Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Troche mi smutno... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




ale to nie byl moj pomysl wiec jak moge zalozyc tej post nawet mi to przez myl nie przeszlo :))a zreszta ty jetes stalym bywalcem ja natomiast wedrowcem heh biggrin.gif i jestes tu dluzej nizeli ja.Wiec little_wild_girl ty to zrobisz o co cie bardzo prosze moze innym to tez sie spodoba
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="u2manka"]heh co wy ROCK nigdy nie wygasnie sam THE EDGE tak powiedzial "Mysle ze muzyka rock przetrwa ona nie che odejsc zawsze beda ludzie ktorzy sa wierni tego typu muzyce"

Ale czy jednak kiedyś nie zabraknie akordów i ich kombinacji? Rock jest jednak dość prostą muzyką...
  
Re: <Berger> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




no tak masz racje ale zawsze beda fani tego typu muzyki!!! przynajmniej poki my zyjemy, a i tak po smierci wszystko sie konczy:((
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




[quote="Berger"]
u2manka :


Ale czy jednak kiedyś nie zabraknie akordów i ich kombinacji? Rock jest jednak dość prostą muzyką...


Ale literek w alfabecie też jest niewiele, a powstają wciąż nowe, ciekawe książki. Rock to tylko forma wyrażania swoich pomysłów i wyobraźni, a te są nieograniczone.
  
Re: <little_wild_girl> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja życzę rockowi jak najlepiej. Zresztą, jak przetrzymał falę disco music w latach 80., to już wszystko przetrzyma smile.gif
  
Re: <Berger> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




"Ja życzę rockowi jak najlepiej. Zresztą, jak przetrzymał falę disco music w latach 80., to już wszystko przetrzyma"


"Ale literek w alfabecie też jest niewiele, a powstają wciąż nowe, ciekawe książki. Rock to tylko forma wyrażania swoich pomysłów i wyobraźni, a te są nieograniczone."


TAK TAK brawo nic dodac nic ujac naleza wam sie najwieksze gratulacje biggrin.gif zgadzam sie z wami w 10000%

Ale czy jednak kiedyś nie zabraknie akordów i ich kombinacji? Rock jest jednak dość prostą muzyką...
ale ja przecie tego nie powiedzialam :/ tylko tyle ze zawsze bede ktos kto zostanie wierny rocku :))
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




[quote="Berger"]
u2manka :
heh co wy ROCK nigdy nie wygasnie sam THE EDGE tak powiedzial "Mysle ze muzyka rock przetrwa ona nie che odejsc zawsze beda ludzie ktorzy sa wierni tego typu muzyce"

Ale czy jednak kiedyś nie zabraknie akordów i ich kombinacji? Rock jest jednak dość prostą muzyką...


Sam nie wiem... , czy lepiej by sie nam skończyły tematy do gadania, czy też akordy... wink.gif
  
Re: <marekyeah> Troche mi smutno...
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Widzę że chyba naprawde tematy sie nam wyczerpały... w każdym razie na forum ostatnio nie dzieje sie nic ciekawego...
  
Re: <marekyeah> Troche mi smutno...
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




...a może wszyscy zachorowali?
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Widzę że chyba naprawde tematy sie nam wyczerpały... w każdym razie na forum ostatnio nie dzieje sie nic ciekawego...


niom masz racje gdzie sie wszyscy podziali??????????? confused.gif
moze my o czyms pogadamy :) ROCK ONLY ROCK, ROCK ONLY U2 :)
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




sad.gif sad.gif sad.gif Forum umiera powolną śmiercią. Ewidentny koniec tematów, a wszystko przez to, że U2 zachciało się dograć kilka kawałków wink.gif Jak to będzie jakiś niewypał... zly.gif wink.gif
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ciekawe kiedy wyjdzie singiel... miał być w lutym...
zobaczymy jak to będzie smile.gif
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Sobota, 14 Lutego 2004, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Zapowiada się , że płyta pojawi się we wrześniu, więc singiel na wakacje sad.gif ,ale są tego plusy, bo gdyby wydali płytę teraz to byłyby problemy z maturą wink.gif
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Niedziela, 15 Lutego 2004, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Troche smutno mi sie dzisiej zrobiło, gdy oglądałem teledyski w telewizji. sad.gif Smutno mi bo na jakąkolwiek rockową piosenkę czekałem ponad 20 minut!!!..... Piszę by dowiedzieć się jaka według was jest przyszłosć rockowej muzyki, bo według mnie- niestety kiepska... sad.gif



tak muzyka rockowa powoli umiera..przynajmniej w mediach - jesli ktos chce cos fajnego zobaczyc to musi poczekac dosc dlugo przed tv,albo wejsc o jakies godzinie gdzie leci program o takiej tematyce
sad.gif
  
