Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> 'No Line on the Horizon' Tour 2009 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




piekny naprawde piekny !!!!


a moj jeszcze mnie ciekawy ...

wielka kartka a4 z wydrukiem ....
i nie wolno mi jest pociac go, bo bedzie niewazny !!!!




po raz pierwszy od dluzszego czasu zaluje ze czas nie plynie szybciej ...
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 27 Marca 2009, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




ej jakby ktoś gdzieś przypadkiem złapał bilet na płytę to plissssss kupcie mi.

Jeden bilet właśnie przyniósł mi listonosz. A ja zamiast się cieszyć jestem wściekła potwornie, że 2 nie kupiłam. eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif idiotka
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 27 Marca 2009, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Master4845
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2673
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




Witam. Wiem o tym, ze pytanie, które zadam Wam za chwilkę będzie bez sensu, ale mimo wszystko zaryzykuje. Czy ktoś z Was odsprzedałby mi jeden bilet na płytę , gdyż jestem zapewne nie w mniejszości i nie zdążyłem zakupić owego cudeńka na eventimie oraz ticketpro, a także na livenation. Jeśli ktoś byłby tak dobrego serca to proszę o kontakt. Moj mail:
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanko

Czy doszły już do Was wszystkich bilety??? Ja czekam i czekam i nic. Zamawiałam na Ticketpro. Już zaczynam się niepokoić
  
Re: <Agnieszka003> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 04 Kwietnia 2009, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Do mnie doszły jakiś tydzień temu, ale ja zamawiałem przez eventim. Jeżeli dobrze pamiętam, ticketpro zastrzega sobie miesiąc czasu na dostarczenie biletów, więc spokojnie, pewnie niebawem dojdą :)
  
Re: <moli> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Czerwca 2009, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Witam !
Ostatnio U2 w Dublinie gralo 4 lata temu i wtedy niestety na koncert pojsc nie moglam- praca . Bynajmniej teo roku w lipcu a dokladniej 24 bede tam :) walczylam o bilety jak lew no ale udalo sie :) koszt niesamowity ale warto bylo mam nadzieje ze mnie nie zawioda :)
Tak wiec spelniam kolejne ze swoich marzen i wszystkim ktorzy beda na koncercie zycze swietnej zabawy :) Hehe jak dobrze pojdzie to wgramole sie na scene :D Bynajmniej taki mamy z kumpela plan :D
Oczywiscie zdam relacje i wrzuce fotki i epwnie jakis filmik tez po koncercie :)
Pozdrowienia a zielonej wyspy !
  
Re: <heliusz> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2009, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




No i "po frytkach" - nie ma urlopu, nie ma koncertu, snif... :(
Licze na Wasze relacje, zdjecia, fotki... i na video od Bartka ;)

Wszystkim Szczesciarzom zycze udanej zabawy
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 01 Lipca 2009, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grida
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5892
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Witam

właśnie zakonczyłem kolejne przesłuchanie wczorajszego koncertu z Barcelony. Wow działo się. Zainteresowanych odsyłam na strone u2start

pozdrawiam i do zobaczenia w Goeteborgu, Chorzowie lub na Wembley biggrin.gif eusa_clap.gif biggrin.gif

grida
  
Re: <grida> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 30 Lipca 2009, 02:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Jestem po koncercie U2 w Dublinie, wiadomo grali u siebie wiec koncert byl niesamowity, a wlasciwie 3 koncerty musili zagrac aby zadowolic cala chetna publicznosc :) Prawie plakalam ze szczescia :) niesamowite uczucie , przepiekne wspomnienia , zdjecia ,filmiki i gesia skorka na samo wspomnienie, a 49 letni Boniu wyginal sie jak dwudziestolatek :) brawo chlopaki, szacuneczek i prosze o wiecej :) pozdrawiam jezeli ktos chce jakies fotki to nie za wiele ale zawsze cos podeslac mozna :D
  
'No Line on the Horizon' Tour 2009
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010