Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> <DELETED>
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
<DELETED>
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




<DELETED>


Ostatnio zmieniony przez Karawan dnia Środa, 08 Października 2003, 23:09, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Karawan> KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/p
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Zwracam jeno uwagę, że to nie jest leżanka u psychoanalityka, a Ty przyjacielu najwyraźniej masz jakiś problem...
Ale cóż, poczekajmy na reakcje innych czytelników (jeśli ktokolwiek przebrnie przez pierwszy utwór).
  
Re: KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/piosenek
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Juz bez przesady ze jest tak dramatycznie :) Rowniez czekam
  
Re: KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/piosenek
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 07:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Uwaga nr 1: Jeżeli masz ochotę wydawać wirtualny tomik poezji, to załóż sobie własną stronę www. Tu postaraj sie ograniczyć do jednego utworu w jednym poście.
Uwaga nr 2: Na początku stwierdziłam że bać się ciebie należy. Poeta z ciebie marny, ale w głowie masz coś pokręcone (wiesz, te morderstwa, samobójstwa, itp.)
Uwaga nr 3: Jak znam życie, a trochę już je znam przy 7 wierszu (dalej nie dałam rady), przestałam się bać i stwierdziłam, że młody jesteś, ale z tego się wyrasta:-)
Uwaga nr 4: Jeżeli masz coś do powiedzenie to zawsze najpierw to przemyśl, czasami po dogłębnej analizie problemu okazuje się, że w zasadzie nie należy ust otwierać. Jeżeli jednak się na to zdecydujesz, a jeszcze broń Bóg wierszem, to przemyśl to jeszcze 3 razy, a potem przeczytaj (przy odrobinie zdrowego rozsądku chęć wypowiadania się przechodzi sama).
Uwaga nr 5: Jeżeli masz ochotę wciąż pisać wiersze, to najpierw skup się na ich czytaniu. Później porównaj z tym co napisałeś. Myślę, że zrozumiesz, że na to by wiersz był wierszem nie wystarczy, aby był zbudowany z krótkich linijek.

Porada psychoanalityka biggrin.gif : troche mniej energii wkładaj w obserwowanie siebie, a trochę więcej w obserwowanie świata.
  
Re: KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/piosenek
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Ale takie cos moze zaistniec jako teksty piosenek do zesppolu rock-gotyk ? bo takie bylo ich domyslne przeznaczenie
  
Re: KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/piosenek
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Karawan :
Ale takie cos moze zaistniec jako teksty piosenek do zesppolu rock-gotyk ?


Heh!!! Widzę, że twardy jesteś

Może odpowiedzą Ci na twoje pytanie tu: http://www.metalforum.pl/ , albo nawet i tu ktoś się znajdzie: http://f.heh.pl/viewforum.php?f=19 . Bo na tym forum, chodzi o słowo i treść, którą to słowo niesie. W tym co przysłałeś słów jest "dużo za dużo", treści jest "dużo za mało"
  
Re: KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/piosenek
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Ale ja osobiscie wolalbym sluchac takich tesktow niz jakis wrzaskow nazywanych r'n'b albo ich cos w bez klimnatach g***o troje

!!!!!!!!!!!!!!!!

zly.gif
  
Re: <Karawan> KRZYKI Z MROKU :) - cykl moich weirszy/p
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No to słuchaj łaskawie tego co wolisz, a nie katuj nas swoją grafomanią, Pozioma próbowała Ci pewne rzeczy wyjaśnić dyplomatycznie (w pełni się z nią zgadzam), ale ja jestem bardziej prostolinijny, jeśli po Jej tłumaczeniu popadasz w irytację, to wizyta na "kozetce" jest jak najbardziej uzasadniona... , no chyba, że faktycznie jesteś gówniarz.
  
<DELETED>
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010