Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> paul van dyk ;), zakochalem sie Idź do strony 1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
paul van dyk ;), zakochalem sie
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wiec tak, jakis czas temu znalazlem kawalek na legalnej kazie paula @ amnesia nova 969 z chyba 2001, ale mialem zaledwie 24minuty, ktore i tak mnie tak mocno krecily, ze nie moglem sie oderwac od tego kawalka, a raczej teraz nie moge sie oderwac, poacztek tzn jakies 30 minut jest taki wypas...no zakochalem sie, musze nagrac do samochodu sobie bo nie przezyje przy inne muzyczce, teraz skusilem sie tym soulseekiem i dociagnalem a raczej od nowa zaciagnalem ten kawalek...!!!, nigdzie go na kazie nie bylo ani na dc, ale znalazlem i oto upragnione 120 minut boskiej muzyki, wprawdzie powiem ze pierwsza godzina jest super boska, a druga juz troche gorsza :(.

kawalek delikatny, zero ostrych momentow, taki przyjemny rytm, do tego fajny sampl z organami czy cos w tym stylu...super sie tego slucha...

napiszcie jakis referacik jak ja :) odnosnie Waszego ulubionego kawalka :)


zaraz EDDY mnie napastuje na gg ze nabijam i pisze bzdury, ale pierwszy post musi byc i nawet sie napracowale mzeby go napisac :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
wiec tak, jakis czas temu znalazlem kawalek na legalnej kazie paula @ amnesia nova 969 z chyba 2001, ale mialem zaledwie 24minuty, ktore i tak mnie tak mocno krecily, ze nie moglem sie oderwac od tego kawalka

jesli takie fajne i legalne, to wrzuc to gdzies na ftp, chetnie poslucham ;>

Cytat:
EDDY - d.pl (22:27) - jeszcze jedno
EDDY - d.pl (22:27) - nie nabijaj postow!
{z}hardtmuth (22:27) - nie nabijam
{z}hardtmuth (22:27) - teraz byly ostatnio bardzo madre posty
EDDY - d.pl (22:27) - to pisz troche sensowniej

ciekawy podpis biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no legalne na maxa :), mozesz tez zassac z mojego ftpa, zaloze konto ja chcesz :),

a podpis jesli nie uraza Cie ze wzialem prywatna rozmowe na forum wrzucilem to zostawie :) lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak byś tak jeszcze dokładną nazwę dał? Może bym posłuchał tego cuda. Na początek ta krótsza wersja by starczyła.

A ja ostatnio maniakalnie słucham Sixpence none the Richer - Don't Dream It's Over. Cover lepszy od orginału.
A wcześniej maniakalnie słuchałem nowego albumu The Cardigans.
  
Re: paul van dyk ;), zakochalem sie
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
... pisze bzdury
- ja dopiero teraz napiszę :D

Kapela, która mną zawładneła - Nighwish. Naprawdę niesamowite brzmenie zarówno muzyki jak i kobiecego wokalu, który powalił mnie na glebę!! Kobieta ma naprawdę niesamowity głos, którym zajebiście operuje.
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




skopaliscie watek, mialbys o muzie :D:DD:
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to ty z edziem zaczęliście :))
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
to ty z edziem zaczęliście :))

bez ucieczek personalnych wink.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Bzdury :
to ty z edziem zaczęliście :))

bez ucieczek personalnych wink.gif biggrin.gif


no dobra dobra :D
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




no nie robcie onetczatu z tego forum, co??? wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




no pewnie i teraz wszysyko pójdzie na mnie. Zawsze jestem pokrzywdzony crazy.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




czy jest tu moderator? ;-P

BTW jakis by sie przydal ;)
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




DJ moglby byc, tylko czy bedzie tutaj wpadal :), a jak nie to ja tez moge byc :), chetnie bede usuwal Wasze posty :), bo na modding jest smierc kliniczna :), taka fajna stornke podalem liczylem ze zacznie sie jarzyc tym, a tu klapa, pare postow :)
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
czy jest tu moderator? ;-P

BTW jakis by sie przydal ;)


a administrator to co? obija się :D
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
EDDY :
czy jest tu moderator? ;-P

BTW jakis by sie przydal ;)


a administrator to co? obija się :D

administrator pracuje eusa_eh.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




co do tego kawalka co mnie tak kreci...jesli kogos of koz interesuje to to mam track liste:

01. The Bass Tarts - Summer In Space
02. Klea - Tic Toc (Paul van Dyk Rework)
03. 040 Feat. Erica Baxter - Dreams (Remix)
04. The Moon feat. Nu-NRG - Supersonic
05. Marco V - Atlanta 02-02-2002
06. Syntax - Pray
07. Three Drives - Carrera 2
08. Armin van Buuren - Sunburn
09. Oceanforce - Euphoric Dream (Oceanforce Mix)
10. Nu NRG - Butterfly
11. Ghostland feat. Sinead O´Connor - Guide me God (Paul van Dyk Remix)
12. Solid Sleep - Club Attack (TPOD Mix by Paul van Dyk)
13. Connector - Interference (Paul van Dyk Rework)
14. Blank & Jones - Secrets & Lies (Solid Sessions Mix) (Paul van Dyk rework)
15. Paul van Dyk - Another Way (Club Mix)
16. Noemi - Y.O.U. (Mezziah Mix)
17. Sun Decade - I'm Alone (Ronski Speed Mix)
18. Paul van Dyk - Nothing But You
19. Marco V - I Feel You (Paul van Dyk Remix)
20. Angelic Touchdown - Marinero (Nu-NRG Extended mix)


biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




i dziwnym trafem sie nie zalogowalem :(

cos kopnela mi sie mozillka i nic nie zapamietuje ustawien lacznie z historia stron na ktorych bylem :(.
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

administrator pracuje



a nad czym on tak pracuje? biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
Cytat:

administrator pracuje



a nad czym on tak pracuje? biggrin.gif



to nie wiesz? crazy.gif
.
.
nad kolejną butelką wink.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Noemi_best :
Cytat:

administrator pracuje



a nad czym on tak pracuje? biggrin.gif



to nie wiesz? crazy.gif
.
.
nad kolejną butelką wink.gif

pomowienia ;-p
  
paul van dyk ;), zakochalem sie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010