Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Troche mi smutno... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Ejjjjj...nie ma się czym martwic po roku hip-hop stanie się przeszłością.
tak samo było z technem nalpierw było:"O boże jakie to jest superowe,nie mogę muzyka the best",a teraz pomału ludzie o nim zapominają.
Jest to takie zamknięte koło.
Przedtem rock był super i znowu bedzie super.
Np. u mnie w mieście już hip-hop ustępuje Rockowi i Metalowi.
Więc głowa do góry. biggrin.gif[/b]
  
Re: <marekyeah> Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Mnie też to bardzo martwi bo uwielbiam rock a niestety jest go coraz miej sad.gif , coraz miej sie o nim mowi wszędzie tylko słuchać ten tępy hip hop i jakies inne techno...w telewizji trzeba czekać bardzo długo aby zobaczyć wkońcu jakiś interesujący teledysk normalnej muzyki, już nie wspomnę o radiu bo jest ono aż zawalone tym syfem w postaci mieszanki hip hopu i techno zly.gif , czasem jak dobrze pojdzie mozna uslyszeć dobrą piosenkę. O U2 to już praktycznie zapomiano...czasem (jak sie ma szczęscie) to mozna natrafić na jakiś teledysk (najczęsciej jest to "Pride" albo "With or without you"). W radiu też U2 jest żadko spotykane, jeszcze najlepsza stacją według mnie jest RMF FM bo oni przynajmiej raz na dzień dadzą jakąs piosenkę U2, oni jedyni jeszcze nie zapomieli o tym jakże wsapniałym zespole ( i chwała im za to!!! smile.gif ). Na szczęscie juz niedługo nowa płytka U2 i wtedy telewizja podobnie jak i radio bedzie wręcz zawalona ich piosenkami i teledyskami, narazie nie pozostaje nam nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwośc i czekać chożby do tego wrzesnia kiedy sie ukaże singel (to juz bedzie coś biggrin.gif ) no a potem to już pójdzie z górki. Wtedy telwizja i radio znów bedą normalne tak jak kiedyś wink.gif. Ja wierzę w Rock i wiem że nie zginie, to wlasnie ta dretwa muzyka dlugo nie pociągnie bo ileż można sluchać hip hopu, nudnego nawijania o wszystkim i zarazem o niczym...mam nadzieje ze ludziom sie to wkoncu znudzi i sie nawrócą na pożądną muzyke. biggrin.gif cool.gif
  
Troche mi smutno...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010