Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Października 2012, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwiax
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7744
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Niedawno swój sprzęt zakupiłam tutaj: robimytv.pl i chciałam polecić ten portal gdyż jestem bardzo zadowolona ;-)
Trafiłam na bardzo fajnego i zorientowanego Pana, doradził mi w zakresie jaki dobrać obiektyw i statyw. Skorzystałam z płatności ratalnej więc nawet nie odczuwam, że coś kupiłam a już cieszę się pierwszymi pozytywnymi opiniami na temat zdjęć. Szczerze polecam!
  
Re: <Sylwiax> Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Października 2012, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Miye
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7745
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli chodzi o lustrzanki, to ja szczerze mówiąc zawsze przeglądam na nokaut.pl żeby sobie porównać ceny, a potem szukam zestawień. ;) Za radami ludzi, którzy czerpią z tego zyski nie przepadam - wiadomo, że wcisną to, co akurat mają polecenie sprzedać.
  
Re: <Sylwiax> Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2014, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dowcipny
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7811
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




OK, to ja mam pytanie czy w tym sklepie mam szansę dostać dobry monitoring-hd-sdi.pl? I czy mogę liczyc na profesjonalną poradę?
  
Re: Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
PostWysłano: Czwartek, 21 Lutego 2019, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Magdda
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8057
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Sprzęt to jedna sprawa. Ale nawet z najlepszego sprzętu materiał trzeba obrobić. Jakiego typu programy wykorzystujecie do obróbki plików audio i wideo? Macie coś sprawdzonego? Bo ja jestem wciąż na etapie poszukiwania programu, który będzie mi najlepiej pasował.
  
Re: Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
PostWysłano: Czwartek, 21 Lutego 2019, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Padali
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8045
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Od niedawana co prawda (bo dopiero gdzieś tak od miesiąca) korzystam z programu vegas pro i nie ma się do czego przyczepić. Program działa sprawnie, ma wszystkie potrzebne funkcje (stabilizacja obrazu, śledzenie ruchu - bardzo precyzyjne, obsługa kolorów HDR, edycje materiałów 360 stopni itd.). Cenowo niewiele powyżej tysiąca, więc jak dla mnie cena przystępna, za taki zaawansowany program, za pomocą którego jestem w stanie stworzyć naprawdę wysokiej jakości filmik, z dobrym dźwiękiem.
  
Sprzęt profesjonalny - kamery, aparaty etc.
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010