Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Tańsze zakupy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tańsze zakupy
PostWysłano: Czwartek, 10 Maj 2012, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ciasteczko
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7710
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Warto założyć wątek, w którym będziemy się dzielić najnowszymi obniżkami w sieci. Warto polować na okazję i oszczędzać. Polecam szczególnie ciach. Znajdziemy tam najnowsze promocje sklepów z odzieżą, kosmetykami, a nawet elektroniką.

Na początek:

ciach
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




warto szukać promocji w sieci, bo udaje się na większych zakupach zaoszczędzić nawet kilka stówek. Przy okazji remontu sama o tym się przekonałam, w ciach kupiłam prawie całą łazienkę dużo taniej niż w sklepach
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2015, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ninak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7868
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wiecie, czy teraz nie ma gdzieś jakiś dobrych obniżek? Szukam sukienki na wesele, najlepiej długiej, w jakiś pastelowych kolorach.
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Piątek, 17 Sierpnia 2018, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio szukałam idealnego narożnika do pokoju mojego syna, ale niestety nie był to taki tani interes. Przeszłam wszystkie sklepy stacjonarne i nic z tego. Byłam tylko zniesmaczona wysokimi cenami i brakiem profesjonalnego podejścia do klienta. Znajoma poleciła złożyć zamówienie przez Internet. Kupiłam ładny narożnik, w okazyjnej cenie na stronie [REKLAMA] . Syn jest zachwycony !
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Czwartek, 27 Września 2018, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




W takim razie równiez i ja polecę dobry sposób dorobienia sobie do domowego budżetu.Mianowicie polecam zostać konsultantką Oriflame: [ciach]

mozecie kupować kosmetyki dla siebie o wiele taniej
do niczego to nie zobowiazuje,w sensie jednego miesiąca mozecie złożyć zamowienie, drugiego nie i nic się absolutnie nie stanie
poza tym dorobicie sobie

Kosmetyki Oriflame są moim zdaniem bardzo dobre, osobiście uwielbiam je z uwagi na składy i zauważyłam,ze podobne zdanie posiada bardzo wiele moich znajomych :)
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Sobota, 06 Kwietnia 2019, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
satynka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8078
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Na pewno w internecie warto robić zakupy, [ciach]
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Sobota, 01 Czerwca 2019, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
skyfall
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8085
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Na miescie tez mozna znalezc cos tanio. Trzeba dobrze szukac :)
  
Re: Tańsze zakupy
PostWysłano: Czwartek, 03 Czerwca 2021, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adelaida
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8319
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jeśli liczysz na tanie zakupy to szukaj promocji i kodów promocyjnych ;)
  
Tańsze zakupy
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010