Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> CHORZÓW BILET NA SCENE ! PILNE !
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
CHORZÓW BILET NA SCENE ! PILNE !
PostWysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dyniu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3539
Posty: 162


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Może już troche za późno ale potrzebuje koniecznie jeden BILET na scene na Chorzowski koncert :) zdążyłem kupic dwa, ale jeden jeszcze by mi sie przydał...
Jeżeli ktos chciałby odsprzedać bilet (oczywiście za dodatkową opłatą) prosze o kontakt
pozdrawaim i do zobaczenia 6 sierpnia :)
  
Re: CHORZÓW BILET NA SCENE ! PILNE !
PostWysłano: Wtorek, 14 Lipca 2009, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




dyniu :
Witam!
Może już troche za późno ale potrzebuje koniecznie jeden BILET na scene na Chorzowski koncert :) zdążyłem kupic dwa, ale jeden jeszcze by mi sie przydał...
Jeżeli ktos chciałby odsprzedać bilet (oczywiście za dodatkową opłatą) prosze o kontakt
pozdrawaim i do zobaczenia 6 sierpnia :)


Na jaką scenę?Raczej chodzi o płytę boiska?Będzie ciężko jednym zdaniem.
  
CHORZÓW BILET NA SCENE ! PILNE !
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010