Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Prawo rodzinne.Przysposobienie.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Prawo rodzinne.Przysposobienie.
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2011, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AnnaPow
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7640
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam. Mój synek ma pięć lat. Biologiczny ojciec-były mąż nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem od 05 grudnia 2009 roku. A mój obecny mąż chce uznać syna jako swoje dziecko i chce aby nosił jego nazwisko. Ojciec biologiczny ma ograniczone prawa. A syn jest bardzo zżyty z moim synem, nawet dziecko mówi do niego tata. Proszę o radę jak to zrobić aby mój obecny mąż mógł przysposobić dziecko. Czy konieczne jest również pozbawienie praw i na jakiej podstawie mogę się o to starać. Z góry serdecznie dziękuję.
  
Re: <AnnaPow> Prawo rodzinne.Przysposobienie.
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2011, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A syn jest bardzo zżyty z moim synem, nawet dziecko mówi do niego tata.
?????

A jakie ma to znaczenie?? Jakie/czyje nazwisko będzie nosił?? Jak chcesz wymazać biologicznego ojca z życiorysu to jest tylko jeden sposób...

Ale alimenty pewnie wyrywasz? A co bedzie, jak dzieciak trafi przez przypadek na odcinek przelewu? jak bedzie pełnoletni to nawet na pewno!
Co mu powiesz? Ze szukałaś genów na potomka i ci nie wyszło?
  
Prawo rodzinne.Przysposobienie.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010