Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> OPOLE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
OPOLE
PostWysłano: Piątek, 29 Maj 2009, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Głosuj na Premiery


13. Maciej Maleńczuk – wyślij SMS o treści P13 na numer 7350, lub zadzwoń pod 0 704 304 350
  
Re: OPOLE
PostWysłano: Sobota, 30 Maj 2009, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pierdolec
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7339
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




to jest chyba najgorsza piosenka Maleńczuka. Nie wiem kto bedzie głosował na ten chłam
  
PostWysłano: Sobota, 06 Czerwca 2009, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michciu3
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7358
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/opole-2009/aktualnosci /malenczuk-zaspiewa-z-markowska
  
Re: OPOLE
PostWysłano: Środa, 10 Czerwca 2009, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




http://www.agencja2xm.pl/?m=51&d=2&ak=66
  
Re: <Rafaldinho> OPOLE
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Czerwca 2009, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Nie powiem, zaskoczyła mnie ta nagroda. Tak jak i jego. Ale dobrze, ze ją dostał. Wzmocni nam się Maciek i moze ruszy z kopyta wink.gif
Aha, a duet z Markowską...nieee. Czego ona tam chciała? Sam zaśpiewałby lepiej.
  
Re: OPOLE
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Czerwca 2009, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




pierdolec :
to jest chyba najgorsza piosenka Maleńczuka. Nie wiem kto bedzie głosował na ten chłam

ciekawe kto głosował na ten chłam? nie powiem żeby mi się bardzo podobała ta piosenka ale sam fakt że śpiewa ją MM wystarczy żeby przynajmniej fani głosowali a pierwsza nagroda świadczy o tym że nie tylko fani... biggrin.gif
  
Re: OPOLE
PostWysłano: Wtorek, 16 Czerwca 2009, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




pierdolec :
to jest chyba najgorsza piosenka Maleńczuka. Nie wiem kto bedzie głosował na ten chłam


A jednak ktoś głosował na ten "chłam". Widocznie jest zapotrzebowanie na takie łatwo wpadające w ucho melodie, a poza tym fajny jest tekst. Ja w każdym razie bardzo się cieszę, że Maleńczuk wygrał. A duet z Markowską, uważam, należy do lepszych duetów z udziałem MM. I oczywiście wartości dodała świetnie dobrana piosenka-"Uważaj na niego".
  
OPOLE
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010