Re: <Schyzol> Troche mi smutno...
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Hip-hopowców do rezerwatu!!! smile.gif




(Just kidding) smile.gif
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Niedziela, 29 Lutego 2004, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wkurza mnie ten hip hop.... niby nic wielkiego a taką popularność zdobywa ...
Kiedys było nie do pomyślenia żeby ktoś za śpiewanie uważał kiepskie wypociny- wręcz szczekanie...
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pola
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #751
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




wiesz i mnie jest tez troszke smutno ... ale jednak rock wciaz zyje.. nie widzicie tego ? spojrzcie na ulice, na ludzi - na mlodych ludzi - .. czy dla nas sa sklepy z ubraniami, tak jak np dla hip-hopowcow, nie, bo my sami tworzymy swoja kulture.. a rock nigdy nie zginie, wciaz rosnie, wciaz jest nowy ulepszany, nie to zle slowo, po prostu trwa w swojej mocy, jednoczesnie wspomagany przez cos co utworzylo sie pozniej .. to bardzo dobry cytat, tak macie racje .. i bardzo mnie cieszyla uwaga szamana( tak mam racje?) o radiowej trojce, to naprawde wspaniale radio, tam wlasnie jest cos dla Nas, specjalnie dla Nas; bo tam ludzie tez czuja jakis brak, jakas pustke i daja Nam radzosc, ktora daja i sobie ...
to wspaniale .. i naprawde nie myslcie, ze hip-hop zabierze nam wszystko, kiedys tej muzyki nie bylo, a ze jest tak latwa, jest jej wciaz wiecej, a rock ma juz tyle lat i wciaz trwa i bedzie trwal, a o calej tej bandzie lumen zaraz nie bedzie nawet sladu .. ale z drugiej strony musimy uszanowac ich decyzje, jesli wola zyc w niewiedzy, niech zyja, my mozemy swiecic swoim przykladem .. smile.gif , ale ja jednak jestem bardzo zla, ze wciaz tylko leci hip-hop, pop, techno i disco, nie ma nic innego ... zal ...

ale nie martwmy sie , Mamy Siebie i tak jest Dobrze ... biggrin.gif
  
Re: <pola> Troche mi smutno...
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za słlowo pokrzepienia. Żyję w odizolowaniu od świata hiphopu(od niedawna) słuchając rockowych stacji w radiu. A teraz sie wkurzyłem bo mi sie cos winamp zwalił. I to chyba nie tylko winamp, ale i cały dźwięk. Cholera...
zly.gif .
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Sobota, 06 Marca 2004, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pola
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #751
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




nie martw sie .. co do dzwieku, to mzoe tylko Ci sie tak wydaje, ze cos sie zepsulo, a jesli naprawde cos Ci sie zepsulo, moge zapytac taty , jak mozna Ci pomoc.. (tata jest informatykiem), a co do winampa, zawsze mozna sciagnac inna wersje, albo wywalic ten i sciagnac drugi taki sam...wiec nie martw sie .. :]
a hip-hop... mzoe nie bede sie juz wypowiadac ...
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Ja tez czasem jak patrze na mtv vive czy inne stacje to glupio sie robi bo ma sie uczucie jakby rok umieral sad.gif powodem tego jest to ze tera prawie kazdy to albo hip hopu czy techn o slucha a jak powiesz cos o rocku to cie odrazu skrytykuja ze jak mozna takiej muzyki sluchac ale mnie nigdy nic nie odluczy sluchac U2 wink.gif nawet Papiez ich slucha wink.gif
  
Troche mi smutno...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010