Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jako, że w zeszłym roku nie złożyłem w WKU zaświadczenia o studiowaniu to mi wezwanie do odbycia służby przysłali. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno na złożenie zaswiadczenia o studiach magisterskich i dyplomu inżynierskiego. A jak jest zapóźno to wystarczy, że sięzbuntuję trafię do paki i idolem nastolatkó będę.crazy.gif Może już powinienem uczyć się gry na jakimś instrumencie?
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




proponuje gre na gitarze... nawet łatwo.
Pierwse sukcesy odnosisz po 2 tygodniach grania.
Tyle tylko że odciski po 2 dniach ropieją sad.gif ale i tak warto !!!
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




spoko Tirinti, tak łatwo już nie biorą, jak kiedyś smile.gif
w każdym bądź razie, nie daj się cool.gif
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




aha- i pamiętaj jeszcze, że: "Uniknięcie służby wojskowej podstawowym i zaszczytnym obowiązkiem obywatela" cool.gif- to ze wkładki do Ostatecznego krachu systemu korporacji Kultu
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




w tym semestrze rozpoczałem 3 rok studiów i nie wysłałem zaswiadczenia do WKU o kontynuacji studiów,W zeszłym roku wysłałem im zaświadczenie.Tak sie teraz zastanawiam,czy czasem tez mi ``czegoś`` nie przyslą.
Czy Wy co roku w czasie studiów wysyłaliście badz wysyłacie takie zaswiadczenia?

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja mam kategorię "E" tongue.gif
  
Re: <szaman82> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 01:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja przez 4 lata pokazywałęm. Rok temu nie i teraz jest skutek. Ale nie pokazałem po tym jak kilku kolegó powiedziało mi, że tylko raz na początku studiów pokazali i nic. Problem może byćw tym, że na zaświadczeniu był planowany termin ukończenia studiów. Może pan porucznik założył, że skoro taki jest plan to tak jest i przez ten okres nie niepokoił, a teraz wszyscy koledzy dostanąwezwania. A może ja mam pecha.
  
Re: Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 06:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Może już powinienem uczyć się gry na jakimś instrumencie?

Nie musisz, całkiem nieźle idzie ci gra na nerwach zly.gif
  
Re: <Wujek Zed> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




I kto to mówi. eusa_wall.gif
  
Re: Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Spodoba ci się w wojsku. Tylko nie przynieś Polsce wstydu w Iraku :)
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Słuchaj palancie, byłeś nazbyt długo, na prośbę osób trzecich, tolerowany, szanuję Twoją wiedzę w zakresie informatyczno-komputerowym, ale jeśli chodzi o "mięcho życia", to daj na wstrzymanie, nie porównuj się koleżko śniegowy (by nie rzec bałwanie) do Maleńczuka, bo jesteś wobec Niego tak jak ser za napletkiem wobec kutasa. Odpierdalasz głodne kawałki jak to Cię do wojska chcą wdrożyć, jak szybko samochodem jeździsz, a tak naprawdę żyjesz pod kloszem...
Dodałeś do posta emotikona "tuman", to pod swoim adresem, czy moim?
Po jak pod moim, to pamiętaj, jak Ci coś takiego przyjdzie do głowy następnym razem, że musisz mieć na tyle jaj, aby mi to powiedzieć prosto w oczy.
  
Re: <Wujek Zed> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To jest dla mnie ikonka waleniem głową w mur.
Otóż zarzucasz mi grą na nerwach. Może trochę jest to prawda, ale nijak ma siędo tego jak ty i kilka innych osób grało wielu forumowiczą dyskusji pl na męskim forum.
  
Re: Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
nijak ma siędo tego jak ty i kilka innych osób grało wielu forumowiczą dyskusji pl na męskim forum.

No fakt, myśmy grali na nerwach wysublimowanym dowcipem, na krawędzi dobrego smaku, elokwencją, erudycją, a Ciebie ciołku przez rok czasu nie można zmusić nawet do tego, abyś swoje posty, pierdoło, przez "WORD'A" przecedzał, żeby Twoja ortografia w oczy nie szczypała.
Zastanów się chłopczyno następnym razem zanim znów coś wysmarzysz.
  
