Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Przyczyna myśli samobójczych... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2008, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Obiło mi się o uszy, że MM chce umrzeć. Cz to prawda? Jaka jest przyczyna takich myśli? Dlaczego ci najsławniejsi zwykle kończą z podciętymi żyłami? Hitler tak skończył.
  
Re: <little_wild_girl> Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2008, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście mówił tak parę razy. Przyczyna? Wódka! Na trzeźwo na pewno nie ma takich myśli, tym bardziej, że ma dzieci. Ale nie zrobi tego wink.gif To by dopiero była hańba! eusa_naughty.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2008, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nikita :
Przyczyna? Wódka!


To chyba za proste by było. doubt.gif Bo dlaczego ja po wódce jakoś w ogóle nie mam takich myśli? eusa_eh.gif confused.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2008, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Mnie po wódce wręcz jeszcze bardziej chce się żyć wink.gif
  
Re: <grusia> Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2008, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Ojojoj zależy o jakich ilościach tej wódki my tu mówimy. Bo generalnie jeśli ilość jest w granicach rozsądku to jak najbardziej chce się żyć cool.gif wink.gif ale niekiedy można przekroczyć tą normę i wtedy już jest niefajnie i przychodzą myśli dziwaczne, żeby nie powiedzieć - pojebane...
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A nie wiem, na razie jeszcze mi się nie urwał film i nie pamiętam takich dziwnych myśli wink.gif
Ale się możemy na popijawę umówić i zobaczymy! lol.gif
  
Re: <grusia> Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Uohh no widzę, że Kwidzyn! To kawałeczek jest od mojego Poznania. Ale jak się nadarzy okazja, to czemu nie biggrin.gif może kiedyś przy okazji jakiegoś koncertu MM wink.gif bo w sumie już dawno nie byłam. W granicach rozsądku to zawsze jestem za:) Ale najlepiej, żeby film Ci się nigdy nie urwał wink.gif Mi się ostatnio już nie urywa cool.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 09:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nikita :
Ojojoj zależy o jakich ilościach tej wódki my tu mówimy.


Na pewnej imprezie, zaraz po maturze, wypiłem jej takie ilości, że spadły wszelkie więzy i robiłem rzeczy, których normalnie bym nie robił. Z tych bardziej sofcikowych, to oblałem gospodarzowi ściany w kuchni kwasem węglowym - wydało mi się to strasznie zabawne. Ale myśli samobójczych nadal nie miałem. redface.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MH
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5532
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




A ja, psiakrew, zaadresowałem pod czyimś adresem słowa "życie to dziwka - musi mieć alfonsa", na popularnym portalu, za co mam mieć rok w zawiasach. (śmiech!)
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nikita, to weź też Bergera ze sobą, on spod Poznania.. wink.gif Będzie wypas! lol.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ale myśli samobójczych nadal nie miałem. redface.gif


Hmm... nie musimy zaraz mówić o myślach samobójczych, ale innych – też pesymistycznych. W każdym razie jest coś takiego, jak stan już poalkoholowy, ale jeszcze „przedkacowy” (przynajmniej u niektórych) i o tym właśnie mówię (oczywiście o samym kacu też), a nie o apogeum. Ale wiadomo, że każdy ma inną psychikę i chyba ona tu jest górą...


grusia :
Nikita, to weź też Bergera ze sobą


No nie wiem... chyba obawiałabym się kolejnego opadnięcia wszelkich więzów lol.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2008, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




O to mi chodziło! lol.gif wink.gif
drunken_smilie.gif
Ale chyba wtedy trzeba sobie znaleźć miejscówkę gdzie indziej niż u mnie na chacie... lol.gif
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2008, 01:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nikita :
chyba obawiałabym się kolejnego opadnięcia wszelkich więzów


He he, od tamtej nocy miałem dość czasu, żeby nauczyć się pić. drunken_smilie.gif
  
Re: <Berger> Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2008, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Wracając jednak do Maleńczuka... wink.gif ... to na jednym z koncertów solowych, kiedy se Maciek głównie ględzi ( uwielbiam ) odniosłam wręcz wrażenie, że boi się śmierci. Mówił, że oto nadszedł taki czas w życiu, że słyszymy, że ten czy tamten koleś, z którym jeszcze niedawno coś tam, zszedł był... i że refleksja wtedy nadchodzi, ile nam jeszcze czasu zostało... No i tak to jest, moi Państwo, że odtąd - dotąd i ani dnia dłużej... A ja kurde na koncert do rawicza zapomniałam pojechać. i tylko dobrze, że Kindża była i dała taką obszerną relację i tyle fotek wstawiła. Carpe diem!!!
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2008, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




podstawowa zasada jest taka, że ten kto chce się zabić nigdy nie mówi o tym wprost i "głośno"... wtedy nie ma tego elementu "zaskoczenia" jakim jest śmierć... może to brutalnie brzmi, no ale takie jest moje zdanie na ten temat.
Zresztą śmierć nadal jest tematem, który wywołuje u nas paraliż... ludzie boją się mówić otwarcie o śmierci.
Wszystko przemija... i trzeba się z tym pogodzić. Ważne, by wykorzystać czas, który nam przysługuje (życie) jak najlepiej możemy.

Na swoim przypadku Wam powiem, że zaprosiłam jakiś czas temu moją znajomą na swój pogrzeb... zbeształa mnie ostro... co jest dowodem na to, że ludzie się boją, a temat śmierci jest tematem- tabu.

pozdro cool.gif
P.S. nie bez przyczyny mój avatar jest "wieczny" wink.gif
P.S. Polecam przeczytanie książki "Oskar i Pani Róża" autorstwa Schmitta Éric-Emmanuela
oraz
przesłuchanie piosenki Dream Theater - The Spirit Carries (tłumaczenie)
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2008, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
Dream Theater - The Spirit Carries


Piękna piosenka wink.gif ale póki co Maleńczuk nie mógłby jej zaśpiewać, a zwłaszcza refrenu...
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Sobota, 28 Czerwca 2008, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
podstawowa zasada jest taka, że ten kto chce się zabić nigdy nie mówi o tym wprost i "głośno"...


Jeżeli wierzyć psychologom , to oni twierdzą , że właśnie samobójcy sygnalizują otoczeniu swój zamiar , m.in. przez napomykanie o tym . Tylko przez to , że otoczenie lekceważy te sygnały wielu tragediom nie udaje się zapobiec .
Śmierci boją się wszyscy , jedni bardziej , drudzy mniej , dla niektórych jest to po prostu nadzieja na koniec cierpień .
Miejmy nadzieję , że z naszym Mistrzem nie jest jeszcze tak żle i nie zrobi nam tego . W końcu z niego twardziel .
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Wtorek, 01 Lipca 2008, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




- Dlaczego Hitler popełnił samobójstwo?
- Bo przyszedł rachunek za gaz.
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Czwartek, 10 Lipca 2008, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pierdolec
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7339
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Co to za durny temat ?
  
Re: Przyczyna myśli samobójczych...
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2008, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




Co 40 sekund gdzies na swiecie ktos popelnia samobojstwo a co 3 sekundy proboje odebrac sobie zycie a kazde samobojstwo ma powazny wplyw na conajmniej 6 innych osob....
confused.gif

wiec nie uwazam tego za najlepszy temat...
  
Przyczyna myśli samobójczych...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010