Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> stałe :) Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Krzysiek> stałe :)
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek jestes z gdanska, pod jaka firme jestes podpiety ? tylko z ciekawosci...
  
Re: <hardtmuth> stałe :)
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




WOW (wirtualne obrońców wybrzeża)
a nazwa firmy... Skobis
  
Re: <Krzysiek> stałe :)
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 01:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm to pewnie daleko ode mnie (wrzeszcz) ;), bo nie slyszalem..
  
Re: <hardtmuth> stałe :)
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




na przymorzu jest jeszcze (bo tam mieszkam) jest jeszcze Telis (sieć bardzo podobna do mojej) i telewizja kalbowa z internetem Satra(o ktorej pisalem na samym początku... ale to podobno kicz bo trasnsfery nie przekraczają 30kb/s)
  
Re: <Krzysiek> stałe :)
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




30kb/sek czy moze 30kB/sek ?

jesli mowisz kicz to chyba to pierwsze, ale dla roznych osob rozne transfery moga byc kiczem ;)
  
Re: <hardtmuth> stałe :)
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Masz racje hard, kiczowaty transfer mialem na laczu 2Mb/s jak mialem <150kB/s, to samo mowilem na laczu 100Mb/s, jak transfer nie przekraczal 1.5MB/s wink.gif
Teraz mam 65kB/s w porywach (czasami) i sie ciesze (bo moje ;)).
To tak troche OT z mojej strony bylo. eusa_sick.gif
  
Re: stałe :)
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
30kb/sek czy moze 30kB/sek ?

30 kB/sek
hardtmuth :
jesli mowisz kicz to chyba to pierwsze, ale dla roznych osob rozne transfery moga byc kiczem ;)

jak przestałem łączyć się przez modem to już transfer 15 Kb/s był by dla mnie zbawieniem... teraz jak mam 100kB/sek to się wkurzam lol.gif bo moje lacze osiąga spoko 250-300
no ale to już nie moje zmartwienie... satra zajmuje się przwede wszystkim TV a nie internetem...
  
Re: stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie mialem przyjemnosci siedzenia na modemie, pierwsze lacze to bylo SDI i te 11kB/sek...hmm filmy szly w 20h ;), 1GB dziennie niecaly mozna bylo zaciagnac, byly czasy.. ;)
  
Re: <hardtmuth> stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 01:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Szczesciarz biggrin.gif
  
Re: stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 01:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Szczesciarz biggrin.gif

Ja przez 3 lata korzystalem z caffe 2Mb/s i bylo mi niesamowicie nieswojo, jak sie przesiadlem na wlasne SDI, a teraz NEO+ ;-P
  
Re: <EDDY> stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale jak pisales ze teraz masz swoje, a wtedy to byla inna bajka, chociaz to pewnie byl Twoj drugi dom...tak kawiarenka biggrin.gif
  
Re: <hardtmuth> stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja pierwszy modem 33.6kbps miałem 6 lat temu. Wówczas o SDI nikt nie mażył. Później miałem 56kbps. 3 lata temu miałem SDI a od trochę ponad rok mam Neo+. A chciałbym coś w stylu 768/256kbps.
  
Re: <Tirinti> stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No to ja podobnie jak Ty Tirinti najpierw modem 33,6 potem 56,6 dalej SDI w pracy. A teraz jakies lipne 512/128 w domu. Marzy mi sie jakias dwojka smile.gif
  
Re: stałe :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ta... modem to straszna rzecz... płacisz pełno kasy i niewiesz za co płacisz sad.gif ale to już dla mnie przeszłość (od 2 tygodni wink.gif )
  
Re: stałe :)
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 10:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a cos wiadomo o neostradzie 2 ?

1Mbit/256kbit ma byc podobno, juz mam chrapke na to lacze szczegolnie ze z 200zl/miech bedzie, czyli tyle ile jeszcze miesiac temu za neosrade placilem....hmm te 120-130kB/sek stale ;) beautiful ;)

tylko jak rodzicom wytlumaczyc, ze znowu beda o 50zl wiecej placic za neostrade, skoro teraz niedawno tepsa zmniejszyla do 150 i sie cieszyli ?

cos czarno to widze ten 1Mbit ;d
  
Re: <hardtmuth> stałe :)
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A skąd masz te dane o 1024/256 za 200zł? Fajnie by było.
  
Re: stałe :)
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




o kurde... ta TPSA to nieźle ciągnie sobie za neo+...
jak się rozdzieli na kilku to tanio jest ale jak samemu płacić to się buli...
mój brat ma od niedawna i oczywiście pojechałem wypróbować...
no serwuje się fajnie... tylko że albo mu coś źle ustawili albo to lipa jest...
to u mnie idzie transwer spoko po 300kB/s a u niego z tego samego serwa zaledwie 120...
jak za taką kasę to by mogli się postarać troszeczkę...
  
Re: <Krzysiek> stałe :)
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




na pewno nie miał na Neo+ 120kB. 512kbps/8=64kBps <-- tyle mógł mieć (fakt tepsa odrobinę zwiększyła przpustowość, ale i tak max to może mieć 68-70kB)
  
Re: <Bzdury> stałe :)
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no ja to ślepy nie jestem wink.gif ... 120 było na bank...
a to są jakieś rodzaje neostrady? (może ma jakiś inny ale ten transwer to było 120kB/s chodzi mi oczywiście o download(na www) a nie upload na p2p)
  
Re: <Krzysiek> stałe :)
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




na stronach tepsy jest tylko i wyłącznie jedna neostrada: neostrada+, a jej przepustowość to 512kbps - download, 128kbps - upload, więc niemożliwością jest uzyskanie transferu 120kBps. To mogła być wartość chwilowa (tzn mogło być trochę danych zczytanych do bufora jeszcze przed kliknięciem w OK przy ściąganiu). Ja czasem z WWW mam 8MBps, ale to tylko dlatego że mam proxy server, jednakże nie bierz tego pod uwagę, bo proxy to już jest całkiem inna bajka (chaciaż pokrewna).
  
stałe :)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010