Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Sentinel kontra Marek D. Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Marek D.> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2011, 00:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A ja jestem przekonany, że dzielne Sentinele, wytrwale, dniami i nocami poszukujące ludzkich poduszkowców, były tak naprawdę wrażliwe i recytowały w myślach poezję. :)
  
Re: <Berger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2011, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jasne! A mój antyczny toster made in DDR, dalej wysyła raporty do Stasi, a radziecki odkurzacz ракета nuci międzynarodówkę rdzewiejąc w piwnicy lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2011, 03:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mój enerdowski toster wciąż próbuje. :)
  
Re: Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2011, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Edziu ma forum zdaje się w głębokiej du... tak jak dawni bywalcy wink.gif


Witam wszystkich.

Podałam kiedyś komuś moje hasło do konta na hehu i powypisywał takie rzeczy, że do dziś czuję takie odrętwienie ze wstydu, że nie jestem w stanie nawet tego dokładnie zdementować wymieniając każdy wątek i post. Poza tym mam dużo obowiązków. Pozdrawiam wszystkich. Przepraszam, ale nie jestem w stanie napisać nic więcej. biggrin.gif
  
Re: <LWG> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2011, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




deja vu ?
czy prawda to li
  
Re: <J@ger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2011, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Prawda czy nie, jakie to ma znaczenie? Ten wstyd jest istotny. ;)
  
Re: <Berger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wstyd mi, że nie jestem katolikiem, patriotą i "szanownym wyborcą PiSu". Krótko mówiąc jest mi wstyd, że nie jestem Prawdziwym Polaczkiem:D

Tak mogę się wstydzić co minutę:)
  
Re: Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Wstyd mi, że nie jestem (...) "szanownym wyborcą PiSu".


Gdybyś był, to byłby dopiero powód do wstydu! biggrin.gif
  
Re: <Berger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Heh, no gdyby PiS miał wyborców mojego pokroju, nie byłby PiSem :)
  
Re: Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
nie byłby PiSem :)


Strach pomyśleć, czym mógłby wówczas być! lol.gif Jak dla mnie obecnie istniejący PiS jest wystarczająco hardcorowy. cool.gif
  
Re: <Berger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Mylisz pojęcia. Hardcore jest domeną ludzi inteligentnych, zmęczonych poprawnością kulturnych zachowań stadnych. PiS to banda ciemniaków sterowanych przez innych ciemniaków w kieckach, którzy z kolei są sterowani przez cwaniaków w kieckach.
  
Re: <Marek D.> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może. Dla mnie są tak ciemni, że aż hardcorowi.
  
Re: <Berger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2012, 03:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Na pewno są śmieszni.
  
Re: <Marek D.> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2012, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Śmieszni, to oni są, ale to, że są też największą partią opozycyjną, jest już raczej straszne.
  
Re: <Berger> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Czwartek, 02 Lutego 2012, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Czy ja wiem czy straszne. Taka opozycja to jak brak opozycji. Więc jeżeli ufasz jaśnie nam panującemu premierowi powinieneś spać spokojnie <rotfl>
  
Re: <Marek D.> Zbieg okoliczności ?
PostWysłano: Piątek, 03 Lutego 2012, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ufałem tylko naszemu pierwszemu premierowi, a i on mi się naraził skandaliczną decyzją o wprowadzeniu religii do szkół.
  
Re: Sentinel kontra Marek D.
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Września 2012, 07:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem PiS nie jest dobrym wyborem dla katolika. Jarosław Kaczyński jest za karą śmierci. biggrin.gif
  
Re: <LWG> Sentinel kontra Marek D.
PostWysłano: Wtorek, 25 Września 2012, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




PiS nie jest dobrym wyborem dla nikogo.
  
Re: <Berger> Sentinel kontra Marek D.
PostWysłano: Środa, 22 Stycznia 2014, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




I tu się grubo mylisz. Dla szerokiej rzeszy niewolników Watykanu, to jedyna szansa utrzymania swojego statusu.
  
Re: <Marek D.> Sentinel kontra Marek D.
PostWysłano: Czwartek, 23 Stycznia 2014, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tym niemniej większość tych katolików, których ja znam, nie popiera PiS-u.
  
Sentinel kontra Marek D.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010