Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Obieżyświat -> ubezpieczenie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ubezpieczenie
PostWysłano: Środa, 28 Lipca 2010, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7521
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




w sierpniu wyjeżdzam na trzy tygodnie w podróż po europie (niecałej oczywiście :P ) i tak przeglądam sobie oferty ubezpieczeń na podróż, dobrą ofertę maja w ciach ktos brał może od nich takie ubezpieczenie?
  
Re: ubezpieczenie
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2011, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
backpacker
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7570
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ubezpieczenie to bardzo ważna sprawa, a stosunkowo nie droga.

Podczas swojej podróży po północnej europie 2 razy miałem do czynienia z awarią samochodu - ubezpieczenia nie miałem (zaniedbałem to) i kosztowało mnie to sporo stresu i kasy :/

Po powrocie kiedy zobaczyłem ile kosztuje ubezpieczenie samochodu z całą załogą, doszło do mnie, że zrobiłem strasznie kiepski interes :)

Podróżującym bez samochodu również polecam ubezpieczenie - warto zadbać o siebie i bezpieczeństwo - przede wszystkim to psychiczne.

Studenci maja ciekawą opcję karty Euro 26.
  
Re: <backpacker> ubezpieczenie
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2011, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale i trzeba uważać, gdzie się ubezpieczamy. Kiedy ostatnio wyjeżdżaliśmy na narty na Słowację, chcieliśmy się ubezpieczyć w jednej z firm. Przelew internetowy poszedł tuż przed weekendem, a ubezpieczenie miało zacząć działać od niedzieli. Nie zaczęło jednak, bo firma sobie zażyczyła, żeby już w tym dniu kasa znalazła się na jej koncie, a warunek ten był raczej dość trudny do spełnienia. W efekcie pieniądze zostały odesłane, a my szusowaliśmy nieubezpieczeni. Na szczęście nikt nie złamał nogi...
  
Re: <Berger> ubezpieczenie
PostWysłano: Środa, 18 Marca 2015, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Słyszałem niedawno o tym problemie i teraz tu czytam, jakby ktoś się jeszcze zastanawiał nad wyjazdem za granicę i ubezpieczeniem to trzeba sprawdzić umowę po prostu z naszym polskim ubezpieczycielem, większość wydaje mi się, że oferuje ub ubezpieczenia ac, które obejmują przynajmniej kraje Europy, moje na pewno tak ma, polecam więc ciach
  
ubezpieczenie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Obieżyświat

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010