Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> 'No Line on the Horizon' Tour 2009 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #2491

[ Osobista Galeria ]

piekny naprawde piekny !!!!

a moj jeszcze mnie ciekawy ...

wielka kartka a4 z wydrukiem ....
i nie wolno mi jest pociac go, bo bedzie niewazny !!!!

po raz pierwszy od dluzszego czasu zaluje ze czas nie plynie szybciej ...

PostWysłano: Piątek, 27 Marca 2009, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #3923

[ Osobista Galeria ]

ej jakby ktoś gdzieś przypadkiem złapał bilet na płytę to plissssss kupcie mi.

Jeden bilet właśnie przyniósł mi listonosz. A ja zamiast się cieszyć jestem wściekła potwornie, że 2 nie kupiłam. eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif idiotka

PostWysłano: Piątek, 27 Marca 2009, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Master4845
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2673

[ Osobista Galeria ]

Witam. Wiem o tym, ze pytanie, które zadam Wam za chwilkę będzie bez sensu, ale mimo wszystko zaryzykuje. Czy ktoś z Was odsprzedałby mi jeden bilet na płytę , gdyż jestem zapewne nie w mniejszości i nie zdążyłem zakupić owego cudeńka na eventimie oraz ticketpro, a także na livenation. Jeśli ktoś byłby tak dobrego serca to proszę o kontakt. Moj mail:

PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #4330

[ Osobista Galeria ]

Mam pytanko

Czy doszły już do Was wszystkich bilety??? Ja czekam i czekam i nic. Zamawiałam na Ticketpro. Już zaczynam się niepokoić

Re: <Agnieszka003> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 04 Kwietnia 2009, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1694

[ Osobista Galeria ]

Do mnie doszły jakiś tydzień temu, ale ja zamawiałem przez eventim. Jeżeli dobrze pamiętam, ticketpro zastrzega sobie miesiąc czasu na dostarczenie biletów, więc spokojnie, pewnie niebawem dojdą :)

Re: <moli> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Czerwca 2009, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #840

[ Osobista Galeria ]

Witam !
Ostatnio U2 w Dublinie gralo 4 lata temu i wtedy niestety na koncert pojsc nie moglam- praca . Bynajmniej teo roku w lipcu a dokladniej 24 bede tam :) walczylam o bilety jak lew no ale udalo sie :) koszt niesamowity ale warto bylo mam nadzieje ze mnie nie zawioda :)
Tak wiec spelniam kolejne ze swoich marzen i wszystkim ktorzy beda na koncercie zycze swietnej zabawy :) Hehe jak dobrze pojdzie to wgramole sie na scene :D Bynajmniej taki mamy z kumpela plan :D
Oczywiscie zdam relacje i wrzuce fotki i epwnie jakis filmik tez po koncercie :)
Pozdrowienia a zielonej wyspy !

Re: <heliusz> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Wtorek, 30 Czerwca 2009, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #5376

[ Osobista Galeria ]

No i "po frytkach" - nie ma urlopu, nie ma koncertu, snif... :(
Licze na Wasze relacje, zdjecia, fotki... i na video od Bartka ;)

Wszystkim Szczesciarzom zycze udanej zabawy

PostWysłano: Środa, 01 Lipca 2009, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grida
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #5892

[ Osobista Galeria ]

Witam

właśnie zakonczyłem kolejne przesłuchanie wczorajszego koncertu z Barcelony. Wow działo się. Zainteresowanych odsyłam na strone u2start

pozdrawiam i do zobaczenia w Goeteborgu, Chorzowie lub na Wembley biggrin.gif eusa_clap.gif biggrin.gif

grida

Re: <grida> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 30 Lipca 2009, 02:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #840

[ Osobista Galeria ]

Jestem po koncercie U2 w Dublinie, wiadomo grali u siebie wiec koncert byl niesamowity, a wlasciwie 3 koncerty musili zagrac aby zadowolic cala chetna publicznosc :) Prawie plakalam ze szczescia :) niesamowite uczucie , przepiekne wspomnienia , zdjecia ,filmiki i gesia skorka na samo wspomnienie, a 49 letni Boniu wyginal sie jak dwudziestolatek :) brawo chlopaki, szacuneczek i prosze o wiecej :) pozdrawiam jezeli ktos chce jakies fotki to nie za wiele ale zawsze cos podeslac mozna :D

'No Line on the Horizon' Tour 2009
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 4 z 4  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010