Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> PROBLEM Z GRĄ :(
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PROBLEM Z GRĄ :(
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Maj 2009, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchewa1001
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7423
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam:)

Bardzo proszę o pomoc.(Dziecko mi płacze już od piątku )Mam kłopot z połączeniem się do gry internetowej.Gra nosi nazwę NosTale. Aby ją uruchomić trzeba ściągnąć ze stronki www.nostale.pl .

Dziecko moje gra już od pół roku w tą grę.Do czwartku wszystko szło idealnie. W piątek już nie można uruchomić gry ,aż do dzisiejszego dnia. Mamy antywirusa Nortona.Po wyłączeniu jego też ta sama ramka z komunikatem "odśwież stronę". Mamy przez routera podłączonego laptopa. To samo dzieje się i na laptopie. Mąż odłączył routera,żeby sprawdzić czy czasem, on nie pozwala gry uruchomić. Niestety ramka ta sama wyskakuje. Zadzwoniłam do administratora sieci czy czasem nie zblokowali porty,których używa gra NOSTALE ,ale stwierdzili ,że nie blokują żadnych portów. Po sprawdzeniu okazuje się,że porty są odblokowane i wszystko "niby" powinno działać. Także rozmawiałam z administratorem gry.U nich wszystko działa w należytym porządku.( serwery działają,bana na konto nie dali itp ).Postanowiliśmy odinstalować grę i jeszcze raz zainstalować nic nie pomogło :((( Jedyny ratunek widzę TUTAJ.mOŻE KTOŚ Z WAS PODPOWIE ,GDZIE TKWI PROBLEM?


Z góry dziękuje za pomoc


Mama zrozpaczonego dziecka.
  
Re: <marchewa1001> PROBLEM Z GRĄ :(
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Maj 2009, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czemu ja wszedzie reklame widze ?
  
PROBLEM Z GRĄ :(
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010