Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> dobry antywirus
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
dobry antywirus
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




potrzebuje dobrygo antywirusa
z mozliwoscia sciagniecia bazy w postaci pliku i przeniesienia go do innego kompa
chodzi o to ze w domu nie mam internetu (z czego jestem bardzo nie zadowolony) a baze wirusow trzeba jakos uaktualniac
wiem ze norton ma chyba cos takiego ale za bardzo nie moge tego rozkminic
bede wdzieczny za sugestie :)
  
Re: <edomek> dobry antywirus
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




http://avp.pl/
aktualizacje sa codzienne, tygodniowe i miesieczne, w postaci spakowanego pliku, oczywiscie mozesz rowniez prosto z ftp sciagnac, ale jak mowisz, ze nie masz netu, to pierwsza opcja jest dla Ciebie
  
Re: <EDDY> dobry antywirus
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




wielkie dzieki
a mam pytanko
podciagnales A1700+ na magistrali
jakie chlodzenie masz na nim zalozone?
powietrze czy juz woda
zastanawiam sie czy by swojego nie podciagnac
a i jakie napiecie?
  
Re: <edomek> dobry antywirus
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=206#206
na tamtym forum prosze o dyskusje na temat o/c :)
  
Re: <edomek> dobry antywirus
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




albo
www.grisoft.com
dobry czeski darmowy program
aktualizacja i doddatki takie same
  
Re: <J@ger> dobry antywirus
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




myslalem tez o avg podobno jest tez dobry
a do tego darmowy
tylko ktory teraz lepszy?
  
Re: dobry antywirus
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 04:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Piotrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #313
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Jest tez inne rozwiazanie na tej stronce http://wirusy.wp.pl wejdz w zakladke usun wirusa i automatycznie sciagnal sie pliki do twojego kompa (Panda Antivirus) i pozniej wybierasz co ma skanowac. Ja mam oryginalny AntiVirenKit aktualizowany codziennie i z wszystkimi wirusami nie daje sobie rady.Raz mialem taki motyw ze mialem zainfekowany plik i nie moglem (AntiViren) go usunac ani przeniesc do kwarantanny a Pandą usunalem bez problemu. Bardzo polecam tylko jako uzupelnienie do tego antywira co mamy zaistalowanego.(Uwaga!!! Po ponownym wejsciu na ta stronke znow komp musi pliki skanera sciagnac wiec dziala to tylko po wejsciu na ta strone, a z reszta sami zobaczycie ).
  
Re: <Piotrek> dobry antywirus
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




cos dlugo mi sciaga ta wtyczke...aha ;d zapomnialem ze to jest only IE ;), daje sobie spokoj nie chce wlaczac tej szatanskiej przegladarki ;)


jednak do skanowania z neta wole skaner.mks.com.pl ;), dziala pod mozilla chociaz.
  
Re: dobry antywirus
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Piotrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #313
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Oj tego to ja nie wiem czy ten skaner dziala tylko pod IE :( A ja lubie sobie czasami nim poskanowac :)
  
dobry antywirus
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010