Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Tańsze zakupy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tańsze zakupy
PostWysłano: Czwartek, 10 Maj 2012, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ciasteczko
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7710

[ Osobista Galeria ]

Warto założyć wątek, w którym będziemy się dzielić najnowszymi obniżkami w sieci. Warto polować na okazję i oszczędzać. Polecam szczególnie ciach. Znajdziemy tam najnowsze promocje sklepów z odzieżą, kosmetykami, a nawet elektroniką.

Na początek:

ciach

Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7821

[ Osobista Galeria ]

warto szukać promocji w sieci, bo udaje się na większych zakupach zaoszczędzić nawet kilka stówek. Przy okazji remontu sama o tym się przekonałam, w ciach kupiłam prawie całą łazienkę dużo taniej niż w sklepach

PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2015, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ninak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7868

[ Osobista Galeria ]

Wiecie, czy teraz nie ma gdzieś jakiś dobrych obniżek? Szukam sukienki na wesele, najlepiej długiej, w jakiś pastelowych kolorach.

PostWysłano: Piątek, 17 Sierpnia 2018, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #8031

[ Osobista Galeria ]

Ostatnio szukałam idealnego narożnika do pokoju mojego syna, ale niestety nie był to taki tani interes. Przeszłam wszystkie sklepy stacjonarne i nic z tego. Byłam tylko zniesmaczona wysokimi cenami i brakiem profesjonalnego podejścia do klienta. Znajoma poleciła złożyć zamówienie przez Internet. Kupiłam ładny narożnik, w okazyjnej cenie na stronie [REKLAMA] . Syn jest zachwycony !

PostWysłano: Czwartek, 27 Września 2018, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #8059

[ Osobista Galeria ]

W takim razie równiez i ja polecę dobry sposób dorobienia sobie do domowego budżetu.Mianowicie polecam zostać konsultantką Oriflame: https://agnieszkakowal.pl

mozecie kupować kosmetyki dla siebie o wiele taniej
do niczego to nie zobowiazuje,w sensie jednego miesiąca mozecie złożyć zamowienie, drugiego nie i nic się absolutnie nie stanie
poza tym dorobicie sobie

Kosmetyki Oriflame są moim zdaniem bardzo dobre, osobiście uwielbiam je z uwagi na składy i zauważyłam,ze podobne zdanie posiada bardzo wiele moich znajomych :)

Tańsze zakupy
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010