol.gif

wlasnie, czlowiek sie tu stara, zeby bylo jak najlepiej, a tu Cie od 'oprozniaczy puszek' wyzywaja ;-)
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Biedactwo ;-P
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
wlasnie, czlowiek sie tu stara, zeby bylo jak najlepiej, a tu Cie od 'oprozniaczy puszek' wyzywaja ;-)

butelrk Eddy, butelek ;)
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
EDDY :
wlasnie, czlowiek sie tu stara, zeby bylo jak najlepiej, a tu Cie od 'oprozniaczy puszek' wyzywaja ;-)

butelrk Eddy, butelek ;)
jeden pies crazy.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




no wiesz, butelki sie jednak roznia od puszek wink.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




qfa mialo byc o paulu van dyku :) eusa_naughty.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale jego prawie nikt niesłucha. Trzeba by ło kogoś popularniejszego wybrać.
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




heheh, Tirinti, nie wiesz co mowisz biggrin.gif
wlasnie teraz slucham jego, a konkretnie ten set:
paul_van_dyk-live_on_radio_bu_99_fm-09-23-dat-2002 (120 min)
nastepny kawalek w playliscie, to rowniez Paul van Dyk
paul_van_dyk_-_exclusive_set_live_at_p3_11-08-2002 (52 min) wink.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie napisałem, ze nikt nie słucha, tylko, ze prawie nikt niesłucha.
Pewnie na tym forum więcej go słucha niż by to ze średniej krajowej wynikało, podobnie jest ze słuchalnością Kazika na d.pl.
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




raczej nie, oprocz Hardtmutha i mnie, chyba wiecej osob juz go nie slucha ;>
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Userów jest 47 czyli wychodzi 4.25%. A nie zdziwiłbym się jakby DJ też słuchał a to by dało 6.4%. Mam wrażenie, że średnia krajowa jest niższa.
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




aa, fakt, DJ przeciez tez slucha (sorry DJ, ze zapomnialem o Tobie ;-)) lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, srednia krajowa w polsce dresow jest duzo, a ze dresy lubia wszelkie techno i nie patrza czy jest ucucuc czy ycycycycy, wiec pewnie paula tez sluchaja, ale maja ciezki do niego dostep, bo w koncu na rynku koles ma tylko bravo i viva hits, w sklepach plytki sa, ale zwa sie techno beats, techno hits, mega trance itp, dresy to kupuja..., ale...kurde mialem przekonac ze dresy tez tego sluchaja, a oni wcale tego nie sluchaja bo jak pisalem nie maja do tego dostepu raczej, a poza tym paul robi troche bardziej zlozona muzyke niz ucauca....kij jak zwykle sie zakrecilem, normalka, ale najwazniejsze ze jestem post do przodu :).
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dlaczego sadzisz, ze nie maja dostepu? ile ja juz widzialem osob, ktore regularnie sciagaja taka muzyke, ale nie wazne ;)
Cytat:
jak zwykle sie zakrecilem, normalka, ale najwazniejsze ze jestem post do przodu :).

uwazaj, bo mozesz byc dwa posty do tylu cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 01:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja właśnie testuje tego Paula. Dostemp mam niezły przez internet ;)
Niby to ucucuc, ale jednak coś w tym jest, że nie takie zwykłe ucucuc
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 02:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dalsza czesc watku
  
paul van dyk ;), zakochalem sie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010