Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Psychodancing 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Psychodancing 2
PostWysłano: Piątek, 11 Grudnia 2009, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




juz sporo czasu minęło od premiery płyty a taki temat jeszcze się nie pojawił więc uznałam że najwyższy czas go założyć! biggrin.gif
jakie macie ogólne wrażenia odnośnie płyty, które piosneki i dlaczego najbardziej Wam się podobają i dlaczego? piszta ludziska piszta ! biggrin.gif

ja przede wszystkim gratuluje świetnego duetu z P.Lendą, świetna interpretacja starej piosneki eusa_clap.gif no i jak zwykle jestem pod wrażeniem świetnie utrzymanego klimatu całej płyty i jakos przynajmniej mi rzucających sie w uszy częstych zmian tempa :)
  
Re: <poison_girl> Psychodancing 2
PostWysłano: Czwartek, 17 Grudnia 2009, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




No właśnie, sama się zastanawiałam czy fani wstydzą się przyznać, że kupili tę płytę, czy co. Ja kupiłam i nie żałuję. Mam wszystkie płyty, więc czemu nie miałabym dołożyć i tej do kolekcji. W jednym z wywiadów MM wspomniał, że ma zadatki na wesołego staruszka i ta płyta jest tego dowodem. Jest pełna humoru , lekkiej i przyjemnej muzyki. Co prawda wolałam "Alabamę" w duecie z Liszowską, a "Skok wzwyż " w mniej tanecznej interpretacji, ale cieszę się, że mam te piosenki na płycie. Bardzo podoba mi się "Taka bieda", zwłaszcza tekst, np:"..gwoździem rozsądku okno marzeń zabija dzień za dniem." , albo "Kolej rzeczy" - "..ubiegli biegacza, prawda boso chadza, tkwi w prozie poeta, boga diabli wzięli, zachorował lekarz, spisali pisarza...". Zabawny "Medley", przyda się na sylwestrową potańcówkę. P. Lenda świetnie pasuje do całości, a jej głos współbrzmi wprost idealnie z głosem MM. Cała płyta jest świetnie zaśpiewana(głównie dlatego ją kupiłam), bo Maleńczukowi można wiele zarzucić, ale na pewno nie to , że nie umie śpiewać, droga seqto. eusa_sick.gif
  
Re: Psychodancing 2
PostWysłano: Piątek, 08 Stycznia 2010, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie słucham i słucham i myślę że świetna jest ta płyta. Może nie tak jak jedynka, ale bardzo ciekawe sa nowe aranżacje starych utworów a już MEDLEJ to siódmy cud świata. Muszę przyznać że MM jest mistrzem emocji. I łzy i śmiech naraz. Ale nachodzi mnie tęsknota za solowym MM. Już dawno nie było takiego koncertu i choć to świadczy o tym że artysta się rozwija to jednak czegoś mi brakuje. Dlatego mam pomysł, żebyśmy stworzyli naszą "LISTĘ PRZEBOJÓW" składającą się z piosenek solowych ale nie taka tradycyjną. Proponuję żeby każdy kto chce się przyłączyć opisał swoją przygodę lub refleksję związaną z jakimś utworem. Będzie to wątek "NASZA LP".
Może trochę ożywimy to prawie martwe forum wink.gif ?
Pozdrawiam i zapraszam do dzieła cool.gif wink.gif
  
Re: Psychodancing 2
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Lutego 2010, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Co się tu dzieje????? Taki tu spokój, nic się nie dzieje, zero zaangażowania...
Tamte czasy gdy forumowicze pchali się drzwiami i oknami już nie wrócą, tak jak nie wróci już PAN MALEŃCZUK.
Ale nic to...
wczoraj nasz mistrz dał koncert który przeszedł najśmielsze oczekiwania, to był czad...
repertuar z PSYCHOPOPU, JASNEJ STRONY, PSYCHODANCING I i II, KOLEGÓW, ANDE LA MORE.
Ogromny aplauz na stojąco i cała składanka MEDLEJ na deser, wielkie brawa dla całego zespołu, szał na widowni, świetna forma MM.
  
Re: Psychodancing 2
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Lutego 2010, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Krystynka :
świetna forma MM.



Wierzę... i to cieszy. eusa_clap.gif
  
Psychodancing 2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010