Re: <Wujek Zed> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Faktem jest, że doprowadziliście do wprowadzenia ścisłej moderacji co jeszcze nikomu się nie zdażyło.
Jak widzisz kogoś bez nogi to też mu mówisz, że Cie ten widok w oczy szczypie? A Word jest zbyt drogi i takowego nie posiadam na każdym komputerze.
I nie życzę sobie, żebyś siędo mnie zwracał per ciołku lub palancie.
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 01:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To przecedzaj przez open office'a on darmowy jest lol.gif
  
Re: <ulan> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 02:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jestem przeciwnikiem darmowego oprogramowania, bo informatycy na nim nie zarabiają.
  
Re: Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 07:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Faktem jest, że doprowadziliście do wprowadzenia ścisłej moderacji co jeszcze nikomu się nie zdażyło.
Jak widzisz kogoś bez nogi to też mu mówisz, że Cie ten widok w oczy szczypie? A Word jest zbyt drogi i takowego nie posiadam na każdym komputerze.
I nie życzę sobie, żebyś siędo mnie zwracał per ciołku lub palancie.

Po pierwsze: Było by nieźle gdybyś przestał zwracać się do mnie jak do pułku wojska, bo Twoje "doprowadziliście", to mi trochę "towarzyszami" pachnie.
Po drugie: Pełną moderację o ile mnie pamięć nie myli wprowadził jakiś palant zachłyśnięty moderatorską mocą, za co został o ile wiem nawet przez współmoderów zjechany.
Po trzecie: Nie jest to chyba miejsce na wywlekanie deplowych smutków, ergo - "masz problem ?, napisz do Kasi".
Po czwarte: Twoje porównania zaiste powalają na kolana. (beznogi-nieuk, goszzzz...).
I po piąte wreszcie: Skoro sobie nie życzysz, to wywinduj łaskawie swoje posty (pod względem merytorycznym i ortograficzno-składniowo-gramatycznym) do takiego poziomu, aby na owe epitety nie zasługiwać.
Dodam tylko, że w odróżnieniu od depla, tutaj taki poziom jest obowiązującym standartem, co nie jest skutkiem "moderacji" a wynika z poziomu uczestników, wśród których masz wątpliwy zaszczyt się wyróżniać.
Na tym zakończę tę "nierówną walkę" bo się nieco off-topicowo zrobiło (choć nie jestem pewien czy odstępstwo od tak dennego tematu jaki zaproponowałeś jest grzechem doubt.gif ), proponuję co nieco przemyśleć.
  
Re: Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 08:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :

Po drugie: Pełną moderację o ile mnie pamięć nie myli wprowadził jakiś palant zachłyśnięty moderatorską mocą, za co został o ile wiem nawet przez współmoderów zjechany.

Licz się ze słowami. Druga sprawa - masz kiepskie informacje.
  
Re: <Tirinti> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie no stary Ty jestes po prostu totalnym ignorantem. Zrozumze wreszcie, ze taki soft pisza ludzi, ktorzy nie chca zebys im za to placil. On zarabiaja na pomocy i wsparciu technicznym. Poza tym zawsze jest o to jest
  
Re: <ulan> Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Podpinam się pod Ciebie Przemku, ale piszę do wszystkich.

Ludziska, kurde nie mamy 15 lat, ja rozumiem, że coponiektórzy mają alergię na innych i z tego tytułu dochodzi do niepotrzebnych waśni.
Nie wiem jak jest u was, ale u mnie otrzymanie narzędzia kontroli, jakim jest moderacja, wykształciło coś w rodzaju pokory...
Chciałbym przypomnieć, że podobne sytuacje wszyscy przerabialiśmy już gdzie indziej i nie doprowadziło to do niczego dobrego.

Dlatego zwracam wam uwagę:

1. Wojtas kurde nie jesteśmy w "Klubie pod Czaszą"!
2. Tirinti, może faktycznie dwa razy się zastanów, zanim coś pieprzniesz.
Nie mam nic do Ciebie, ale Twoja niekonsekwencja jest faktycznie wpierdalająca. I już sam nie wiem, czy faktycznie jesteś totalnym hipoktytą, czy po prostu cierpisz na rozdwijenie jaźni.
3. Przemek, ustaliliśmy już w realu, że dyskutant Tirinti jest niezłomny w swojej wierze w produkty microsoftu i nie ma się co irytować.

Tyla z mojej strony.

EDDek może w końcu zamkniesz ten wątek?!
  
Mam szansę zostać drugim Maleńczukiem.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010