Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> kominek w domu Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kominek w domu
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2010, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
drabbie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7555

[ Osobista Galeria ]

Co myślicie na temat kominka? Zbędny wydatek, czy raczej nieodzowny element domu? Proszę o opinie, sama sie zastanawiam nad kominkiem

Re: <drabbie> kominek w domu
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2011, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Ani jedno, ani drugie. Niezbędny nie jest, ale niewątpliwie pomaga stworzyć fajną atmosferę.

Re: kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 11 Stycznia 2011, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

Kominkiem dużo taniej jest ogrzać dom, niż gazem.
Tylko więcej z tym problemów, ale urok jest tego wart. wink.gif

Re: <EDDY> kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2011, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

bo ja wiem ?
w domu mam kominek z plaszczem wodnym
wiec i widok jest i cieplo rozprowadzone po calym domu
i na pewnie wole to niz gaz

ale roboty wiecej no i ekologia :P

a w mieszkaniu mam telewizor a na nim film HD z kominkiem :D
tez działa

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2011, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7572

[ Osobista Galeria ]

W domu to niezbędny jest telewizor do podtrzymywania wspólnej więzi z rodziną biggrin.gif .A kominek...? mi np. sie nie podoba ale moja koleżanka w domu ma i go zachwala. Więc zdania są podzielone. Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje smile.gif

Re: <klaudusia> kominek w domu
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2011, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Hm, mam telewizor, satelitę, kanałów bodaj z kilkaset, ale czasu, żeby go odpalić raczej mało. Prędzej film z dvd puszczę na kompie przed snem...

Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2011, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7572

[ Osobista Galeria ]

ja też preferuje oglądanie filmów dvd ponieważ oglądam je wtedy gdy mam czas i nie ma reklam co 5 minut. Ale włączenie telewizora to wcale nie jest trudna rzecz i da się ją wyćwiczyć smile.gif

PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2011, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Tak, wczoraj mi się właśnie udało i najpierw obejrzałem wcale udaną komedię romantyczną z Umą Thurman, a potem "American Beauty".

PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2011, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7572

[ Osobista Galeria ]

eusa_clap.gif tak trzymać smile.gif

PostWysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2011, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

A dziś "Kobietę za ladą" i "Szpital na peryferiach"! :)

PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2011, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7572

[ Osobista Galeria ]

"Szpital na peryferiach" dobry wybór biggrin.gif

PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2011, 02:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Cóż, klasyka czechosłowacka, nie mogę tego nie lubić... :)

PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

A nie wolałbyś kobiety na ladzie?;) Perfekcyjna wysokość, kark nie sztywnieje przy "konsumpcji" :D

Re: <Marek D.> kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Zwizualizowałem sobie właśnie leżącą na ladzie Umę Thurman. Hm... cool.gif

PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

Heh, no kwestia gustu. Jak dla mnie to ma za duże stopy:)

PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Marek D. :
ma za duże stopy:)

Cóż, dzięki temu mogła zagrać u Tarantino. ;)

PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

W sumie możesz mieć rację. Tylko zboczeniec może kręcić takie filmy:)

I tylko zboczeniec może oglądać:) Ale ja już byłem w psychiatryku, więc nie boję się krytyki:)

PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Nie wiem, czy Tarantino jest zboczony, ale normalny to on na pewno nie jest. ;) W sumie wychodzi na to, że najlepsze filmy kręca wariaci i pedofile (kilka dni temu byłem w kinie na "Rzezi").

PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2012, 03:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

Coś mi się zdaje, że mamy różne definicje normalności:)

PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2012, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Samo życie.

kominek w domu
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychamstaff terrierkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonat
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010