Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Super stronka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Super stronka
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2008, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hania 15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7341
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Chciałam się podzielić swoim "dietetycznym" doświadczeniem. Od kilku lat jestem wiecznie na różnych cud dietach i za każdym razem dopadał mnie efekt jojo. nareszcie kolezanka polecial mi super stronke o zdrowym odchudznaiu z lekarzem[REKLAMA]l, oprócz tego znalazłam tam dużo fajnych ciekawostek apropo jedzenia, kalorii i porad stylistów. polecam gorąco
Hania 15
  
Re: Super stronka
PostWysłano: Sobota, 23 Maj 2009, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Ja polecam stronkę[REKLAMA][REKLAMA]:) Są tam kosmetyki pielęgnacyjne, preparaty przyspieszające przemianę materii, sprzęt do ćwiczeń itp. Widziałam ostatnio też książkę "Zapomnij o nadwadze". Dla mnie jest to o tyle dobra stronka, że można znaleźć na niej bardzo dużo przydatnych rzeczy i nie trzeba wertować tysiąca różnych stron internetowych.
  
Re: Super stronka
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Czerwca 2015, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chodzi o ciekawe stronki to polecam ultrasonografy w niskich cenach. Często zaglądam tam przed wizyta u lekarza, żeby mieć porównanie czy lekarz ma dobry sprzęt w gabinecie, a później się zastanawiam, czy nie warto by zmienić takiego lekarza, jeśli ma stary sprzęt. jakby ktoś był zainteresowany, to polecam
  
Re: Super stronka
PostWysłano: Sobota, 27 Czerwca 2015, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Po co chodzić do lekarza?
  
PostWysłano: Sobota, 10 Marca 2018, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




No chyba czasami wizyta u lekarza jest nieunikniona.
  
Super stronka
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010